Кредитна карта. Як можуть обдурити при її використанні?

Кредитная карта. Как могут обмануть при ее использовании?

Кредитна карта. Як можуть обдурити при її використанні?

Кредитна картка – це самий зручний і доступний платіжний інструмент, з допомогою якого можна здійснювати різноманітні операції, починаючи від оплати покупок в магазинах і закінчуючи бронюванням номерів у закордонних готелях. Але не варто забувати про один невеличкий нюанс їх використання: яким би не був надійним банк, не можна бути повністю впевненим у збереженні коштів на картковому рахунку. І це найбільше актуально для кредитних карт, враховуючи, що у випадку крадіжки грошей дебетової картки користувач втратить тільки свій аванс або зарплату, а так можна позбутися всіх коштів кредитного ліміту, які потім доведеться повертати банку разом з нарахованими відсотками.

Неприємності можуть очікувати власника картки буквально на кожному кроці, навіть у найближчому ресторані, салоні або супермаркеті з бездоганною репутацією. А в ролі злодія виступить офіціант або касир, який вирішить нажитися на довірливому клієнта.

Найчастіше обманюють споживачів при оплаті товарів або послуг через POS-термінали: при здійсненні операції офіціант або касир вказує велику суму списання, вважаючи, що ніхто не помітити неточності. Саме так часто надходять працівники кафе, ресторанів чи інших розважальних закладів, які, розуміючи, що відвідувач не в змозі тверезо оцінити ситуацію, додають до реальної сумі 100-200 і більше грнлів.

Касири в магазинах воліють іншу тактику: вони «помиляються» і невірно ставлять «точки», тим самим збільшуючи суму платежу. Іншими словами, замість 25,89 грнлів через POS-термінал проводиться операція на 258,90 грнлів і якщо покупець не помітить помилки, то вже не зможе оскаржити транзакцію.

Захистити себе від таких ситуацій досить просто, якщо проявляти максимальну обережність, оплачуючи послуги або покупки через POS-термінал. При цьому варто стежити за тим, на яку суму буде проведена операція, а в разі виявлення неточності відразу ж повідомити про це касиру. І хоча сума «обману» може бути досить незначною, у підсумку це може обернутися для клієнта великими проблемами особливо, якщо він розраховував здійснити покупку за рахунок власних коштів на картці, а не влазити в кредитний ліміт.

Ще одна поширена схема обману – це подвійне списання, що практикують в кафе і ресторанах, коли відвідувач віддає свою картку офіціантові, щоб він здійснив оплату виставленого рахунку. Суть шахрайства дуже проста: офіціант робить дві однакові операції, а потім повертає клієнту картку і один чек від операції. За рахунок подвійного списання однієї і тієї ж суми коштів часто вдається приховати обман, так як навіть якщо клієнту прийде два смс повідомлення про однакових транзакції, він, швидше за все, подумає, що це помилка і вони просто «задвоились». Але зателефонувати на службу клієнтської підтримки банку все-таки варто, навіть якщо виявиться, що це фальшива тривога.

Обдурити власника кредитної картки можуть і за іншою схемою: при оплаті покупки через POS-термінал йому можуть повідомити, що касирові не вдалося виконати операцію із-за збою в мережі або неполадок в роботі пристрою, і попросять його заплатити готівкою, якщо, звичайно, у нього буде необхідна сума коштів. У більшості випадків так поступають при оплаті недорогих покупок, щоб клієнту було складніше виявити нестачу. От тільки насправді гроші з карти все-таки будуть списані, а операція через POS-термінал буде успішно завершена. Тому, щоб не потрапити в таку ситуацію, покупцеві варто вимагати чек з відмовою у проведенні транзакції. При цьому, якщо касир почне запевняти, що в пристрої закінчився папір або воно не видає таких чеків, краще відразу зателефонувати до служби підтримки банку, щоб встановити, чи списані кошти.

Можна використовувати кредитну карту для погашення кредиту?

Можно ли использовать кредитную карту для погашения кредита?

Можна використовувати кредитну карту для погашення кредиту?

Кредит оформлений, гроші отримані – настає час задуматися про те, яким чином їх скоро доведеться віддавати. Вибір насправді великий. Виплачувати кредит можна через касу, банкомати, термінали і навіть за допомогою системи онлайн-банкінгу. Останні способи зазвичай мають на увазі переказ грошей на кредитний рахунок із класичною дебетової картки. Але іноді для цих цілей банкіри дозволяють використовувати і кредитки. Про те, як можна гасити позики кредитними картами, ми сьогодні і поговоримо.

Кредитна картка – це універсальний інструмент. Її вигідно використовувати при оплаті покупок, з нею можна легко економити і заробляти на бонусах. Звичайно, дебетовий пластик теж для всього цього придатний. Але є у нього один недолік: на ньому зберігаються тільки гроші держателя, а вони ж не нескінченні. Одна затримка зарплати або непередбачена витрата – і ось вже на мілині. Але якщо сам він це зуміє пережити, то банк, в якому раніше їм був оформлений кредит, терпіти не буде.

Кредитна карта таку проблему вирішить на раз. В рамках схваленого ліміту позичальник зможе не тільки виділити гроші на внесення чергового платежу, але ще і на життя залишить пристойну суму. А потім, як роботодавець виплатить йому зарплату, він просто погасить заборгованість, яка утворилася, і, скориставшись привілеєм грейс-періоду, взагалі не заплатить за таку позику відсотків. Хоча гасити весь борг по карті відразу необов’язково. Для початку можна буде внести на рахунок мінімальний платіж. А його величина, якщо ви пам’ятаєте, зазвичай не перевищує 5-10% від витраченої суми, що не так вже й багато.

До речі, використовувати кредитну карту для оплати банківського позики теж потрібно з розумом. Зняти з неї готівку і внести їх в касу – варіант начебто логічний, але не зовсім вигідний. За переведення в готівку позикових грошей з кредитки банк-емітент здере дику комісію – мінімум 3-4% від обсягу виданих коштів плюс фіксовану суму зверху. Так що економніше буде провести платіж з самої кредитки. Оптимальним варіантом стане задіяння інтернет-банку або банкомату тієї організації, яка цю карту видала. Тоді і гроші дійдуть до адресата швидше, і на комісіях можна буде заощадити. «Чужі» банкомати, а також платіжні пристрої відомих компаній (Contact, Елекснет та ін) в цьому відношенні трохи менш надійні.

Якщо кредитка у вас вже є, переходьте до вивчення наступної статті нашого порталу, тому як далі піде розмова саме про оформлення такого продукту. Або ви на одній картці зупинятися не бажаєте?

Отримати кредитну картку 2015 року вже не так просто, як це було у 2014 і навіть в 2013. Зараз банкіри ставляться до своїх клієнтів помітно суворіше. Багато з них скоротили віковий ценз, відсунувши на другий план неплатоспроможних студентів і пенсіонерів, а також розширили пакет документів. Останній сьогодні повинен складатися мінімум з 3, а краще з 4 документів, крім паспорта, другого документа за типом водійського посвідчення, довідки про зарплату та/або копії трудового контракту. Чи готові ви зібрати таку купу паперів?

Якщо ні, не поспішайте засмучуватися. Оформити кредитну карту без довідки про доходи теж можна. Але для цього доведеться знайти таку організацію, яка вас добре знає. Пам’ятаєте, де ви брали кредит? Спробуйте звернутися зі своєю новою проханням у той же банк – тут ваша заява повинні будуть взяти на підставі одного паспорта. У вас є зарплатна картка або відкритий внесок? Це ще краще. Адже в такому випадку вам не тільки дозволять подати заявку з мінімальним пакетом документом, але ще й умови кредитування запропонують найбільш вигідні. А такий бонус сьогодні безмірно важливим.

Наостанок ми хочемо дати ще одну пораду. Якщо ви збираєтеся використовувати їх як своєрідну паличку-виручалочку, а не просто інструмент для безготівкової оплати в магазинах, оформляйте повноцінний продукт, тому як експрес-картка, що випускається в день звернення, для ваших цілей буде непридатна. Так, на виготовлення іменного пластику у банкірів піде трохи більше часу. Зате потім на руках у вас буде справжній кредитний гаманець, наділений усіма необхідними функціями. Погашення кредитів інших банків – в їх числі.

Як не вийти за межі пільгового періоду

Как не выйти за рамки льготного периода

Як не вийти за межі пільгового періоду

Пільговий період для більшості власників кредитних карт давно став улюбленим фінансовим інструментом, що дає змогу користуватися кредитом по своїй карті практично на безкоштовній основі. Поширюється пільговий період(який можна називати ще грейс періодом) не на всі операції з кредиткою. Перевага операцій, пов’язаних з оплатою послуг і товарів кредитною карткою, включаючи і проведені через інтернет, у тому числі і оплата комунальних платежів за допомогою кредитки. Практично зі стовідсотковою ймовірністю можна говорити про те, що не буде поширюватися пільговий період на такі дії, як зняття готівки через банкомати або касу, переклади з карткового рахунку кредитки на будь-які електронні гаманці різних платіжних систем, переклади на будь-які інші рахунки, оплата послуг онлайн-казино, гральних домів, платна реєстрація в одній з онлайн-ігор, і тому подібні операції.

Існуюча послуга може бути корисною з точки зору прибутковості та зручності як банкам, так і їх клієнтам. Банківські організації розраховують, що у позичальника не вийде, або навіть він не захоче вчасно погасити виниклу заборгованість по картці. В результаті цього відсотки нараховуватися вже з моменту, коли виник борг, і це ще не враховуючи штрафні санкції, обов’язково впливають на зростаючу суму боргу у разі несвоєчасного надходження в банк мінімального щомісячного платежу по картковому кредиту. При цьому грамотне ставлення і правильний підхід до можливостей пільгового періоду дозволяє з легкістю користуватися грошима банку практично безкоштовно, в той час як ваші власні засоби можуть приносити вам в цей час ще й додатковий дохід з допомогою одного з банківських вкладів.

Важливо розуміти, що розрахунок пільгового періоду в різних, видають кредитні картки організаціях, здійснюється різними методами. В основному банки ділять пільговий період на дві основні частини. Це 30 днів, один з яких і купується що-небудь у кредит за допомогою картки, і ще 20-25 (або в деяких випадках) днів, наступних за ними,коли потрібно погасити заборгованість без необхідності платити відсоток по кредиту. Разом досягати пільговий період може в підсумку 50-55 (рідко більше) днів, в залежності від того, коли саме була здійснена покупка.

Метод перший. Календарний місяць плюс

Саме ця схема розрахунку періоду грейс найпоширеніша. Якщо виходити з неї, то пільговий період буде дорівнювати числу днів, що залишилися до завершення конкретного календарного місяця, до яких необхідно додати ще 20 або 25 діб місяця, наступного за ним. Як можна легко порахувати, пільговий період не може бути менше 20(25) днів, а максимальний і складе якраз 50(55) днів. Наприклад, ви купили щось, розрахувавшись кредиткою, першого травня. Першого червня вам надійде щомісячна виписка з вашої карти із зазначенням цієї суми, і 25 червня пільговий період дією 55 днів вже закінчиться.

Якщо до 25 червня заборгованість не була погашена, то саме в цей день банк і додасть до вашого боргу відсотки за весь термін користування картковим позикою. За умови, що покупка коштувала 20 тисяч грнлів, а процентна ставка по карті – 25 відсотків річних, відсотки за вказаний період складуть 752 грнля.

Метод другий. Розрахунковий період плюс

У ряді банків розрахунковий період не може бути прив’язаний до календарному місяцю. Відстежувати дату початку пільгового періоду простіше всього за отриманими випискам. Саме в них зазначені всі проведені за звітний період операції, можливі заборгованості для даного періоду. А тривалість можливого пільгового періоду залежатиме вже від того, за скільки днів до отримання виписки ви здійснили оплату покупки кредиткою. Наприклад, виписку ви отримуєте щомісяця 5 числа. Купівля – 1 травня, отримана виписка – 5 травня, тривалість пільгового періоду – з 1 травня по 25 травня.

Метод третій. Календарний місяць плюс наступний

Якщо банк застосовує таку схему, то тривалість пільгового періоду може досягти вже 60 днів. І якщо протягом першого місяця ви витрачаєте гроші завдяки кредитці, то вже протягом наступного просто зобов’язані всю заборгованість, що виникла погасити. Тонкість такого методу розрахунку в тому, що при непогашений борг за попередній місяць, користуватися пільговим періодом місяця подальшому ви вже не зможете. Приміром, протягом травня ви здійснювали покупки, витративши в цілому зі свого карткового кредитного рахунку 15 тисяч грнлів. Пільговий період діє з 1 травня до 30 червня, саме цей термін вам дано для гасіння боргу. Якщо на додаток до цих витрат ви витратили ще 5 тисяч у червні, то, на жаль, вже на цю суму грейс період поширюватися не буде. Час нової пільги настане тільки в липні. Так що крім боргу в 20 тисяч грнлів (15 тисяч, витрачених у травні і 5 тисяч уже в червні), вам доведеться заплатити ще й відсотки за користування в червні п’ятьма тисячами кредитних коштів банку.

Метод четвертий. Відлік від дати першої покупки

І в цьому випадку бажаний пільговий період також буде поділений на дві частини. Складаючи в середньому 50 днів загалом, період умовно ділиться на 30 днів розрахункового періоду і 20 – платіжного. Єдина відмінність – початок відліку пільгового періоду діє саме з дня вчинення будь-якої покупки за допомогою кредитки. Наприклад, з 16 травня по 16 червня ви здійснили кілька покупок, загальна сума яких склала все ті ж 20 тисяч. Пільговий період, розпочавшись 16 травня, завершиться 20 червня. Щоб відсотки по кредиту не нараховувалися, до 20 червня потрібно погасити виник борг повністю.

Метод п’ятий. Фіксація пільгового періоду

При використанні цього методу розрахунку пільговий період для кожної із зроблених покупок буде встановлено (зафіксовано) окремо. Особливістю такого методу можна вважати тривалість грейс періоду, рідко перевищує термін в 30 днів. Найчастіше ця схема застосовна для карт з не дуже великим кредитним лімітом. Наприклад, 1 травня ви витратили в супермаркеті 4 тисячі грнлів на покупку продуктів. Пільговий період по даній купівлі триватиме з 1 і по 30 травня. 5 травня ви тієї ж кредиткою розрахувалися за подарунок вартістю 7 тисяч грнлів. Пільговий період по конкретній даної заборгованості триватиме з 5 травня по 4 червня.

Поради власникам кредитних карт з пільговим періодом

Ніколи не забувайте, що пільговий період може приносити не тільки користь. Це метод, що може не тільки допомагати вам, але і приносити при неправильному використанні значний матеріальний збиток. Тільки ретельне вивчення кожного пункту кредитного договору допоможе вам зрозуміти, як заробити з допомогою пільгового періоду. Уточніть заздалегідь, який саме метод відліку грейс періоду застосовується у вашому випадку. Завжди будьте гранично уважні, вчасно, а краще трохи заздалегідь погашаючи борг по своїй кредитній карті. Враховуйте, що мінімальний платіж може не дозволити уникнути нарахування відсотків. Найкраще погашати заборгованість, що виникла повністю з найближчого надходження в бюджет будь-яких доходів. Уважно відстежуйте дати рахунків-виписок, намагаючись відраховувати належні пільгові дні саме від них, не прив’язуючись до дат скоєних по карті операцій, за винятком тих випадків, коли пільговий період і термін його дії як раз і залежить саме від дня покупки. У цьому випадку фіксуйте дати покупок, щоб укластися у відведений банком строк. Іноді допомагає нагадування на телефоні або іншому носієві про крайню дату погашення. Щоб гарантовано уникнути сплати нарахованих відсотків за недоплачені за кредитом гроші, стоїть перед платежем з’ясувати точну суму боргу у працівника банку. Пам’ятайте, що незалежно від тривалості пільгового терміну погашення, мінімальний платіж вноситься щомісяця.

Як оформити кредитну карту в різних банках України

Що таке кредитна карта?

Кредитна картка – це інструмент для багаторазового запозичення грошей у банку. З її допомогою можна оплачувати товари і послуги, а також отримувати готівку в банкоматі. Сума кредиту обмежена банком – максимальний розмір кредиту визначається виходячи з платоспроможності власника картки.

Кредитні картки з кожним роком набувають все більшої популярності в Україні.

Використання кредитних карт вельми зручно для споживачів фінансових послуг з цілого ряду причин. Як отримати кредитну карту, щоб кредитка стала ефективним помічником, необхідно з особливою увагою підходити до процесу її вибору.

Переваги:

 1. Маленький розмір, компактність і мобільність.
 2. Тривалий термін використання.
 3. Можливість розплачуватися картою
  в магазинах, переказувати кошти з одного рахунку
  на інший.
 4. Пільгові умови обслуговування в банку.
 5. Проведення банками різних акцій
  серед власників карт.

Недоліки:

 1. Можливість втрати картки через її маленького розміру або у випадку крадіжки.
 2. Наявність комісій за користування кредитом, при знятті грошей у банкоматах.
 3. Різноманітні умови використання кредитних карт, які відрізняються залежно від політики банку і можуть містити багато

Яку картку вибрати?

 • У першу чергу варто визначитися з видом майбутньої кредитки, яку саме картку Ви вважаєте за краще мати і які операції плануєте виконувати з її допомогою:
 • кредитна картка економ класу – діє тільки в межах тієї країни, в якій була випущена (Maestro, Visa electron);
 • кредитка міжнародного класу – може вільно використовуватися в будь-якому куточку світу (Visa classic, Master Card);
 • карти VIP-класу – мають привілеї перед іншими видами кредиток за сумою ліміту, надають своєму власникові право на пільгові умови обслуговування кредитного договору;
 • іменна кредитна картка – використання такої картки в торговельних точках не вимагає надання додаткових документів, що засвідчують особу власника;
 • неіменна кредитна карта – випуск такої карти проводиться негайно і не вимагає тимчасових витрат.

Після того, як був зроблений остаточний вибір виду кредитної картки, настає момент визначення відповідної банківської організації. Щоб жереб випав на потрібний об’єкт, необхідно запастися терпінням і уважно вивчити ринок пропозиції. Слід звернути особливу увагу на деякі умови надання кредиток. Можна замовити кредитну карту онлайн.

Так, у різних банків можуть варіюватися:

 1. асортимент пропонованих карток (банк може спеціалізуватися на наданні тільки карток економ або міжнародного класу);
  реальна річна ставка;
 2. максимальна сума ліміту;
 3. пільговий термін погашення кредиту (в середньому, становить від 30 до 55 днів);
 4. сума комісії банку при знятті кредитних коштів у банкоматі і т. д.

Кредитну картку можна оформити в банках

Ще одним важливим фактом є те, що на одній кредитній картці можуть співіснувати три види рахунків: кредитний, депозитний і бонусний. Якщо призначення першого більш-менш зрозуміло, то інші два залишаються загадкою.

На депозитному рахунку міститися власні кошти власника картки, це сума, внесена понад величину кредиту. Бонусний рахунок – це своєрідна скарбничка знижок. Деякі банківські установи пропонують своїм клієнтам таку послугу: при купівлі товарів зі знижкою в заздалегідь обумовлених магазинах, сума знижки зараховується на бонусний рахунок карти. При здійсненні наступної покупки, власник кредитки зможе скористатися наявними на бонусному рахунку засобами.

Кредитні картки банку Тінькофф. Кредитні Системи ТКС

Банк ТКС є яскравим представником сучасного розвитку технологій ведення банківського бізнесу. Головне достоїнство даного банку в тому, що він надає банківські послуги дистанційно.

Відсутність мережі продажів

Відсутність мережі продажів дозволяє надавати послуги скрізь, де тільки є можливість. Немає необхідності в наявності офісів і відділень, так як пошук потенційних клієнтів ведеться через Інтернет або фірми-партнери, а спілкування здійснюється за телефоном або безпосередньо агентом, запрошеним на будинок до позичальника. Нескладна і чітко відпрацьована процедура отримання кредитних карт Тінькофф робить їх доступними для широких верств населення.

Як в Тінькофф взяти кредитну картку онлайн

Взяти онлайн в Тінькофф картку кредитну процес швидкий і простий. Зручна форма прийому заявок, чіткий процес їх обробки, активна рекламна компанія зробила дані кредитні картки популярними і затребуваними. Поряд зі стандартними пропозиціями MasterCard Standard банк ТКС пропонує позичальникам платинум-карти і золоті MasterCard. Це є однією з відмінних особливостей банку, так як власники таких карт мають ряд переваг. Платіжна система надає їм знижки в різних магазинах, кафе і ресторанах в Україні, і за кордоном. Вони мають можливість відвідувати культурні заходи, модні покази та інші цікаві події, а аеропорти та авіакомпанії, готелі і готелі пропонують спеціальні вигідні умови.

Якщо ви вирішили картку кредитну в Тінькофф оформити, треба просто на офіційному сайті банку ТКС заповнити анкету встановленої форми. Після цього, як правило, протягом дня менеджери банку передзвонюють вам і, отримавши потрібну інформацію, заповнюють розширену анкету. У деяких випадках ТКС може вислати кредитну карту звичайним поштовим листом.

Можливості картки Тінькофф

Отримавши кредитну карту, вам необхідно передзвонити в банк для її активування і розрахунку можливого кредитного ліміту. За підсумками розгляду заповненої по телефону анкети протягом п’яти днів менеджер банку дзвонить позичальникові і повідомляє про прийняте банком вирішенні за розміром встановленого ліміту кредитної карти. Якщо позичальника влаштовують сума та умови отримання кредиту, йому поштою надсилається кредитна карта. При проживанні позичальника в Київі, він може забрати кредитну карту самостійно в офісі банку Тінькофф. У разі отримання карти раніше, її просто активують і встановлюють ліміт.

Що робити, якщо банкомат не видав вам всю суму

Іноді трапляється так, що банкомат не видає всю суму, яку ви запросили, а гроші з вашого рахунку все ж списує. Сьогодні ми розповімо, що з цим робити.

Сьогодні практично кожен з нас користується пластиковою карткою. Це означає, що час від часу доводиться звертатися до послуг банкомату. Іноді трапляється так, що ви запитуєте суму для видачі, а банкомат поводиться нескромно: повертає вам карту і тільки частина суми, а з рахунку гроші списує в повному розмірі.

Навіть у такій ситуації не варто засмучуватися, вихід є.

1. По-перше, не забувайте, що банкомат – предмет неживий, тому він працює виключно по заданій йому програмі. Це означає, що потрібно не панікувати і привести свої нерви в порядок, адже істерика нічого не змінить. Постарайтеся зафіксувати всі факти, які тільки вийде: час, в який ви користувалися банкоматом, адресу, де знаходиться пристрій. Завжди запитуйте чек, оскільки саме він стане вашим речовим доказом. Якщо поруч з вами були свідки, то запишіть їх координати і телефони, оскільки службове розслідування увазі опитування всіх, хто став очевидцем даної події.

2. Незалежно від того, переводили ви гроші або отримували зарплату, вам потрібно терміново знайти телефон того банку, якому належить пристрій. Якомога швидше вирушайте у відділення банку або зв’яжіться зі співробітником підрозділу по телефону, щоб повідомити про факт невидачі вам засобів.

3. Далі вас запросять в офіс, щоб ви написали заяву, в якій необхідно вказати прізвище відповідального співробітника банку, який прийняв вашу скаргу. Тепер ви будете слідувати його інструкцій. Форму заяви, яку вам необхідно заповнити, ви знайдете на сайті банку або в його підрозділі.

4. Не забудьте і про те, що заява необхідно заповнювати у двох примірниках, щоб один залишився у вас. Що далі? Зберігайте всі документи. Навіть якщо в банк ви прийти не можете, то відправте паперу поштою у замовному конверті. Після того, як банк отримає вашу заяву, він буде зобов’язаний провести розслідування, щоб встановити достовірність даного факту.

Вам доведеться набратися терпіння, тому що розслідування триватиме не менше місяця. Зрештою, ви отримаєте від банку відповідь, який буде представлений в письмовому вигляді.

Не завжди рішення приймається на користь користувача карти. У такому випадку можна написати позов до суду про востребовании втраченої суми. Все ж зазвичай до цього не доходить, а банк, виявивши помилку, перераховує назад ваші гроші. Все ж таки постарайтеся зібрати побільше доказів того, що сталося, щоб мати стовідсоткову гарантію повернення грошей.

Приват кредитка. Кредитка Приват Банку.

Що таке карта «Універсальна»?

Карта «Універсальна» – це платіжна пластикова картка ПриватБанку, яка дає Вам можливість користуватися як власними грошима на карті, так і взяти кредит використовуючи кошти банку. На цю карту Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери.

Карткою “Універсальна” можна розраховуватися в торгових точках, здійснювати оплату в Інтернеті і терміналах самообслуговування, а також знімати готівку в будь-якій точці світу. При оплаті за кордоном комісія за конвертацію коштів з валюти карти у валюту країни стягується згідно з офіційним обмінним курсом банку на день покупки.

pdДля тих, хто любить Україну!

ПриватБанк пропонує безкоштовно карту в кольорах національного прапора. Це та ж карта «Універсальна», тільки з красивим патріотичним дизайном!

Вас обслужать в будь-якому відділенні!
ПриватБанк має найбільшу мережу відділень серед комерційних банків України. Ви можете звертатися з питаннями по картці «Універсальна» в будь-яке відділення, а не тільки в те, де Ви її отримали! Співробітники всіх відділень будуть Вам раді!

Як отримати кредитну картку:


 

timerПросте і безкоштовне оформлення
Процедура оформлення картки займе у Вас всього 15 хвилин.

Оформляється кредитна карта просто. Для її отримання досить пред’явити паспорт. Інші документи, такі як довідка з місця роботи, не є обов’язковими, але їх наявність може стати важливим фактором при визначенні кредитного ліміту.


 

bank-safe10% річних на залишок власних коштів по картці «Універсальна»
«Універсальна» кредитна карта дозволяє зберігати власні гроші і отримувати додатковий дохід у розмірі 10% річних на залишок особистих коштів понад 100 грн (гроші зараховуються на Ваш бонусний рахунок). Для цього потрібно активувати депозитну функцію карти в «Приват24» або банкоматі.


 

check-card2Кредитний ліміт до 25 000 грн
За Вашим бажанням на Карті універсальної може бути встановлений кредитний ліміт.
Кредитний ліміт – це сума коштів, яку банк надає Вам в кредит без довідки про доходи. Видавана кредитна карта як і розмір встановлюваного кредитного ліміту індивідуальний для кожного нашого клієнта.

Надайте нам довідку про Ваших доходах, закордонний паспорт або документи, що підтверджують наявність майна, а також виписку по карті іншого банку, і Ваші шанси на збільшення кредитного ліміту зростуть!

Поточний розмір кредитного ліміту Ви можете дізнатися будь-яким зручним для Вас способом: в банкоматі, відділенні банку, системі «Приват24» або звернутися в онлайн чат.


 

img1Пільговий період – до 55 днів
У картки «Універсальна» ПриватБанку є пільговий період користування, під час якого Ви можете взяти кредит без довідки про доходи і користуватися грошовими коштами безкоштовно. Це означає, що якщо Ви погасите кредит протягом пільгового періоду користування, Вам не доведеться платити за цим кредитом ніяких відсотків за користування!
У карт «Універсальна» пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити відсотки, Вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, в якому Ви скористалися кредитом. Карта

Приклад: 5-го березня Ви зробили покупку в рахунок кредитних коштів на суму 300 грн., А 28-го березня витратили з кредитної картки ще 700 грн. кредитних коштів. 5-го квітня довелося витратити з картки ще 1500 грн. Погасивши тисячі до 25-го квітня, Ви можете не турбуватися про тих 1500 грн., Які взяли на початку місяця – відсотки на них не будуть начісяться до 25-го травня! Раніше довелося б тримати в голові дати всіх трьох знять.

Приклад: на початку березня борг на Вашій карті становив 500 грн, 7-го березня Ви витратили ще 1000 грн в рахунок кредитних коштів. Для того, щоб у березні не були нараховані відсотки, до 25 числа Вам необхідно внести 500 грн. При цьому відсотки на 1000 грн не будуть нараховуватися до 25 квітня, оскільки в березні Ви погасили суму заборгованості на початок місяця, поповнивши свій рахунок на 500 грн.

 

 

Вибір кредитної картки

Використання кредитних карт в наш час – це простий і легкий спосіб оплати будь-яких товарів і послуг.Для деяких саме такі карти стали незамінними в повсякденних розтратах і платежах.

Попит на кредитні карти сприяє появі нових їх видів.

Створюють різні карти вітчизняні та іноземні банки з урахуванням різних критеріїв і побажань самих же клієнтів.

Здійснювати покупки за допомогою такої картки можна де завгодно – в продуктовому магазині, в аптеці, на заправці, при покупці одягу або взуття, в ресторані або кафе. До того ж можна легко і швидко оплатити будь-які послуги, наприклад, в салоні краси та інших місцях. Це робить кредитну карту не просто зручною, але в деяких випадках і незамінною формою оплати.

Плюси кредитних картАльфа Банк UA


Найголовнішим плюсом кредитних карт є термінове використання грошей в будь-який час, і в будь-яких розмірах, для якого не треба оформляти ніяких договорів і підписувати багато паперів. Для того, щоб взяти гроші в кредит необхідно буде просто підійти до банкомату і зняти їх або ж розплатитися при можливості безпосередньо під час покупки. Для цього не потрібно звітувати, куди і як ви збираєтеся витратити ці гроші. Потім у встановлений термін потрібно буде погасити суму заборгованість перед банком. Після чого можна буде знову брати певну суму у користування.

Кредитні картки в Україні стають все більш популярними. Банки, в свою чергу, намагаються залучити клієнтів до себе, вигадуючи нові кредитні програми, а також види самих кредитних карт. Якщо розібратися, то кожна з них по-своєму гарна і зручна. Але як же зробити правильний вибір? Для цього можна відшукати різні пропозиції від різних банків і порівняти їх між собою, але це відбереться масу часу і сил. До того ж, на сайтах конкретних банків не завжди можна знайти потрібну інформацію про всі види кредитних карт.

Існують кредитні картки без оформлення будь-яких довідок, це для тих, хто бажає позбавити себе від підписання десятка документів і незрозумілих довідок. Для цього потрібно просто заповнити анкету на сайті в режимі онлайн, а при необхідності додати копії певних документів. Все дуже швидко і просто. Є також і молодіжні кредитки, які розраховані на тих, кому виповнилося вже 18 років. Такі програми вельми вигідні, як для банків, так і для самих молодих клієнтів.

Платіжні картки у відпустку, поради та рекомендації

Не менш важливим елементом підготовки до подорожі, ніж вибір напрямку, є фінансове планування. Правильний підхід в цій справі – запорука успішного відпочинку.

Платіжна кредитна картка за кордоном

Перш за все, найважливішим пунктом є питання розрахунків за кордоном, і сьогодні більшість подорожуючих використовують для цього платіжні картки як зручну і швидку можливість доступу до власних коштів.

Насамперед необхідно визначити не тільки суму, необхідну для поїздки, але і вирішити, скільки коштів потрібно взяти готівкою, а скільки – залишити на картковому рахунку. Банкіри рекомендують брати 30% коштів у готівці, а 70% залишити на картковому рахунку. Знімати кошти в банкоматі за кордоном менш вигідно, ніж розраховуватися карткою, – комісія за зняття коштів становить, як правило, не менше 1,5% + фіксована сума в розмірі приблизно від 25 гривень.

За допомогою карти ви можете бронювати готелі, купувати авіаквитки, брати в оренду автомобілі. При цьому при розрахунку суми на автомобільну подорож, зверніть увагу на те, що при бронюванні авто на рахунку блокується сума, рівна або перевищує вартість прокату автомобіля. Гроші знову стають доступними, в середньому, протягом двох тижнів або після повернення транспорту. А це означає, що під час поїздки на цю суму не слід розраховувати.

Важливо мати на увазі, що в деяких місцях можна розраховуватися тільки безготівковим способом – в duty free в літаках деяких авіакомпаній, на заправках за кордоном і т.д .. Перевагою карти є також необмежена сума на рахунку, що не вимагає декларації при виїзді за кордон, в той час як у готівковій формі з собою можна взяти не більше 10 тисяч умовних одиниць.

 

Плануючи поїздку за кордон, банкіри рекомендують не поспішати відкривати рахунки у валюті тієї країни, куди ви вирушаєте, адже гривнева картка придатна і для розрахунків за кордоном. Якщо ви розраховуєтесь гривневої карткою, скажімо, в країні єврозони, витрачена сума буде автоматично конвертуватися в євро.

«Вартість випуску валютної картки в банках в середньому становить 120 гривень, при цьому конвертація з гривні у валюту країни перебування передбачає комісію в розмірі близько 1% від суми платежу. Таким чином, випуск валютної карти може бути виправданим лише в тому випадку, якщо витрати за кордоном перевищувати 12 тисяч гривень безготівкових розрахунків », – зазначає директор з маркетингових пропозицій Фідобанк Володимир Буданов.

Шопінг за кордоном з карткою

Якщо ви плануєте шопінг за кордоном, необхідно врахувати, що деякі магазини приймають до розрахунку картки певних платіжних систем. Для того, щоб ви могли вільно вибирати магазини для покупки, слід випустити картки менше двох найпопулярніших платіжних систем – VISA та MasterCard. Це буде корисно не тільки в поїздці, але й для щоденного використання. До того ж, обидві платіжні системи досить часто пропонують власникам карт різні цікаві програми лояльності та знижки. Крім того, дві картки гарантують вам доступ до коштів у разі втрати або крадіжки одній з карт або в разі збоїв в одній з систем.

Випускаючи нову картку, рекомендуємо звернути увагу на картки з чіпами. Сьогодні за кордоном дедалі популярнішими стають саме чіпові карти.

Однак перед виїздом за кордон обов’язково слід повідомити банк, що випустив вашу карту, про можливі розрахунках за кордоном – це допоможе вам уникнути непередбаченої блокування картки у зв’язку з підозрою на шахрайські операції. При цьому необхідно збільшити видатковий ліміт по карті і кількість транзакцій, оскільки стандартних можливостей може бути недостатньо.

«Сьогодні банки активно працюють над поліпшенням систем протидії фінансовому шахрайству, тому в разі виявлення нетипових за кількістю і сумою безготівкових операцій картка клієнта може бути заблокована, щоб уникнути несанкціонованого доступу до засобів клієнта. Тому власникам карт слід обов’язково інформувати свій банк про плани розраховуватися за кордоном », – пояснює Буданов. Для цього достатньо звернутися в контакт-центр банку.

Подорожуючи по країнах Східно-Азіатського регіону і Карибського басейну, слід бути особливо обережними, оскільки ці регіони характеризується підвищеним рівнем шахрайства. Після повернення додому з таких країн рекомендується перевипустити картки для мінімізації ризиків шахрайства.

Не забудьте подбати і про найважливіше – про безпеку коштів.

У цьому аспекті карта є, безсумнівно, більш захищеною, ніж гаманець. У разі втрати або крадіжки готівкові гроші, швидше за все, вам вже не повернуть, в той час як карту в будь-який момент можна заблокувати, для чого достатньо зателефонувати до контакт-центру вашого банку. При цьому слід заздалегідь записати в телефоні або записнику номер карти і телефон контакт-центру, щоб навіть у випадку втрати картки ця інформація була перед очима.