Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Експрес-кредити: швидкі гроші

Експрес-кредити: швидкі гроші

Экспресс-кредиты: быстрые деньги

Експрес-кредити: швидкі гроші

Існує безліч різновидів споживчих кредитів, серед яких і експрес-кредити. Основною їх особливістю є швидке прийняття рішення по оформленню кредиту, що відображається у назві цього кредитного продукту. Якщо гроші вам потрібні терміново, або ви хочете зробити невідкладну покупку, то експрес-кредитування вам підходить.

Особливості експрес-кредитів

До позитивних моментів слід віднести, насамперед, оперативність оформлення і мінімум довідок та інформації про вас, яку потрібно надати представнику банку. Дійсно, такий кредит оформляється швидко і просто, приміром, у магазині, де ви придбали собі товар або послугу.

З іншого боку, оперативність і довіру стоять позичальнику додаткових грошей. Це означає, що вартість експрес-кредитів буде досить високою. Процентна ставка за таким кредитом – найвища в сфері споживчих кредитних продуктів. Великі відсотки доповнюються комісіями, які банк може стягувати з клієнта. До того ж, банк ніколи не видасть велику суму понад 250 тисяч грнлів, якщо ви вирішили оформити кредит експрес-методом. Таким способом банк намагається окупити ризики неповернення.

Як оформити експрес-кредит

Експрес-кредит оформляється або безпосередньо в банки або в мікро-фінансових організаціях, або для вашої зручності можете скористатися нашою заявкою на кредит і отримати швидке вирішення відразу декількох банків.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!