Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Фільми, що змінюють свідомість. Збережіть на стіну, не загубіть!!!

Фільми, що змінюють свідомість. Збережіть на стіну, не загубіть!!!

1. Гроші. Піраміда боргів
Звідки беруться гроші?
Як банки створюють гроші з нічого?
Що стане з грошима, якщо виплатити всі борги?
Чому неможливо виплатити борг з відсотками?
Хто реально керує економікою?
На що йдуть енергетичні ресурси?
Чому неминучий крах боргової піраміди?
Цей невеликий анімований фільм руйнує звичні стереотипи відносно грошей і в наочній формі пояснює, як склалися і діють два принципи сучасного банкінгу: частковий резерв і позичковий відсоток і чому вони фактично є узаконеною формою шахрайства.
2. Велика таємниця води
Унікальний телевізійний проект «Велика таємниця води» — це спроба проникнути в приховані властивості цієї стихії, що не укладаються в рамки загальних фізичних законів. Вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка, емоція, слово. Зараз людство знаходиться на порозі зовсім іншого розуміння законів світобудови, що відкриває нові перспективи: можливість програмування води, лікування водою найскладніших захворювань, управління погодою. У фільмі беруть участь представники усіх релігійних конфесій. Фільм не стверджує, а надає реальні факти. Вірити чи не вірити – справа кожного. Головне, що виникає бажання замислитися над цим поміркувати.
3. Плацебо. Розгадати таємницю
Фільм присвячений унікальним і нез’ясовним медичних явищ, а також ефект плацебо. В Ірландії зібралося п’ять учених. Вони переслідують мету — вивчити дивовижні події, які відбувалися в самих різних куточках світу. Наприклад, в місті Ангелів жінка, яка хворіла останньою формою депресії, була вилікувана таблеткою «пустушкою». І таких прикладів безліч. У чому ж криється секрет?
4. Корпорація «Їжа»
З чого насправді зроблена їжа, яку ми щодня поглинаємо? Нерідко купується в закладах громадського харчування та супермаркетах їжа, є їжею тільки за назвою. У народі побутують моторошні легенди про те, з чого насправді складаються м’ясні продукти і різні харчові смаколики.
5. Земляни — ((Увага, цей фільм заборонений у багатьох країнах світу, не дивитися слабкими нервами і вагітним жінкам!)
Документальне кіно, яке ставитися до тематики жорстокого звернення людства до тварин. Сюжет ділитися на декілька ліній, кожна з яких стосується проблем і питань конкретної області, а загалом вказує на безсердечність, егоїзм і безжалісність роду людського.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!