Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Бізнес / ФОТО БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТІ. П’ятим у списку буде ідея пов’язана з інтернетом, насправді можна знайти величезну кількість різноманітних ідей бізнесу в інтернеті без вкладень, але якщо трохи проаналізувати і тим більш спробувати заробляти з їх допомогою, то приходиш до невтішних висновків:

ФОТО БІЗНЕС В ІНТЕРНЕТІ. П’ятим у списку буде ідея пов’язана з інтернетом, насправді можна знайти величезну кількість різноманітних ідей бізнесу в інтернеті без вкладень, але якщо трохи проаналізувати і тим більш спробувати заробляти з їх допомогою, то приходиш до невтішних висновків:

1. Перше, більшість таких ідей вимагають спеціальних знань або певних навичок, будь-то знання в області написання текстів або ж навичок роботи з різними мовами. Якщо цього немає, то треба вчитися, а це дуже багато часу. Це стосується і всього так званого фріланса.
2. Друге, прибуток від більшості проектів в інтернеті буде тільки через тривалий час, за найскромнішими підрахунками рік.
3. Третє, успішний інтернет-бізнес вимагає вкладення стартового капіталу і мова не йде про банальні 100 доларів. Як найпростіший приклад, організація і покупка інтернет магазину обійдеться по самим економ розрахунками більше 2 тисяч доларів, так що назвати такий бізнес без вкладень язик не повертається.
Правда є невеликі ніші, на яких можна створити невеликий бізнес і без вкладень, на сьогодні це фотографії. Насправді в рунеті існує досить великий попит на унікальні знімки самого різного характеру, причому високий дозвіл і якість не є пріоритетом. Чому це так? Все досить просто при просуванні сайтів необхідно використовувати унікальні тексти, а тексти повинні мати гарне оформлення і тут піднімається питання про унікальність картинок до текстів. Якщо ще пару років тому на цю дрібницю ніхто особливої уваги не звертав, то зараз у світлі нових підходів пошукових систем до ранжирування сайтів це почало відігравати певну роль. Тим більше просто завантажити будь-яку фотку в самому інтернет і «приліпити» до статті стає м’яко кажучи не дуже безпечним, плагіат все-таки, як наслідок попит на унікальні і недорогі картинки починає рости. При цьому такі фото мають бути невеликого розміру і «неважкі» (як наслідок якість теж може бути середнім), такі фотографії без проблем можна робити звичайним «побутовим» фотоапаратом, плюс звичайно ж ніхто не забороняє трохи попрацювати з фотошопом.
Головним мінусом такого бізнесу є невисока вартість фотографій в мережі, але якщо врахувати що і реальна собівартість їх дорівнює нулю, то при формуванні великого портфоліо цілком можна вийти невелику надбавку до загального доходу. І найголовніше, залучаючи сусідських хлопчаків до бізнесу і заплативши їм 10-15 доларів , Ви будете мати буквально тисячі фотографій в самих різних ракурсах околиць, так що власний час можна особливо не витрачати.
Ось такий вийшов список кращих бізнес-ідей з мінімальними вкладеннями, я не претендую на його повноту, будь ласка пишіть в коментарях з радістю або доповню або ж уточню.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.