Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Колектори дзвонять на роботу

Колектори дзвонять на роботу

 
 Коллекторы звонят на работу

Будь-який позичальник може стати боржником з причин, не залежних від самого позичальника. Ну а будь-боржник йому хочеться цього чи ні, буде змушений мати справу з колекторами. А це означає, що кожен позичальник, навіть якщо він не є боржником, повинен мати на озброєнні інформацію про колекторах і їх методи роботи з боржниками. Основні способи тиску на боржника, найбільш поширені серед колекторів: дзвінки по телефону самому боржнику, його родичам, друзям і колегам; смс повідомлення; листи; і в рідкісних випадках – візити.
Але перерахованими вище способами обмежуються далеко не всі колектори, багато з них пішли набагато далі. Так наприклад, колектор не посоромиться зателефонувати на роботу боржнику та повідомити про борг і навіть суму заборгованості кожному, хто відповість на телефонний дзвінок. Важливо знати, що такі дії протизаконні, так як є порушенням банківської таємниці, або скажемо інакше, порушенням конфіденційності відносин між позичальником і банком.

Я вже писала на сторінках сайту SpasFinans.ru про те, як вести себе з колекторами при зустрічі і як бути, якщо колектори телефонують. Якщо Ви прочитали ці статті, то вже знайомі з можливими діями колекторів і з їх законними можливостями. Сьогодні я розповім, які можливості мають колектори щодо дзвінків або візитів на роботу до боржника. Макисмум, що вони мають право зробити за законом – зателефонувати на роботу боржника і запросити його до телефону (якщо за особистим номером боржника відсутній зв’язок). Повідомляти про боргові проблеми боржника колектори не мають ніякого права. Якщо у боржника немає в цей час на робочому місці і колектору повідомили про це, то він зобов’язаний закінчити розмову, не повідомляючи ніякої інформації для передачі боржнику. Те ж саме відноситься і до візитів.
Проте, практично завжди колектори діють поза законом. Розголошення інформації про фінансовий статус боржника стало для них нормою. Вони мають сміливість розповідати колегам боржника найдрібніші подробиці його кредитної проблеми, розголошуючи конфіденційну інформацію без всякого на те права. Такими діями колектори порушують ст. 7 Федерального Закону № 152-ФЗ “ПРО персональних даних”, в якій говориться наступне: “Оператори та інші особи, які отримали доступ до персональних даних громадян, зобов’язані не розголошувати стороннім особам і не поширювати отримані персональні дані без згоди власника персональних даних, якщо інше не передбачено федеральним законом”.

Колектори дзвонять на роботу. Отже, якщо Ви опинилися в такій ситуації, коли колектори почали телефонувати або приїжджати на роботу, то почніть відразу діяти: першим ділом попередьте колектора, що зверніться в правоохоронні органи про порушення ними закону про персональних даних. Потім відразу ж переходите до справи: напишіть скаргу в районну прокуратуру. Колеги по роботі теж можуть написати скаргу від свого імені. Як правило, після звернення в прокуратуру, колектори назавжди забувають всі контактні дані роботи боржника.
А що якщо колеги налаштовані проти боржника і готові з радістю “злити” про нього все, що знають? В такому випадку, попередьте їх про те, що видаючи інформацію про Вас телефонує, вони порушують закон про нерозголошення конфіденційної інформації і можуть легко потрапити під відповідальність. Крім того, Ви можете сказати своїм колегам, що це телефонують шахраї, які отримали Ваші дані з банку незаконним шляхом і тепер переслідують Вас з метою вимагання і якщо колеги видадуть про Вас інформацію, то зможуть виявитися разом з шахраями під кримінальною відповідальністю, таке повідомлення зазвичай багатьох ставить на місце.
Ну а якщо колектори вирішили подзвонити не просто колег, а співробітникам відділу кадрів або керівнику підприємства, як бути в цьому випадку? Теж просто. Нагадайте керівникові і працівникові ОК статтю 88 Трудового кодексу України, в якій повідомляється про їх відповідальність: “При передачі персональних даних працівника роботодавець зобов’язаний дотримуватися певні вимоги: не повідомляти персональні дані працівника третій стороні без письмової на те згоди самого працівника, за винятком випадків, коли це необхідно зробити з метою попередження загрози життю і здоров’ю працівника. А також в інших випадках, передбачених справжнім Кодексом, іншими федеральними законами”.

Тобто, роботодавець не має права повідомляти третім особам ніяку інформацію про працівника, якщо той не давав на це свого письмової згоди.
І не бійтеся нікого – ні колекторів, ні колег, ні роботодавця. Якщо Ви ще не знали, то доводжу до Вашого відома: боржника не можуть звільнити, якщо в нього мається заборгованість перед банком, іншою організацією, або перед фіз. особою. Користуйтеся своїми правами!

 

Якщо стаття “Колектори дзвонять на роботу” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.