Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10 000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Отримали кредит, ставте лайк!


Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів так кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Фьюзинг, як бізнес ідея

Фьюзинг, як бізнес ідея

Фьюзинг — одне з напрямків вітражного мистецтва, технологія досить нова, а тому її цілком можна розглядати як непоганий бізнес-ідею. Це вид декоративно-прикладного мистецтва більше підійде жінкам як домашнє хобі або свою невеличку справу. Красива біжутерія виготовляється шляхом спікання шматочків кольорового скла, розкладених певним чином у печі при великих температурах.
Такий бізнес не потребує наявності виробничих приміщень – всю роботу можна проводити і вдома, на кухні. Вперше технології фьюзинга для виготовлення скляних вітражів і прикрас з’явилися в 90-х роках минулого століття в Німеччині. Красиві вироби, які виходять при використанні цього методу, дуже швидко стали надзвичайно популярними в усьому світі. Але, хоча сучасного фьюзингу немає ще навіть і чверті століття, не можна сказати, що це абсолютно нова технологія. Про неї було відомо ще древнім римлянам і грекам. Однак згодом вона була незаслужено забута на тисячоліття.
Застосовуючи сучасну технологію фьюзинг, можна виготовляти найрізноманітніші речі – намистини, підвіски, стільниці, фурнітуру для шаф, декоративні вставки в двері і вікна. Однак для жіночого бізнесу більше підійде, швидше за все, виготовлення кілець, сережок, підвісок, запонок і т. д.
Для того, щоб розпочати таку справу, необхідно, звичайно, буде витратитися. Найдорожче обладнання, що знадобиться – це піч для спікання скла. Їх виробляють багато фірм. Працює така піч від звичайної побутової мережі 220 В. Її вартість може коливатися від 30 до 800 тис. грнлів. Однак на перших порах можна обійтися і більш простим варіантом у вигляді невеликої печі, що встановлюється в мікрохвильовку. Хоча її діаметр і дозволяє виконувати досить великі предмети біжутерії, велика кількість виробів таким чином не зробиш. Але для того, щоб набити руку і відточити майстерність, подібна піч може стати просто ідеальним варіантом.
Крім того, потрібен якісний професійний склоріз, обладнаний пристосуванням для змащування. Справа в тому, що при різанні скла сухим інструментом зріз виходить «мертвим», і відламати елемент рівно при цьому досить проблематично.
Не завадить придбати і шліфмашинку для обробки країв скла. Це необхідно, щоб у готових виробів були більш рівні краї. Потрібні будуть і кошти індивідуальної захисту. Адже робота зі склом досить небезпечна. Необхідно буде придбати рукавички та окуляри для захисту очей.
Що стосується скла, то звичайне бите для якісного фьюзинга не підійде. Справа в тому, що всі шматочки повинні мати однаковий показник COE. Цей параметр визначає температуру плавлення скла. Вироби із скла з різним СОЇ виходять дуже крихкими на стиках. Відповідний матеріал легко придбати або в спеціалізованому магазині або в інтернеті. Вартість комплекту може залежати від фірми-виробника і, відповідно, якості скла.
Привабливість фьюзинга як бізнес ідеї, насамперед, полягає в тому, що готові вироби досить легко реалізувати. Вони гарні і на даний момент дуже популярні. Можна домовитися, наприклад, з сувенірними лавками або завести свою сторіночку в інтернеті. Або використовувати соціальні мережі, вступаючи в різні групи і продаючи біжутерію. Хорошим рішенням буде реалізація їх на таких ресурсах, як «Этси» або «Ярмарок майстрів». Для тих, хто зацікавився фьюзингом в домашніх умовах, варто глибше вивчити це питання і скласти відповідний бізнес-план.Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

👉Далі💵 >