Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / Донбас може почати отримувати газ від “Газпрому” за окремою угодою.

Донбас може почати отримувати газ від “Газпрому” за окремою угодою.


			
	  	Донбасс может начать получать газ от “Газпрома” по отдельному соглашению.
	  	
	  Газпром збирається організувати спеціальні переговори з питання укладення окремої прямого контракту для газових поставок в Південно-східну частину України. Дана інформація була отримана журналістами від глави Газпрому Олексія Міллера.

Однією з ключових проблем у відносинах “Газпрому” з Україною, у першу чергу, пов’язаний з поставками газу в південно-східну частину. Починаючи з цього року, на 21 квітня, “Газпром” поставив 554,6 млн. кубометрів газу південно-східним споживачам України. На даний момент заборгованість за даними постачання складає майже 175 млн $. Дане питання буде предметом особливих, спеціальних переговорів, результатом яких, “Газпром” очікує укладення окремого газового контракту на поставку газу в південно-східну частину України. – Поділився з журналістами Міллер.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN