Ідея бізнесу: Виробництво гнучкого каменю

Гнучкий камінь з’явився на ринку будівельних матеріалів порівняно недавно. Своєю незвичністю і унікальними характеристиками він практично відразу ж привернув увагу дизайнерів і архітекторів. Попит на цей вид облицювального матеріалу постійно зростає, тому виробництво гнучкого каменю – досить перспективна ніша на ринку будівельної сировини.
Унікальність матеріалу в тому, що він має малу товщину (від 3 до 10 мм) і володіє високою еластичністю. Завдяки різноманітності фактур він здатний прикрасити будь-який інтер’єр і екстер’єр.
Матеріал виробляють під натуральний камінь, цегла і дерево.
Він наділений всіма властивостями, які притаманні якісного будівельного сировини:
+Довговічність (експлуатаційні властивості не втрачаються протягом 35 років);
+Температура – від -30 до +650 С;
+Невелика вага – 1 кв. м. важить до 5 кг;
+Зносостійкість, екологічність, вогнестійкість;
+Гнучкість – обробку можна проводити на будь-яких геометричних формах;
+Універсальність – матеріал можна використовувати в інтер’єрі і для зовнішніх робіт;
+Технологічність і простота монтажу.
До складу не входить формальдегід, а значить, матеріал не токсичний. Випускають його зазвичай у вигляді плит або шпалер. Процес виготовлення дозволяє створити неповторні малюнки і широку колірну палітру оздоблювального матеріалу.
Технологія виробництва гнучкого каменю підрозділяється на два кардинально різні напрямки. Одна з них дозволяє виготовляти матеріал в умовах виробничого приміщення, а друга – у місцях розробки натурального каменю пісковика. Тепер детальніше про кожну з них.
Можна налагодити таке виробництво гнучкого каменю своїми руками. Технологія схожа з добре відомими і доступними процесами гіпсового або цементного лиття. Особливість її в приготуванні робочої суміші. До її складу входити велика кількість высокоэлестичных полімерних добавок. Саме вони роблять камінь пластичним і одночасно міцним. В результаті матеріал легко приймає потрібну форму.
Матеріал найчастіше формують у формі плитки, і товщина його становить 2,5-4,5 мм. Технологія дозволяє виготовляти пласти, завширшки 600 мм і довжиною до 2,2 м.
Для підвищення механічної міцності і зносостійкості основу рідкого каменю зміцнюють стеклотканевой або тканинною основою.
Головним компонентом складу є вибромолотый кварцовий або білий мармуровий пісок, тому готовий виріб ще називають «гнучким мармуром». Вона добре піддається фарбуванню і зберігає гарний природний блиск.
Купити обладнання для виробництва гнучкого каменю в умовах цеху не вимагає великих коштів.
Підприємцю знадобляться:
+Щоперемішує пристрій і ручний дриль;
+Бетономішалка;
+Стіл для нанесення складу на основу;
+Стелажі для сушіння.
Все це обладнання можна розмістити в одному приміщенні, площею близько 100 кв. м. Воно повинно бути поділено на кілька ділянок: виробничий, сушарка, склад сировини та готового матеріалу.
Собівартість 1 кв. м. гнучкого каменю становить 80-90 грнлів, а ринкова ціна 700 грнлів за 1 кв. м. Ця технологія дозволяє налагодити виробництво гнучкого каменю в домашніх умовах, що істотно знизить витрати на оренду приміщення.
Виробництво гнучкого природного каменю в кар’єрі
Ця технологія вимагає від підприємця великих матеріальних витрат, оскільки міні виробництво гнучкого каменю потрібно буде налагоджувати безпосередньо в місці його покладів.
Найголовніше завдання – це знайти гарний фактурний зріз природного пісковика. Після цього поверхню вирівнюють і відрізають вертикально найтонший шар матеріалу. Поверхню підготовляють для нанесення основи. В якості неї використовують армований матеріал і спеціальний запатентований клейовий склад. Через деякий час текстильну основу знімають з каменю разом з відбитком природного малюнка гірської породи. Готові листи проходять додаткову обробку та обов’язковий контроль якості.
Як почати бізнес
Багато підприємців, які дізнаються про новий недорогому будівельному матеріалі, задаються питанням: як відкрити своє виробництво гнучкого каменю з нуля? Справа в тому, що розробники технології дбають про рентабельність цього бізнесу. Просто купити верстат для виробництва гнучкого каменю недостатньо. Крім обладнання, необхідно знати вміст склеювальних складів, секрети обробки, послідовність та інше. Автори технології продають її за чималі гроші, тим самим забезпечуючи низьку конкуренцію і попит на сам продукт. Підприємець може стати монополістом по виробництву та укладці гнучкого каменю в своєму регіоні, забезпечивши тим самим стабільний дохід і прибуток від своєї діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.