Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Гроші – добро чи зло?

Гроші – добро чи зло?

 


			
	  	Деньги – добро или зло?
	  	
	  З давніх часів людство мало щось, ніж розраховувалося за ті або інші товари та послуги. В давнину це було золото, срібло, шкури, рідкісні тварини і багато іншого. При цьому багато гинули, намагаючись добути собі засоби для існування. Решта, хто не міг заробити їх самостійно, ставали шахраями, аферистами, злодіями і злочинцями. Найслабші просто втрачали все, і рано чи пізно вмирали з голоду.

У сучасні дні справа подібно вищесказаного. Змінилося лише те, що оплачують товари і послуги. Нині це паперові та металеві гроші. Притому, незважаючи на розвиток людини, рівень злочинності в світі меншим не став. Гроші продовжують красти, за них вмирають. Щоб добути необхідну кількість грошей для комфортного існування, людина готова йти на підлості, ступати по головах своїх близьких, зраджувати, підставляти і обманювати. Перед привабливою сумою не встоїть практично ні один з нас. Тут-то і виникає питання, яким протягом багатьох років задаються філософи – гроші потрібно вважати добром чи злом?

Виходячи з вищесказаного, можна припустити, що нічого хорошого від великих грошей не варто очікувати. Насправді не все так негативно. Гроші приносять людині чимало задоволення. З їх допомогою можна придбати різні товари, які зараз пропонують виробники, оплатити комунальні послуги і, в цілому, зробити своє життя більш комфортним. Завдяки грошам чоловік знайшов стимул, який змушує його розвиватися. Щоб їх заробити, ми ходимо на роботу. Щоб нас прийняли на високооплачувану роботу, ми закінчуємо вищі навчальні заклади і отримуємо дипломи.

Гроші дають можливість відкривати для себе нові можливості та горизонти. З їх допомогою ми можемо подорожувати, облаштовувати собі комфортні умови для відпочинку і життя, розважатися і багато іншого.

Чи можна прожити без грошей нині? Швидше ні, ніж так. На сьогоднішній день дуже важко знайти щось, що віддадуть Вам безкоштовно. Ніхто не подарує своє житло незнайомій людині просто так, ніхто не нагодує і не одягне його, і тим більше ніхто не сплатити йому подорожі та інші розваги. Все ж, навіть сьогодні можна знайти людей, які примудряються жити без копійки в кишені. Найдивніше, що їх все влаштовує у своєму житті і міняти вони нічого не бажають. Питання в наступному: чи захочете Ви жити без грошей, житла, благ цивілізації і іншого, що сьогодні у вас під рукою? Швидше ні, ніж так.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.