Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Ідея: Іпотека вам в допомогу

Ідея: Іпотека вам в допомогу

Припустимо, у вас є квартира вартістю 2 млн. грнлів. Ви хочете обміняти її на більшу квартиру за розмірами та кількістю кімнат, при цьому ця квартира коштує 3 млн. грнлів.
Отже, ви берете іпотеку терміном на 30 років, і в середньому розмір виплат за цю іпотеку складе 10 тис. грнлів протягом 30 років.
Ну а тепер найголовніше. У вас є 2 млн. грнлів. Але ви повинні щомісяця сплачувати 10 тис. грнлів на місяць, слідчо в рік вийде сума, що дорівнює 120 тис. грнлів.
За перший рік ви повинні відкласти з наявних у вас грошей 120 тис. грнлів. Тобто на руках у вас залишиться один мільйон вісімсот вісімдесят грнлів. І ці гроші ви вкладаєте в банк.
На даний момент середня процентна ставка становить одинадцять відсотків річних. Для вашого прикладу це 206,800 грнлів в рік прибутку.
Що ми маємо в результаті.
120 тис. грнлів щорічно відкладаєте на виплату по вашій іпотеці, а 86,800 грнлів берете собі щорічно.
В принципі ідея схожа на грошову гру. Варто зауважити, що через 30 років у вас будуть ті самі 1,880,000 грнлів, які ви зможете витратити на те, що вам потрібно.
Можна знайти іпотеку під 10 відсотків річних. Для цього вам буде потрібно пройтися по агентствам і дізнатися де кращі умови.
Пошукайте також хороший банк для того, щоб вкласти свої гроші, і вкладіть під 11 відсотків річних або вище.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.