Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Франчайзинг в кредит – кредити на франшизи

Франчайзинг в кредит – кредити на франшизи

Франчайзинг в кредит – кредиты на франшизы

Приватні підприємці зацікавлені в перевіреному і прибутковому бізнесі, тому більшу популярність набирає така банківська послуга як кредити для франшизи. Франшизи приносять з собою перевірений бізнес-план, і, якщо його правильно використовувати, можна отримати успішний бізнес з можливістю погашення кредиту. При цьому очевидно, що банкірів цікавлять гарантії не абстрактних франчайзерів, а самих відомих марок. Банк навряд чи захоче мати ділові відносини з невідомої франшизою з-за значного ризику і трудомісткості. Банкіри, як і більшість населення, довіряють відомому широкому колу компанії.

Отримання кредиту на франшизу – рекомендації:

  • Основна мета знайти франшизу, купити її першим, отримати кредит. Терміни створення нового бізнесу, а також необхідність послуг або товару, очевидно, має різницю, при зверненні позичальника в банк. Після того як ви вирішили, яку франшизу хочете купити, поговоріть з франчайзером про можливості фінансування. Найчастіше простіше отримати хороші умови кредиту від франчайзера, який має зацікавленість у продажу свого бізнесу.
  • Складіть хороший бізнес-план, щоб показати кредиторам. Як правило, франчайзер може надати допомогу в складанні бізнес-плану для банків. При цьому необхідно скласти список всіх потенційних клієнтів, з якими буде налагоджуватися співробітництво, а також в деталях пояснити стратегію маркетингу і продажів. Надайте резюме із зазначенням досвіду роботи в сфері бізнесу.
  • Приготуйтеся заплатити у великому розмірі авансовий платіж, як правило, хороший відсоток по кредиту. Кредитори хочуть бачити, що ви серйозно налаштовані повернути борг. Вони почувають себе впевненіше в партнерстві з власниками малого бізнесу. Ця мантра є істиною у використанні франчайзингу.
  • Перейдіть на обслуговування в банк, який піклувався про ваше іпотечному або іншому споживчому кредиті. Він вже знає вашу здатність своєчасного повернення кредитів. Наявність позитивної кредитної історії значно вплине на рішення банку, якщо ви вирішили не вдаватися до фінансування від франчайзера.

Підприємці можуть обрати систему підтримки франшизи, щоб почати свою власну справу. Власники франшизи, як правило, досягають більшого успіху завдяки навчанню та впізнаваності бренду, який підноситься з перевіреною системою. Часто необхідні інвестиції, однак існує можливість отримати кредит під покупку франшизи або отримати кошти на запуск бізнесу з нуля і відкрити власне, успішну справу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!