Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Іпотека в умовах кризи.

Іпотека в умовах кризи.


			
	 	Ипотека в условиях кризиса.
	 	
	 Економічна криза в першу чергу б’є по банківській системі, адже кількість платоспроможних людей стрімко зменшується. Банкам стає невигідно відпускати фінанси під відсотки і, щоб не втрачати доходи, їм простіше займатися залученням депозитних коштів, а також отримувати прибуток від коливань курсів валют. У скрутному становищі перебувають ті, хто встиг взяти кредит. Їм загрожує підвищення ставок, додаткові і комісійні платежі. Тому іпотека в кризу буде доступна людям, упевненим у своїй фінансовій стабільності. Установи виставляють жорсткі умови, але навіть при дотриманні всіх є ризик не отримати позику.                                    Іпотека в валюті

Починаючи з 2003-го року, в України поширена валютна іпотека. Крім грнлів позику можна оформити в євро, доларах, ієнах і швейцарських франках. Вигоду позичальникові у цьому випадку приносить різниця у вартості іноземної валюти по відношенню до грнля. Але коли курс долара збільшується, боржники терплять збитки. Тому вибір валюти під іпотеку – справа відповідальна, яке потрібно розглядати не тільки з точки зору недоліків, але і переваг. Одне з них – низька відсоткова ставка. Також валютна іпотека зручна тим, хто отримує основний дохід в тій же валюті і тим, хто збирається погасити заборгованість найближчим часом. Таким чином, іпотека в грнлях під час економічного спаду – самий надійний варіант; і позичальників, що зазнали збитків, краще зробити рефінансування.

                         Іпотека в даний час

В України іпотека зараз знаходиться на піку популярності. Низкопроцентная іпотека для позичальника можлива при дотриманні деяких умов. Клієнт повинен володіти позитивною кредитною історією та довідкою про доходи за формою 2 ПДФО. Для зниження відсотків можна оформити іпотечну страховку в комплексі і отримати надбавку за відсутність страховки. Знижка доступна працівнику компанії, яка є корпоративним клієнтом банку. До того ж непогано скористатися банківськими акціями, які передбачають скасування комісії по кредиту і зниження іпотечних ставок. Не останню роль у зниженні ставок грають термін кредиту іперший внесок по іпотеці, чим коротші терміни і більше вноситься сума, тим більш вигідні умови кредитування. Але низькі відсотки не повинні бути головною метою позичальника, адже завжди легше частково достроково погасити кредит або скористатися іншими способами.

                                               Початковий внесок

Окремо потрібно сказати про початковий внесок, який становлять заощадження покупця. В умовах кризи позичальник, який розраховує на іпотеку, повинен обов’язково внести свої кошти в купівлю житла. В якості внеску не обов’язково вносити гроші, банк може прийняти і нерухомість власника. При цьому слід знати, що вона буде оцінена лише на 50-70% від цієї вартості.

             Іпотека інструкція

 • якщо ви не маєте часом і досвідом, то можете звернутися до іпотечного брокера, витрати на його послуги обов’язково окупляться;
 • ваші документи банк буде розглядати від трьох днів до півтора місяців;
 • отримавши позитивне рішення банку, можна шукати квартиру, яку повинен схвалити знову ж банк, а не тільки ви;
 • оцінка банком квартири;
 • документи щодо вподобаної квартирі перевіряють страхова компанія і банк;
 • оформлення кредитного договору;
 • отримання грошей;
 • оформлення нотаріального посвідчення, якщо зажадає банк;
 • державна реєстрація (від тижня до місяця);
 • страхування за свій рахунок.

 

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.