Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Допомога в отриманні кредиту. Зворотна сторона

Допомога в отриманні кредиту. Зворотна сторона

Кредити стають все більш і більш популярним банківським продуктом. І останнім часом отримати кредит може будь-який бажаючий, навіть не має постійного джерела доходу, і навіть, з поганою кредитною історією. Лише деякі великі банки ставляться серйозно до питань кредитування, висуваючи жорсткі вимоги до позичальників. А ось дуже багато банки видають кредити кожному заявнику, але й відсотки за такими кредитами перевищують всі граничні очікування, тому і відсоток заборгованості за такими кредитами набагато вище.
З’явилося безліч компаній, які сприяють кредитування. І є чимало людей, які в такі компанії звертаються і платять гроші за «допомогу в отриманні кредиту», абсолютно не підозрюючи, що така «допомога» – ні що інше, як черговий «розвод» на гроші і додаткова витрата. Якщо кредит людині видали, то його видали б у будь-якому разі, якщо б він самостійно звернувся в цей банк. Банк приймає рішення за кредитними заявками за своїми правилами і ніякі компанії по сприянню не можуть вплинути на схвалення певної заявки.

Давайте розглянемо схему роботи компаній сприяння кредитуванню, що працюють під девізом: «Допоможемо отримати кредит!». Зараз банки залучають все більше партнерів, які могли б призводити до них як можна більше позичальників і охоче оплачують послуги тих, хто цих позичальників знаходить. Людина звертається до третіх осіб, які пропонують йому допомогу у гарантованому отриманні кредиту, з певною оплатою за послуги.

Причому, сума оплати випливає із значного відсотка від отриманої суми. Потім Ви заповнюєте заявку і менеджер компанії відправляє заявку відразу в кілька банків, які схвалюють 9 з 10 заявок, а отже, кредити такі вкрай не вигідні для позичальника. Але в такі моменти не кожна людина про це думає, чим і користуються благополучно не сумлінні компанії, які «допомогли» Вам отримати не найвигідніший кредит, за що Ви заплатили їм пристойну суму, а також їм заплатив банк за виданий кредит. Тобто, у виграші залишився банку, отримавши клієнта, компанія, яка отримала подвійну прибуток від Вашої заявки, а от сам позичальник залишився у програші, так ще і ошуканим, що, погодьтеся, не зовсім приємно.

 

Отже, якщо Вам відмовили в декількох банках видати кредит, це ще не привід дзвонити по першому ж оголошенню, яке свідчить: «Відмовили банки? Ми допоможемо отримати будь-кредит». Якщо Вам кредит дійсно необхідний, краще самостійно продовжити пошук саме того банку , в якому кредит буде схвалений або звернутися тільки в ту компанію за сприяння кредитуванню, яка не бере з клієнта гроші за свої послуги. Такі компанії більш відповідально підходять до підбору кредиту під запити самого клієнта, консультують з усіх питань, що стосуються кредиту, і допомагають знайти саме те пропозиція від банку, яке буде більш зручно для позичальника.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.