Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Бізнес / Фільми, що змінюють свідомість. Збережіть на стіну, не загубіть!!!

Фільми, що змінюють свідомість. Збережіть на стіну, не загубіть!!!

1. Гроші. Піраміда боргів
Звідки беруться гроші?
Як банки створюють гроші з нічого?
Що стане з грошима, якщо виплатити всі борги?
Чому неможливо виплатити борг з відсотками?
Хто реально керує економікою?
На що йдуть енергетичні ресурси?
Чому неминучий крах боргової піраміди?
Цей невеликий анімований фільм руйнує звичні стереотипи відносно грошей і в наочній формі пояснює, як склалися і діють два принципи сучасного банкінгу: частковий резерв і позичковий відсоток і чому вони фактично є узаконеною формою шахрайства.
2. Велика таємниця води
Унікальний телевізійний проект «Велика таємниця води» — це спроба проникнути в приховані властивості цієї стихії, що не укладаються в рамки загальних фізичних законів. Вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію, навіть таку тонку, як людська думка, емоція, слово. Зараз людство знаходиться на порозі зовсім іншого розуміння законів світобудови, що відкриває нові перспективи: можливість програмування води, лікування водою найскладніших захворювань, управління погодою. У фільмі беруть участь представники усіх релігійних конфесій. Фільм не стверджує, а надає реальні факти. Вірити чи не вірити – справа кожного. Головне, що виникає бажання замислитися над цим поміркувати.
3. Плацебо. Розгадати таємницю
Фільм присвячений унікальним і нез’ясовним медичних явищ, а також ефект плацебо. В Ірландії зібралося п’ять учених. Вони переслідують мету — вивчити дивовижні події, які відбувалися в самих різних куточках світу. Наприклад, в місті Ангелів жінка, яка хворіла останньою формою депресії, була вилікувана таблеткою «пустушкою». І таких прикладів безліч. У чому ж криється секрет?
4. Корпорація «Їжа»
З чого насправді зроблена їжа, яку ми щодня поглинаємо? Нерідко купується в закладах громадського харчування та супермаркетах їжа, є їжею тільки за назвою. У народі побутують моторошні легенди про те, з чого насправді складаються м’ясні продукти і різні харчові смаколики.
5. Земляни — ((Увага, цей фільм заборонений у багатьох країнах світу, не дивитися слабкими нервами і вагітним жінкам!)
Документальне кіно, яке ставитися до тематики жорстокого звернення людства до тварин. Сюжет ділитися на декілька ліній, кожна з яких стосується проблем і питань конкретної області, а загалом вказує на безсердечність, егоїзм і безжалісність роду людського.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN