Home / Статті / Інтернет банкінг – сучасні можливості

Інтернет банкінг – сучасні можливості

 
 Интернет банкинг - современные возможности

Більшість банків України почали пропонувати своїм клієнтам використання інтернет банкінгу, але поки ще не всім зрозуміло, що це таке, і для чого послугою цій потрібно користуватися. Ось саме це мені й хотілося б сьогодні з’ясувати. Ну а для того, щоб послугою якийсь почати користуватися, варто для початку з’ясувати, яку вигоду ця послуга принесе самому користувачеві.
Отже, інтернет банкінг – це можливість здійснювати необхідні банківські операції дистанційно, через інтернет. Тобто, будучи користувачем інтернет банкінгу, ми можемо керувати своїми фінансовими засобами, не відвідуючи банк і не наближаючись до банкомату. Ну, наприклад, клієнт МТС банку підключив послугу мтс інтернет банкінг. Чим йому дана послуга може бути корисна?

 

Як виявилося, переваг тут достатньо. А саме: можна, не виходячи з дому, перевірити всі свої рахунки в цьому банку, чи то кредитна карта, кредитний рахунок або інший депозитний рахунок; можна здійснювати перекази з картки на картку, або з рахунку на рахунок; можна поповнити баланс і зробити будь-які платежі і перекази. Крім того, інтернет банкінг дозволяє оплачувати кредит в онлайн режимі, блокувати або розблоковувати картку, змінити ПІН-код і це ще не все. Інтернет банкінг економить час клієнта і його коштом, так як відсоток за перврдам в системі інтернет банкінгу набагато нижче, ніж відсоток за ті ж операції, що здійснені через операторів банку або через банкомати.
Будь-які операції в системі інтернет-банкінг можна здійснювати у будь-який час доби, без вихідних та перерви на обід. А для того, щоб почати успішно користуватися цією зручною та сучасною системою управління грошовими коштами, необхідно створити особистий кабінет на сайті потрібного банку. У деяких банках для створення особистого кабінету необхідно звернутися в офіс банку, а в деяких є докладні інструкції на сайті для самостійного створення особистого кабінету, детальніше про це можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію банку.
Користуватися послугами інтернет-банкінгу можна через інтернет навіть з телефону, що теж не мало важливо.

 

Якщо стаття “Інтернет банкінг – сучасні можливості” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно