Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Ідея бізнесу: Екологічний туризм

Ідея бізнесу: Екологічний туризм

Погодьтеся, що словосполучення екологічний туризм звучить досить заманливо і красиво. Подорож, в процесі якого людині пропонується вивчати і насолоджуватися природою, вчитися захищати тварин, птахів і риб, зберігати ліси, річки, озера, луки – це і є екологічний туризм.
У нашій країні такий вид відпочинку стає все більш популярним, пропонуючи туристам відвідування куточків України з практично незайманою природою. Тому побудувавши свій бізнес саме в цій сфері, ви не залишитеся в програші.
Екологічне подорож передбачає використання для пересування екологічно чистий транспорт: велосипед, безмоторную човен. З цієї точки зору витрати для початківця бізнесмена будуть невеликими. Сама ідея екотуризму передбачає в усьому прагнути до природної простоти. Наприклад, можна організувати кінну прогулянку по мальовничих місцях з спочинком в певному місці, де можна збирати гриби, ягоди і навіть лікарські рослини.
У нашій країні для екотуризму є безліч живописних, цікавих і унікальних місць, серед яких Камчатка, Алтай, Байкал, Карелія, Середня смуга, Північний Кавказ. Поступово розвиваючи і втілюючи в життя цю бізнес ідею, набираючи обертів, можна почати вкладати кошти в будівництво невеликого готелю, природно тільки з екологічно чистих матеріалів. Для початку, звичайно ж, доведеться чимало попрацювати, продумати маршрут подорожі, визначитися на якому транспорті туристів будуть пересуватися, організувати привал з можливістю скуштувати страви місцевої кухні.
Також необхідно скласти розповідь про відвідуваних місцях для гіда або супроводжуючого, адже туристів постійно потрібно чимось зацікавлювати і захоплювати, для одержання максимально позитивних відгуків про подорож. Обов’язково потрібно домовитися з туристичними агентствами, які надалі основним постачальником замовлень на прогулянки або подорожі. Важливо правильно подати і розрекламувати ваш незвичайний бізнес.
Радимо дізнатися в місцевій обласній або муніципальної адміністрації про існування програми з розвитку туристичного бізнесу у вашому регіоні. Можливо, що представники адміністрації зможуть допомогти з просуванням і рекламою вашої бізнес-ідеї.
До екологічного туризму також належить сільський туризм. Ймовірно, вам під силу буде організувати проживання невеликої кількості людей в звичайному сільському будинку, і запропонувати туристам можливість навчитися всю роботу по господарству виконувати своїми руками.
Реклама бізнесу
До речі, бажаючи швидше розкрутити цей бізнес, не пошкодуйте грошей і прорекламируйте своє починання в хороших турфірмах
Види розваг для туристів в екотуризмі: плавання на байдарках, катамаранах, каное, з обов’язковим супроводом рятувальника; взимку, можливо катання на санях і лижах; влітку, можна відправитися в походи як в ознайомлювальних цілях, так і для збору ягід, грибів і навіть можливо хмизу для розпалювання каміна або печі; Можна зайнятися риболовлею і приготуванням тут же юшки або кулешу. Найголовніше, щоб все було максимально акуратно і не шкодили природі, ніякого забруднення.
Крім усього перерахованого вище з вашого боку все має бути під контролем. Якщо збір грибів, то повинен бути фахівець, добре розбирається в них; якщо рибалка або плавання, то повинен бути інструктор рятівник; якщо катання на лижах, то повинен бути поруч медик на випадок невдалого падіння, щоб була надана медична допомога.
Які заходи можна включити в екологічний туризм?
Ще одна важлива особливість екотуризм полягає в тому, що для подорожей практично не використовується різна техніка. Тобто, прогулянки по лісах на джипах або автобусні тури можна віднести до даного виду відпочинку. У зв’язку з цим, існує низка заходів, які особливо популярні серед фанатів зеленого туризму:
Кінні прогулянки місцевим полях і лісах. Природно, щоб ваші клієнти (туристи) повернулися цілими і неушкодженими, повинні бути прокладені маршрути і з ними завжди повинен бути досвідчений провідник. Провідника найкраще шукати серед місцевого населення тієї території, де ви збираєтеся організувати свою діяльність. Крім того, знадобиться інструктор, який зможе в короткий термін навчити ваших гостей верховій їзді.
Піші тури по лісових та гірських стежках. Це, мабуть, самий важкий (фізично) і цікавий вид екологічного відпочинку. Знову-таки знадобиться досвідчений гід з місцевого населення. І, звичайно ж, карта маршрутів теж повинна бути. А ще краще, щоб було кілька різних маршрутів, щоб догодити кожному клієнту. Вони повинні відрізнятися по довжині і складності. Адже для когось стане виснажливим похід по рівнині довжиною 3 кілометри, а кому-то 20-тикилометровой гірської стежки буде не достатньо. Все це також слід враховувати.
Велопрогулянки. Ми сказали, що практично не використовується техніка. Але все ж, є виключення. Можна використовувати засоби пересування, які не порушують екологічну обстановку в регіоні. Наприклад, велосипеди.
Плавання на човнах, катамаранах, каное або байдарках. Загалом, на всьому, що плаває без двигуна. Туристів повинні супроводжувати досвідчені плавці-рятувальники. Адже на воді може всяке трапитися.
Рибалка з берега або з весловому човни. А з виловленої рибки можна зварити юшку прямо на березі. Тільки варто стежити, щоб відпочиваючі не залишили після себе ніякого сміття.
Походи за грибами і ягодами. Знову ж таки, подбайте про те, щоб супроводжує туристів людина добре розбирався в грибах і ягодах. Адже багато з них є отруйними.
У зимовий час дозвілля туристів можна урізноманітнити лижними прогулянками.
Які заходи можна включити в екологічний туризм?
Продовжувати список можна нескінченно. Кожен організатор екологічного відпочинку придумає ще масу всіляких розваг, не хвилюють місцеву природу.
Простір для діяльності дійсно величезний, визначайтеся і досягайте успіхів!

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!