Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Десять майбутніх технологій, які потрібно розуміти зараз

Десять майбутніх технологій, які потрібно розуміти зараз

Будьте в авангарді — або опинитеся позаду! Таким завжди був заклик наставників у бізнесі, спорті, так і в звичайному житті. Нові технології не відразу проникають в організації, які націлені передусім на вирішення своїх повсякденних завдань, а не на те, щоб впроваджувати новітні ІТ. Але ось приклад General Electric як пересторога всім: коли-то найбільша в світі компанія оголосила про інвестування 1 млрд. дол. в свій бізнес, щоб надолужити згаяне. Важливо розуміти технології майбутнього, щоб успішно працювати на ринку. Ось десять нових технологій з потенціалом стати домінуючими в ІТ-ландшафті в найближче десятиліття. Багато з них мають стосунок до Інтернету речей, і тому IoT йде першим пунктом в нашому списку.
Інтернет речей
Так званий «Інтернет речей» (IoT) залучає зараз багато уваги. А що це таке? Якщо ви вже розумієте концепцію вбудованих систем, подібних тим, що використовуються в автомобілях, то просто додайте необхідний комплекс засобів — і ви учасник IoT. Планета Земля 2020 року буде незримо охоплена мережею з 25 млрд. автономних підключених до Інтернету пристроїв, які, взаємодіючи один з одним, будуть служити людству, прогнозує Gartner. Ці пристрої будуть стежити за всім, що відбувається вдома і в офісі, попереджаючи нас про підозрілих діях, вести моніторинг енергосистем, щоб вони працювали з максимальною ефективністю, здійснювати передачу контенту, надсилати інформацію про стан здоров’я і забезпечувати, щоб всі наші системи виробництва, комунального господарства, транспорту та ін надійно і злагоджено працювали. Інтернет речей нерозривно пов’язаний з хмарою, де буде відбуватися більша частина обчислювальної обробки в майбутньому, і цей ринок вже чекає постачальників рішень.
Nest
Група колишніх інженерів Apple вирішила зробити Інтернет речей значущим у житті звичайних людей — і в 2010 році була створена компанія Nest Labs, що втілила ідею настільки унікальну і корисну, що в січні фірма-стартап була куплена Google за 3,2 млрд. дол. Флагманський продукт компанії, Nest Thermostat, працює як сучасний програмований терморегулятор для дому — різниця лише в тому, що він управляється з мобільного пристрою, що стежить за опаленням, поки ви вдома і коли вас немає, щоб максимально оптимізувати ефективність використання електроенергії, і взаємодіє з постачальниками комунальних послуг, допомагаючи зменшити рахунки, виходячи з діючих тарифів. Одночасно він служить також детектором диму і оксиду вуглецю. Для постачальників керованих послуг Nest і інші подібні пристрої відкривають можливість допомогти замовникам автоматизувати системи регулювання мікроклімату і надати необхідне техобслуговування.
Peloton
Peloton — це французьке слово, що означає «загін», а для парку вантажних автомобілів це означає використання ІТ, щоб зв’язати електронною мережею два або більше вантажівок в колону, підвищивши безпеку руху, зменшивши втома водіїв та зекономити до 100 тис. дол. і більше витрат на паливо на одну машину в рік. Peloton Technology — стартап з венчурним фінансуванням, створений у 2011 році; в даний час проводить бета-тестування системи, що поєднує в собі GPS, бездротовий зв’язок, відеомоніторинг «сліпої зони» і засоби попередження лобового зіткнення, аналогічні сьогоднішньої адаптивній системі «круїз-контроль». Компанія запевняє, що її система знижує ризик «найбільш частих ДТП», і у випробуваннях за участю пар вантажівок спостерігалася економія палива 4,5% для ведучої і 10% для веденої машини. Система здатна керувати пересуванням великих колон вантажних машин і могла б навіть переконати конкуруючих автоперевізників більше співпрацювати один з одним.
Wi-Fi 802.11 ac
Напевно, ви вже помітили ці нові букви в позначенні стандарту бездротового зв’язку замість колишніх a/b/g/n (або поряд з ними). Багато нові мобільні пристрої відповідають тепер специфікації 802.11 ac, яка забезпечує підтримку швидкості передачі до 1,3 Гбіт/с. Однак у більшості організацій відсутня інфраструктура, на якій це могло б працювати — і це створює можливість для реселерів, щоб підготувати Wi-Fi-мережі замовників до майбутнього. Все, що потрібно, це вузол доступу (AP) з підтримкою нового стандарту. Стандарт 802.11 ac був схвалений у січні і розширює можливості колишньої специфікації 802.11 n. Новий стандарт забезпечує пропускну здатність до 500 Мбіт/с на канал, подвоює кількість просторових потоків до восьми і (як опція) надає можливість розширити смугу пропускання каналу з 40 МГц до 160 МГц, з обов’язковою шириною смуги 80 МГц. Нова специфікація 802.11 ac назад сумісна з 802.11 n і використовує ту ж частоту 5 ГГц.
Nvidia GRID
Віртуалізація десктопів творить чудеса для ІТ-підрозділів, які прагнуть прискорити і спростити впровадження клієнтських ПК для корпоративних службовців. Але візуалізація 3D-моделі через VDI-з’єднання —все одно, що спостерігати за зростанням трави. Однак це повинно змінитися з приходом GRID — серії серверних графічних карт на шини PCIe від Nvidia, які забезпечують тимчасове поділ сотень і навіть тисяч графічних ядер для 32-х (максимально) підключених на сервер користувачів VDI. Невелика Windows-додаток взаємодіє з модифікованим гіпервізором, виконуючи стиснення та передачу пікселів зображення майже в реальному часі. В результаті програми, подібні AutoCAD, працюють майже як локальні. Підтримка клієнтів з Linux і Mac OS очікується вже влітку. Ціна рішення — від 2500 дол.; воно забезпечує підтримку гіпервізора Citrix, Microsoft і VMware. У травні Nvidia створила спеціальний сайт, що дозволяє реселлерам безкоштовно тестувати її технологію GRID.
SIMD.js
JavaScript — стандарт де-факто при написанні веб-додатків. CSS (каскадні таблиці стилів) — те, що стоїть за користувальницьким інтерфейсом. Разом, у вигляді HTML5, вони стали прекрасними крос-платформными «будівельними блоками», краще яких люди поки не придумали. Але перешкоди ще залишаються, включаючи низькорівневий доступ до обладнання та продуктивність.
SIMD.js — це проект під егідою Intel, що ставить метою усунути перешкоди між HTML5-програмами та обладнанням, на якому вони виконуються, давши їм, нарешті, прямий доступ до головного процесора (і провіщаючи новий рівень продуктивності). Проект SIMD.js, реалізований за підтримки Google і Mozilla, ставить за мету побудувати бібліотеку JavaScript, яка привносить виграш продуктивності SIMD-інструкцій (з одним потоком команд і безліччю потоків даних) сучасних процесорів ARM і Intel веб-додатки. Раніше це було можливо лише у власній системі команд, але тепер браузер знайде функції перцептуальных обчислень, розпізнавання мови і чорт особи і, звичайно, 2D – і 3D-візуалізації графіки та іграх.
Криптовалюта
Подобається вам це чи ні, але криптовалюта — об’єктивна реальність сьогоднішнього дня, і кожна серйозна організація повинна принаймні розуміти, як вона працює. Серед десятків циркулюючих сьогодні криптовалют початковою і найбільш широко прийнятою є Bitcoin. Серцем цієї системи служить open-source додаток, яке використовується приватними особами та організаціями і забезпечує захищене здійснення транзакцій. Коли криптовалюта переходить з рук у руки, ПО перевіряє транзакцію, і додає захищену підпис. Після цього транзакція анонімно реєструється і зберігається в Мережі; при цьому виплачується невелика сума комісійних (Bitcoin’ах) власнику Bitcoin-сервера, який «виграв» операцію. Таким чином, Bitcoin-монети повільно вводяться в обіг у всі меншому обсязі і з «верхньою планкою» в 21 млн. Bitcoin-гроші торгуються на спеціальних Bitcoin-біржах так само, як і звичайні валюти. Транзакції відбуваються без участі фінансових організацій і простежити їх неможливо, що, звичайно ж, викликає пильну увагу регулюючих органів.
Simple Bank
Хоча транзакції без участі банків, схоже, вже забезпечили собі якусь частину завтрашньої світової економіки, традиційні банківські рахунки складають все ж головну реальність для більшості організацій. А як щодо філій? Вони цілком можуть відійти в минуле завдяки старанням фірми Simple Bank, яка у 2012 році вийшла на стадію бета-тестування зі своєю системою суто електронних банківських розрахунків і налічує вже понад 40 тис. клієнтів, а активи перевищили 1 млрд. дол. Рахунки застраховані Федеральною корпорацією страхування депозитів (FDIC) через The Bankcorp, фірму банківських послуг приватним брендом, яка ратує за «дистанційний банкінг»; транзакції з банкомату проводяться без жодних надбавок, а пред’являються чеки через камеру смартфона. У лютому фірму Simple Bank купив BBVA, транснаціональний банківський конгломерат зі штаб-квартирою в Іспанії, за 117 млн. дол.
Docker
Ідея використання програмних контейнерів для полегшення впровадження програм не нова. У платформі Docker здійснено новий підхід до упаковщику віртуалізованої ОС; ця open-source платформа контейнерів автоматизує більшу частину роботи по установці. Docker розширює модель Linux Container допомогою API, який пов’язує з ядром Linux і її механізмами ізолювання ресурсів, таких як ПРОЦЕСОР, пам’ять і мережу. При цьому він повністю усуває потребу в віртуалізації, дозволяючи отримати самодостатній контейнер меншого розміру і набагато більшою мірою переноситься, ніж ті, що були колись. Як заявляють розробники, контейнери Docker можуть створюватися на ноутбуці і запускатися на будь-якому сервері, кластері OpenStack, у віртуальній машині і навіть на «голе залізо». Платформа знаходиться поки в розробці, але вже з квітня вважається стійкою.
nCrypted Cloud
Загального божевілля з BYOD вже було достатньо. Додайте до цього довільне використання хмарного зберігання та обміну файлами — і ось вам готовий рецепт втрати даних. Однією з декількох компаній, що прагнуть вирішити цю проблему, є nCrypted Cloud, стартап з Бостона, в січні представив свій флагманський продукт nCrypted Cloud Enterprise Edition. Він вводить такий необхідний рівень керованої користувачем безпеки поверх Box, Dropbox, Google Drive і Microsoft OneDrive, не звалюючи особливого тягаря адміністрування на ІТ-підрозділ. Клієнт nCrypted для Android, iOS, Mac OS і Windows вводить віртуальний вьювер для хмарних папок зберігання, з серією нових іконок, що вказують один з п’яти рівнів безпеки для папок і файлів в них. Для доступу до файлів потрібна аутентифікація на базовому сервері.
Бездротова зарядка
Ідея передачі електроенергії без проводів розбурхує уми з 1893 року, коли Нікола Тесла вперше публічно доповів про свої експерименти в цій області. Те, що є на сьогодні, — це підзарядка зубних щіток і мобільних пристроїв, що знаходяться в безпосередній близькості, за допомогою магнітної індукції. Але вже є компанії, здатні закинути електрони на інший кінець кімнати. Далі всіх — Witricity, дочірня лабораторія Массачусетського технологічного інституту (MIT), використовує магнітний резонанс, щоб генерувати електрику на відстані — подібно до того, як голос співака змушує вібрувати келих. Бездротова передача електроенергії відкриває двері безперервного функціонування пристроїв, що не мають проводів, — у класних кімнатах, у залі засідань правління, в палатах/кабінетах клінік і скрізь, де дроти можуть створювати небезпеку чи незручність. Розроблені фірмою резонансні технології були схвалені в якості стандарту бездротового харчування Rezence, який має підтримку Broadcom, Dell, Hitachi, Intel, Qualcomm, Samsung і десятків інших великих компаній.
Підсумок
ІТ-галузь продовжує змінювати обличчя світу. Новаторські пристрою на зразок Google Glass починають знаходити попит, а щось інше вже вимальовується на горизонті. Назвемо хоча б проект Tango тієї ж Google — експериментальний смартфон, який уособлює світ навколо нас в тривимірних образах. Або французьку компанію SigFox, яка будує «смугу повільного руху» в Інтернеті — спеціально для зв’язку IoT-пристроїв з низьким пріоритетом. Постачальники рішень, здатні еволюціонувати разом з технологією, будуть процвітати, як ніколи раніше. Інші — опиняться на задвірках історії. GE нещодавно оголосила, що витратить 1 млрд. дол., щоб уникнути такої долі в прагненні надолужити згаяне ЗА аналітики для пристроїв, яке стане підмогою в їх обслуговуванні та ремонті. До якої категорії компаній зараховуєте себе ви?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!