Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Інформація про кредитні картки для початківців

Інформація про кредитні картки для початківців

Информация о кредитных картах для начинающих

З перших винахід кредитних карт Джоном Биггинсом в 1946 році, настала революція в торгівлі. З можливістю оплати карткою чого завгодно в будь-якій точці світу стало простіше, зручніше і безпечніше. Навіть у поїздках, кредитні картки є корисним інструментом у придбанні квитків. Виготовлені з пластику, ці карти забезпечують взаємний спосіб проведення бізнес-операцій. Так багато карт проліферуючих на ринку, що можна заплутатися у виборі кредитної картки.

Як порівняти?

В одній мірі, кредитні картки мають схожі переваги, вони також відрізняються в багатьох відносинах. У визначенні того, які карти краще всього підходять для потреб своїх власників, має сенс зробити порівняння різних кредитних карт, доступних сьогодні. Для спрощення порівняння кредитних карт, слід розпочати від видів карт, які включають в себе різні функції, нагороди та річні процентні ставки.

Види кредитних карт

Всі кредитні карти мають одну головну мету – завершити операцію з використанням картки в якості оплати замість використання готівки. Карти Visa і MasterCard приймаються банками майже у всіх країнах. Тим не менш, в залежності від банків, які видають картки, кредитні картки, класифікуються відповідно до їх природою і унікальними особливостями. Вони є наступними:

Кредитні карти з бонусами

Бонусні кредитної карти дозволяє власникам карток заробити нагороди просто оплачуючи покупки карткою. Бонусні карти далі класифікуються в залежності від типу винагороди для власників карт.

  • Готелі або туристичні окуляри. Деякі карти сумісні з конкретними готелями. У цьому вигляді карт, власники карток будуть заробляти нагороди, такі як безкоштовне проживання в готелі. Деколи вони можуть безкоштовно оселитися в готелі при наявності кобрендинговій карти.
  • Авіа квитки. Ці карти, як правило, мають привілеї в конкретної авіакомпанії. Ви можете конвертувати повітряні милі, які ви збираєте на безкоштовні польоти.
  • Роздрібні нагороди. Ця карти мають привілеї в роздрібних магазинах. Це можуть бути книжкові магазини, ресторани, магазини одягу, і багато іншого.
  • Повернення грошей назад. Ці карти дозволяють власникам заробляти грошову винагороду для здійснення покупок за картками.
  • Бонуси від автомобільних виробників. Ця карта ідеально підходить для людини, яка планує в майбутньому придбати автомобіль. Власник картки отримує очки, які можуть бути перетворені в певне значення, віднімається з вартості певної марки автомобіля.
  • Бонуси та подарунки. Бонусом може бути що завгодно, що банк може запропонувати. Вони також різняться в кожному місяці, це можуть бути подарункові сертифікати, безкоштовні готелі або курорти, ювелірні вироби, і гаджети.

Стандартні кредитні картки

Цей тип карт є найбільш поширеним і легко доступним. Стандартні кредитні картки далі класифікуються на:

  1. Карти з низькою процентною ставкою. Ці карти просто пропонують низькі процентні ставки за позиками порівняно з більшістю інших кредитних карт.
  2. Переказ балансу. Ця функція дозволяє власникам карток переводити свій баланс від однієї кредитної карти з більш високою процентною ставкою в іншу кредитну карту з більш низькою процентною ставкою.
  3. Карти для покупок. Ці карти пропонують пільговий періоду, де ви будете платити 0% річних за покупки, зроблені з їх використанням.
  4. Карти для покупок. Ці карти пропонують пільговий періоду, де ви будете платити 0% річних за покупки, зроблені з їх використанням.

Кредитні картки для позичальників з поганою кредитною історією

Для людей з поганою кредитною історією отримати кредитні карти з найкращими функціями і зниженими процентними ставками може бути ускладнене. Тим не менш, щоб допомогти відновити свій поганий кредитний рейтинг, люди можуть вибрати цей тип карт.

Особливі кредитні картки

Спеціальні карти налаштовані для певної групи людей і їх унікальні потреби. Цей тип карт можуть бути бізнес кредитні карти або студентські картки. У першому випадку, карта є ексклюзивною для керівників або власників бізнесу, а в другому, карта є специфічною для студентів, які навчаються в коледжі або університеті.

Як порівнювати кредитні картки

Основною метою порівняння кредитних карток є економія грошей. Деякі карти мають більш високу річну процентну ставку і різну плату за обслуговування, ніж інші. Крім того, кредитний ліміт також варіюється. Є банки, які накладають прихованих платежів. Безсумнівно, також, карти обмежені і варіювалася особливості. Таким чином, найкраще знати, які функції будуть найбільш корисні для вас. Підібрати кредитку з найбільш вигідними умовами ви зможете на нашому сайті в розділі кредитні карти.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!