Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Експрес-кредити: швидкі гроші

Експрес-кредити: швидкі гроші

Экспресс-кредиты: быстрые деньги

Експрес-кредити: швидкі гроші

Існує безліч різновидів споживчих кредитів, серед яких і експрес-кредити. Основною їх особливістю є швидке прийняття рішення по оформленню кредиту, що відображається у назві цього кредитного продукту. Якщо гроші вам потрібні терміново, або ви хочете зробити невідкладну покупку, то експрес-кредитування вам підходить.

Особливості експрес-кредитів

До позитивних моментів слід віднести, насамперед, оперативність оформлення і мінімум довідок та інформації про вас, яку потрібно надати представнику банку. Дійсно, такий кредит оформляється швидко і просто, приміром, у магазині, де ви придбали собі товар або послугу.

З іншого боку, оперативність і довіру стоять позичальнику додаткових грошей. Це означає, що вартість експрес-кредитів буде досить високою. Процентна ставка за таким кредитом – найвища в сфері споживчих кредитних продуктів. Великі відсотки доповнюються комісіями, які банк може стягувати з клієнта. До того ж, банк ніколи не видасть велику суму понад 250 тисяч грнлів, якщо ви вирішили оформити кредит експрес-методом. Таким способом банк намагається окупити ризики неповернення.

Як оформити експрес-кредит

Експрес-кредит оформляється або безпосередньо в банки або в мікро-фінансових організаціях, або для вашої зручності можете скористатися нашою заявкою на кредит і отримати швидке вирішення відразу декількох банків.

Оціните статтю:

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.