Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Допомога в отриманні кредиту – що важливо знати?

Допомога в отриманні кредиту – що важливо знати?

Серед пропозицій банків самим затребуваним продуктом є кредит. З року в рік кредити стають більш необхідними людству і більш популярними. Останнім часом отримати кредити прагнуть навіть ті громадяни, які не мають якогось постійного джерела доходу. Є й такі позичальники, які вже встигли набрати кредитів і зіпсувати свою кредитну історію, але знову хочуть оформити кредит.
Жорсткі вимоги до які кредитуються виставляють тільки великі банки, процентні ставки яких значно нижче, ніж у конкурентів, а умови кредитування та строки більш лояльні. Більшість банків готові видати позику майже кожному заявнику, але процентні ставки по таким кредитам будуть не найвигідніші.
Як відомо, попит народжує пропозицію, і кредити не стали винятком. На ринку з’явилися кредитні брокери, які надають сприяння в отриманні кредиту. Безліч людей стали користуватися послугами таких організацій, сплачуючи їм за це певну суму, от тільки варто з’ясувати: вся ця допомога в сприяння кредитуванню – марна трата грошей і розлучення фінансово неосвіченого населення або все-таки, реальна допомога громадянам, яким дійсно потрібний кредит, а банки відмовляють?
Як же допомагають кредитні брокери!? Давайте подивимося на схему роботи компаній, які обіцяють громадянам допомогу в отриманні кредиту. Відомо, що банки намагаються залучити якомога більше партнерів і добре платять за кожного залученого клієнта, в основному це як раз такі банки, які схвалюють кредити майже всім, навіть позичальників з поганою кредитною історією. В свою чергу позичальник, звертаючись у фірму, яка обіцяє допомогу в отриманні кредиту, платить співробітникам за їх послуги. Виходить, що посередник одержує гроші не тільки від клієнта, але і від кредитної організації, будучи їх партнерами.

Після того, як позичальник звернувся в компанію, яка пропонує допомогу в оформленні кредиту і оплатив їх послуги, менеджер по роботі з клієнтами заповнить його заявку на отримання кредиту. Заявка буде розіслана в кілька банків, але більшу частину відсотки складуть банки – партнери, які видають кредит 4 клієнтам з 5. Позичальнику кредит буде схвалений, але обов’язково з’ясуйте, чи буде цей кредит вигідний, навіть якщо співробітник компанії, яка займається допомогою в оформленні кредиту, запевнить Вас, що це максимально вигідні умови у Вашій ситуації. Хто залишається у виграші в такій ситуації!? Звичайно ж, посередник, отримав подвійну прибуток, як від кредитної організації, так і від клієнта, якому він допомагав вибрати кредит, залишається у виграші, а значить, повинен з усією відповідальністю поставитися до взятих на себе зобов’язань. Однак, не всі співробітники брокерських компаній ставляться до своїх обов’язків відповідально, а тому клієнт може залишитися у вкрай невигідному становищі, мало того що заплатить гроші посереднику, так ще й буде виплачувати невигідний кредит, тому перш ніж оформити угоду, уважно вивчіть всі умови кредитного договору.
Зверніть увагу, що якщо Ви отримали відмову в декількох кредитних організаціях, це зовсім не означає, що варто звертатися в першу-ліпшу компанію, яка пропонує допомогу в оформленні кредиту. Спробуйте обійти ще як можна більше банків і кредитних організацій або розіслати онлайн заявки. Ну а якщо все-таки іншого шляху немає, то варто звертатися тільки до кредитного брокера, який зарекомендував свої послуги в даному сегменті ринку, має позитивні відгуки клієнтів.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!