Home / Кредит / Де взяти вигідний кредит

Де взяти вигідний кредит

На сьогоднішній день досить складно уявити людину, необізнаного про кредити, чи що ніколи не користувався цією банківською послугою. Зазвичай, кожен третій чоловік відчув на собі всі принади життя в борг. Але все ж з кожним роком на ринку кредитних послуг розвивається тенденція його постійного розширення, що в підсумку призводить до труднощів у виборі банку для споживачів. І ось тоді настає цікавий момент, коли кожен задає собі питання – а де взяти вигідний кредит?

Де взяти вигідний кредит в Україні

Нинішній Український ринок кредитних послуг вважається одним з найбільш широких і перспективних у світі. Якщо спочатку правом давати гроші в борг могли лише банки другого сорту, то тепер Центральний Банк Російської Федерації уповноважив даною можливістю і третьосортні банки (мікрокредітние організації). Крім того, кредитний ринок також доповнюють та приватні фізичні особи, які завжди готові позичити певну суму грошей на певний проміжок часу. І ось у таких умовах навіть будь-який дипломований досвідчений фахівець може задуматися питанням, вже стали нагальним для мільйонів росіян – де взяти вигідний кредит?

Отримання кредиту

На це питання досить складно отримати детальну і конкретну відповідь. У поняття зручності отримання кредиту входить крім ліміту кредитної позики та інші умови, наприклад, строки кредитування, документи, відсоткова ставка. Думка багатьох потенційних позичальників, яке передбачає, що лише в банках є можливість знайти споживчий кредит і отримати його на найбільш вигідних умовах, є досить-таки помилковим. До нещастя, зустрічаються і такі кредитні організації, які своїми умовами часом відповідають кабальним операціях із приватними особами.

Звичайно, якщо вам раптом терміново знадобилася певна грошова сума, то неодмінно необхідно звернутися в банк. І де вигідно брати кредит, в якому банку – це ще потрібно глибоко і вдумливо пошукати. Серед позичальників поширено досить правдиве думка, що вигідні кредити здатні надати такі банки, як «Альфа Банк», «Сбербанк» і деякі інші. Немає залежності від кредитної валюти, строків кредитування, відсоткової ставки, можливості дострокового погашення. Необхідно враховувати, що чим легше кредитні умови, тим важче його отримувати. За подібну комфортабельність банк часто запитує вагома кількість документів для своїх гарантій. І найголовніше – переглядають історію кредитів. Отже, питання про отримання вигідного кредиту знімається фактично відразу ж, якщо ви коли-то раніше мали темне минуле, пов’язане з кредитом.

Після прямого звернення в банк на другому місці і дут служби брокерів, а також мікрокредітние організації.

Сам процес видачі грошей аналогічний банківської роботі. Але все ж, у більшості випадків, кредити в подібних закладах проходять по кілька завищеними ставками, а також на менші терміни, що часом істотно погіршує життя позичальника.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.