👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Допомога в отриманні кредиту. Зворотна сторона

Допомога в отриманні кредиту. Зворотна сторона

Кредити стають все більш і більш популярним банківським продуктом. І останнім часом отримати кредит може будь-який бажаючий, навіть не має постійного джерела доходу, і навіть, з поганою кредитною історією. Лише деякі великі банки ставляться серйозно до питань кредитування, висуваючи жорсткі вимоги до позичальників. А ось дуже багато банки видають кредити кожному заявнику, але й відсотки за такими кредитами перевищують всі граничні очікування, тому і відсоток заборгованості за такими кредитами набагато вище.
З’явилося безліч компаній, які сприяють кредитування. І є чимало людей, які в такі компанії звертаються і платять гроші за «допомогу в отриманні кредиту», абсолютно не підозрюючи, що така «допомога» – ні що інше, як черговий «розвод» на гроші і додаткова витрата. Якщо кредит людині видали, то його видали б у будь-якому разі, якщо б він самостійно звернувся в цей банк. Банк приймає рішення за кредитними заявками за своїми правилами і ніякі компанії по сприянню не можуть вплинути на схвалення певної заявки.

Давайте розглянемо схему роботи компаній сприяння кредитуванню, що працюють під девізом: «Допоможемо отримати кредит!». Зараз банки залучають все більше партнерів, які могли б призводити до них як можна більше позичальників і охоче оплачують послуги тих, хто цих позичальників знаходить. Людина звертається до третіх осіб, які пропонують йому допомогу у гарантованому отриманні кредиту, з певною оплатою за послуги.

Причому, сума оплати випливає із значного відсотка від отриманої суми. Потім Ви заповнюєте заявку і менеджер компанії відправляє заявку відразу в кілька банків, які схвалюють 9 з 10 заявок, а отже, кредити такі вкрай не вигідні для позичальника. Але в такі моменти не кожна людина про це думає, чим і користуються благополучно не сумлінні компанії, які «допомогли» Вам отримати не найвигідніший кредит, за що Ви заплатили їм пристойну суму, а також їм заплатив банк за виданий кредит. Тобто, у виграші залишився банку, отримавши клієнта, компанія, яка отримала подвійну прибуток від Вашої заявки, а от сам позичальник залишився у програші, так ще і ошуканим, що, погодьтеся, не зовсім приємно.

 

Отже, якщо Вам відмовили в декількох банках видати кредит, це ще не привід дзвонити по першому ж оголошенню, яке свідчить: «Відмовили банки? Ми допоможемо отримати будь-кредит». Якщо Вам кредит дійсно необхідний, краще самостійно продовжити пошук саме того банку , в якому кредит буде схвалений або звернутися тільки в ту компанію за сприяння кредитуванню, яка не бере з клієнта гроші за свої послуги. Такі компанії більш відповідально підходять до підбору кредиту під запити самого клієнта, консультують з усіх питань, що стосуються кредиту, і допомагають знайти саме те пропозиція від банку, яке буде більш зручно для позичальника.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >