Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Для чого потрібні електронні гроші.

Для чого потрібні електронні гроші.


			
	  	Для чего нужны электронные деньги.
	  	
	  Все більшу роль у нашому житті відіграють безготівкові платежі, що дозволяють швидко і зручно зробити необхідну покупку. А в зв’язку з бурхливим розвитком Інтернету сфера безготівкових платежів стала оформлятися у Всесвітній мережі у вигляді електронних грошей.


Електронні гроші являють собою систему, в рамках якої відбувається ходіння віртуальних платіжних одиниць, що мають співвідношення з реальними грошовими одиницями. Вони надають можливість здійснювати платежі через Інтернет або спеціальні платіжні термінали.
Безсумнівною перевагою електронних грошей є організація можливості оплати праці працівників, які здійснюють трудові операції дистанційно з наступним їх переведенням на банківську карту або переведення в готівку через посередника. Не варто забувати, що з допомогою електронних грошей покупки, перекази здійснюються миттєво для будь-якого адресата. Та й спектр платежів електронного гаманця дуже широкий. Від оплати житла до будь-яких покупок в Інтернет-магазинах.
Однак є ризик у подібних платежах? Звичайно є. Хоча випадки шахрайства є відносно рідкісними, абсолютної гарантії збереження коштів клієнта не дає жодна платіжна система. Тим не менш вони, звичайно, застосовують технології, що дозволяють робити віртуальні транзакції більш безпечними. До них можна віднести обов’язкове sms-підтвердження при здійсненні переказу грошей. Або використання відбитків пальців при авторизації клієнта.
При цьому і сам власник гаманця повинен бути максимально пильним і пам’ятати такі правила. Не варто залишати інформацію про авторизації в браузері або зберігати її в одному файлі. Потрібно постаратися максимально ускладнити пароль і не пов’язувати його з банальними речами, такими як день народження сина. Необхідно використовувати ефективний, регулярно оновлює бази антивирусник.
Сьогодні система електронних платежів відпрацьована так, що процес створення віртуального гаманця доступний кожному і не забирає багато часу. Цей алгоритм вказано на головній сторінці будь-якої платіжної системи. За замовчуванням потрібно надати паспортні дані, стандартну інформацію про себе (ПІБ, вік, місце реєстрації)та номер мобільного телефону. До нього буде прив’язаний ваш гаманець і надалі він може застосовуватися для придбання кодів безпеки.
Сьогодні на ринку електронних платіжних систем існує великий вибір пропозицій для споживача. Найбільш популярним сервісом в нашій країні є WebMoney Transfer, що надає практично необмежені можливості самих різних платежів і навіть здійснювати бізнес онлайн. Та й можливість відкривати необмежену кількість гаманців і вести операції в різних валютах теж є привабливою.
В системі Яндекс-гроші використовуються тільки російські грнлі, так і в комерційній діяльності використовувати платіжний гаманець системи не можна. Тим не менше з цією системою співпрацює більшість Інтернет-магазинів, а самі платежі славляться більшою безпекою за рахунок використовуваного коду протекції. Відомим оператором віртуальних платежів є і система Qiwi-гаманець, надає можливість переводити гроші і здійснювати операції через платіжні термінали або веб-інтерфейс.
Електронні гроші стали важливою частиною нашого життя. Вони дозволяють нам економити час і з комфортом вести фінансову діяльність. А дотримання елементарних правил безпеки зробить нашу взаємодію з ними приємним і корисним.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!