Home / Статті / Ексклюзивні кредитні картки

Ексклюзивні кредитні картки

Самые эксклюзивные кредитные карты

Для більшості людей, пільги кредитної карти включають в себе більш низьку процентну ставку або безкоштовне страхування подорожей, можуть бути, невеликі знижки на спортзал, якщо вам пощастить. Для багатих, пільги більш екстравагантні, забезпечуючи їх власників поїздками на борту приватного літака або квитками на Лігу чемпіонів УЄФА. Ці карти є ексклюзивними до крайнощів, і тільки дуже багаті можуть собі їх придбати. У цій публікації розглянемо деякі з найбільш ексклюзивних кредитних карт.

Coutts Purple World MasterCard

карта Coutts Purple World MasterCard

Для початку, давайте подивимося на можливо, саму ексклюзивну карту Великобританії Coutts Purple World MasterCard, гладкий для рук шматок пластику, розроблений Ozwald Boateng. Ця карта може бути отримана тільки за запрошеннями і однією з вимог для відкриття рахунку Coutts є наявність в ліквідних активах суми в 500,000 фунтів стерлінгів. Існує невеликий щорічний внесок в 350 фунтів, але якщо ви витрачаєте більше 50 000 фунтів на рік, ви звільняєтесь від цього мита. Переваги, які ви отримаєте з картою Coutts Purple World MasterCard, це послуги консьєржа, які доступні в будь-якому місці в світі, яка буде піклуватися про будь-які планування та зустрічах. Ваш особистий помічник навіть можете придбати для вас Гарячі квитки на Лігу Чемпіонів. Міжнародні польоти на приватному літаку включені в цю мапу, і Coutts навіть надасть особистого секретаря, якщо ви того побажаєте.

American Express Centurion

карта American Express Centurion

Ця картка є однією з найбільш ексклюзивних світових кредитних карт, що цілком може бути правдою, так як отримати картку можна тільки за запрошенням. Лише кілька людей запрошують кожен рік. Крім того ексклюзивна карта Centurion зроблена не з простого пластика, вона зроблена з титану аерокосмічного класу. Щорічний внесок за те, що карта буде у вашому гаманці, становить 1800 фунтів, але за це ви отримаєте неймовірні пільги, в тому числі безплатне користування Delta і Virgin Airlines, а також деякі інші. Послуги консьєржа включені з членством Centurion і ви навіть можете стати почесним покупцем Gucci. Учасники також отримують спеціальні умови поселення в готелі Ritz-Carlton Hotels. Centurion також пропонує ексклюзивний доступ до приватних островів і приватним літакам. Це одна з самих, якщо не найпопулярніша ексклюзивна кредитна карта в усьому світі.

Dubai First Royale World MasterCard

карта Dubai First Royale World MasterCard

Карта доступна тільки для жителів Дубая, невеликого міста на півдні Перської затоки, який належить до 20 найдорожчих міст в світі, тому карта Dubai First Royale World MasterCard є символом статусу більше всього на світі. Карта чорна зі складною обробкою золотом і вставками з діамантів. Не існує встановлених меж витрат на Royale World MasterCard, але членство, як і в Centurion, тільки за запрошеннями. Royal World MasterCard встановлює нові стандарти розкоші кредитних карт. Привілеї включені з цією картою, охоплюють спосіб життя менеджера, менеджера зі зв’язків, користування яхтами і вертольотами, а також безліч торгових переваг, про які більшість людей можуть тільки мріяти.

Visa Card Black

карта Visa Black

Спочатку розроблена, щоб змагатися зі знаменитої American Express Centurion, карту Visa Black виготовлена з вуглецевого графіту і доступна з відносно низькою щорічною платою за використання в 495$, це невеликі витрати порівняно із щорічною платою інших ексклюзивних кредитних карт. Єдина відмінність карти Visa Black Card в тому, що отримати її можуть тільки жителі Сполучених Штатів Америки, однак насправді вона є тільки у 1% населення США. На відміну від інших ексклюзивних карт ця не видається виключно за запрошеннями і будь-який бажаючий може подати заявку і отримати її, дотримуючи всі умови та виконавши відповідні вимоги. Плата може бути мінімальною, але пільги далекі від цього. Існує цілодобовий консьєрж-сервіс доступний для власників карток, а також членство в Priority Pass VIP програмі в залах аеропортів, це одна з найбільш затребуваних там програм.

Stratus Rewards Card

карта Stratus Rewards

Є пригласительной карткою Visa яку здебільшого видають американські банки. Це кредитна картка передбачає річний внесок до 1500$. За кожен витрачений долар власник картки Stratus Rewards заробити очко. Завдяки цьому власники карток можуть отримати знижку на чартерні рейси, а також безкоштовні послуги: прокат автомобілів та спеціальні посібники з розкішними готелями. Також надаються знижки на висококласні товари, а також постійні унікальні пропозиції від мережі партнерів. Інший варіант дозволяє власникам карток пожертвувати свої бали на готівкові внески у групи обраних організацій.

Bank of America Accolades Card

карта Bank of America Accolades

Це перша преміум-карта, пропонована Банком Америки розрахована виключно для своїх багатих клієнтів. Дана карта є кобрендинговій картою, яку приймають в точках American Express. У почестях карти відсутня рівень ексклюзивності властивих тільки для карт за запрошенням. Ця картка видається з порівняно низькою річною платою в розмірі 295$, яка може бути скасована для приватних клієнтів членів BofA з активом в більш ніж 200 000$. Як і інші кредитні картки з бонусною програмою, кожен долар, витрачений за допомогою цієї картки, ви будете заробляти бонуси еквівалентні сумі, яку ви витратите. На жаль, переваги цієї карти поширюються тільки на програму WorldPoints і поступається іншим ексклюзивним картками.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно