Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Франчайзинг в кредит – кредити на франшизи

Франчайзинг в кредит – кредити на франшизи

Франчайзинг в кредит – кредиты на франшизы

Приватні підприємці зацікавлені в перевіреному і прибутковому бізнесі, тому більшу популярність набирає така банківська послуга як кредити для франшизи. Франшизи приносять з собою перевірений бізнес-план, і, якщо його правильно використовувати, можна отримати успішний бізнес з можливістю погашення кредиту. При цьому очевидно, що банкірів цікавлять гарантії не абстрактних франчайзерів, а самих відомих марок. Банк навряд чи захоче мати ділові відносини з невідомої франшизою з-за значного ризику і трудомісткості. Банкіри, як і більшість населення, довіряють відомому широкому колу компанії.

Отримання кредиту на франшизу – рекомендації:

  • Основна мета знайти франшизу, купити її першим, отримати кредит. Терміни створення нового бізнесу, а також необхідність послуг або товару, очевидно, має різницю, при зверненні позичальника в банк. Після того як ви вирішили, яку франшизу хочете купити, поговоріть з франчайзером про можливості фінансування. Найчастіше простіше отримати хороші умови кредиту від франчайзера, який має зацікавленість у продажу свого бізнесу.
  • Складіть хороший бізнес-план, щоб показати кредиторам. Як правило, франчайзер може надати допомогу в складанні бізнес-плану для банків. При цьому необхідно скласти список всіх потенційних клієнтів, з якими буде налагоджуватися співробітництво, а також в деталях пояснити стратегію маркетингу і продажів. Надайте резюме із зазначенням досвіду роботи в сфері бізнесу.
  • Приготуйтеся заплатити у великому розмірі авансовий платіж, як правило, хороший відсоток по кредиту. Кредитори хочуть бачити, що ви серйозно налаштовані повернути борг. Вони почувають себе впевненіше в партнерстві з власниками малого бізнесу. Ця мантра є істиною у використанні франчайзингу.
  • Перейдіть на обслуговування в банк, який піклувався про ваше іпотечному або іншому споживчому кредиті. Він вже знає вашу здатність своєчасного повернення кредитів. Наявність позитивної кредитної історії значно вплине на рішення банку, якщо ви вирішили не вдаватися до фінансування від франчайзера.

Підприємці можуть обрати систему підтримки франшизи, щоб почати свою власну справу. Власники франшизи, як правило, досягають більшого успіху завдяки навчанню та впізнаваності бренду, який підноситься з перевіреною системою. Часто необхідні інвестиції, однак існує можливість отримати кредит під покупку франшизи або отримати кошти на запуск бізнесу з нуля і відкрити власне, успішну справу.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.