Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Ідея бізнесу: розведення овець

Ідея бізнесу: розведення овець

Підприємці, які зацікавилися тваринництвом, для розведення найчастіше вибирають овець. Чому? На те є маса причин:
+Вівці невибагливі в утриманні.
+Володіють хорошим імунітетом і низькими показниками відмінка.
+Розведення овець не викликає труднощів. Починати можна з невеликого поголів’я.
+Вівці – скоростиглі тварини, дозрівають вже у віці 5-6 місяців.
Отже, як розводити овець в домашніх умовах.
Як бізнес ця діяльність не представляє особливих складнощів, але сам процес розведення вимагає знання певних нюансів.
Пасовище, ферма… Починаємо бізнес
Перше, що від вас потрібно – це знайти місце, де будуть пастися вівці. Тому починається такий бізнес з пошуку підходящої ферми. Враховуйте, що для живлення однієї вівці з потомством знадобиться 1 га пасовища щорічно. Порахуйте, скільки овець ви вирішили завести, і знайдете параметри необхідної площі.
Будівництво ферми з нуля – процес дорогий і насправді не обов’язковий. Сьогодні дуже багато порожніх ферм з напівзруйнованими стійлами і загородами. Куди простіше відновити їх, ніж будувати з нуля. Опалення в стійлах не знадобиться, оскільки шерсть овець дозволяє їм чудово переносити холод. В крайньому випадку, при дуже низьких температурах можна поставити недорогу «буржуйку»
Яку породу вибрати?
В залежності від того, що ви будете продавати, розрізняють породи мясошерстные, м’ясомолочні і мясосальные. Найбільш популярні мясошерстные породи. Їх ми і розглянемо.
Прекос. Вівці цієї породи характеризуються досить міцною статурою. Дорослі барани важать 110-130 кг, матки – 58-67 кг. З одного барана можна отримати 7-9 кг вовни, з матки – близько 4 кг. В хороших умовах одна матка в рік дає до 55 кг баранини.
Тексель. Ця порода відома найвищими показниками забійної маси і виходу. М’ясо соковите, без неприємного запаху, має свій певний смак, не залишає жирного післясмаку. Ягнята також володіють чудовими смаковими якостями, з них виходить ніжне мармурове м’ясо.
Романовська порода. Вівці цієї породи відрізняються високою багатоплідністю. Одна матка може принести до 5 ягнят і навіть більше. Дорослі барани важать 80-90 кг, матки – 45-50 кг При стрижці 3 рази в рік з одного барана можна отримати приблизно 3 кг вовни, з матки – близько 2 кг.
Закуповувати тварин найкраще на спеціалізованих фермах. Але таких у країні небагато. Тому, рекомендуємо відвести купівлю овець одне з головних місць у своєму бізнес-плані.
Найбільшою популярністю в України користується романовська порода овець. Але поступово стають популярні та інші породи.
Про розведенні овець
Як вже говорилося, вівці – тварини невибагливі. Для їх розведення не потрібне спеціальне харчування, вони легко переносять хвороби. Середня життя вівці – 25 років, а ось репродуктивні здібності зберігаються тільки 7-8 років. Але є окремі представники, які можуть давати потомство все життя.
Вам також знадобляться помічники, щоб займатися цим бізнесом. Так, на кожні 300 голів потрібен один пастух. Також потрібен ветеринар, доярка, спеціаліст по стрижці. Останнього можна викликати за необхідності.
Реалізація
Сало, молоко та вовну – далеко не найбільш популярні продукти. Найкраще йде м’ясо. Реалізувати його можна через ринки, ресторани, кафе, шашличні, м’ясні магазини.
Для розведення овець в домашніх умовах як бізнесу вам знадобляться наступні витрати на 300 голів.
Оренда землі – 250 тисяч грнлів.
Будівництво чи ремонт приміщення – 100 тисяч грнлів.
Зарплата робітникам – 700 тис. грн. в рік.
Накладні витрати – 80 тис. грн. на рік.
Що стосується доходів, то вони наступні:
Продаж живих овець – 500 тисяч грнлів на рік і більше.
Продаж м’яса – 500 тисяч грнлів і більше.
Продаж вовни – 100 тисяч грнлів і більше.
Окупиться такий бізнес через 2 роки.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.