Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Де взяти кредит?

Де взяти кредит?

Где взять кредит?

Де взяти кредит?

Сьогодні кредити беруть дуже часто — цьому сприяє нестабільна економічна ситуація, за якої середньостатистичні громадяни можуть робити серйозні покупки виключно в розстрочку. Тому кожному потенційному позичальникові важливо знати про те, де взяти кредит.

Останнім часом багато банків припиняли або обмежили видачу кредитів, керуючись постановами НБУ. В результаті значна частина громадян не змогла розраховувати на кредитні кошти. Ніяк не постраждали, мабуть, тільки автомобілісти, до яких банки продовжили ставитися лояльно. А все тому, що в цьому випадку ризики кредитної організації мінімальні, а кредит можна взяти на термін до 5 років.

При автокредитуванні початковий внесок повинен становити від 25 до 50% від ціни машини. При цьому процентні ставки за таким кредитом — до 28,5% річних (якщо говорити про гривнях). Слід врахувати і разові комісії, що стягуються щомісяця. Якщо ж розглядати валютні ставки, то USD вони будуть приблизно 20% річних (із-за нестабільності гривні).

Іпотеку сьогодні видасть тільки Райффайзенбанк Аваль, Укрсоцбанк і Укрсиббанк, і то виключно у випадку з акредитованими забудовниками. Але сьогодні фахівці за кредитами не рекомендують зв’язуватися з споруджуються — вони вважають, що краще звертатися до пропозицій вторинного ринку. У цьому випадку умови видачі кредиту будуть більш вигідними.

При купівлі нерухомості, побудованої в 1990-1995 рр., початкові внески лише до 15%. А ось при придбанні житла в будинках періоду 1955-1965 рр внести потрібно буде вже до 30% від загальної вартості об’єкта. Якщо говорити про іпотеку, варто розраховувати на кредитні ставки приблизно в 27% (у випадку з гривнею). При отриманні валютного кредиту потрібно орієнтуватися на ті ж 20% річних. Безподатковими споживчими кредитами скористатися не вдасться — вони тимчасово заблоковані. Сьогодні банки не видають своїм клієнтам готівку на купівлю або ремонт побутової техніки, меблів і предметів інтер’єру.

Оцінюючи майно сьогодні, кредитні організації вже враховують ціну застави і платоспроможність позичальника. При визначенні останнього показника їх спеціалісти керуються інформацією про стабільність доходу клієнта, про наявність у нього боргів, про його поручителів.

Зауважте, розраховуючи суму кредиту, експерти банків приймають до уваги виключно «білу» заробітну плату. Кредит вам видадуть в тій ситуації, коли сукупність доходів кожного члена вашої родини хоча б на 50% перевищує суму щомісячних виплат. При цьому враховується, скільки дітей і кредитується і містить батьків та/або дружину (чоловіка). По суті, взяти кредит сьогодні може постійний клієнт банку, у якого виключно позитивна історія. При цьому кредитна організація буде приймати рішення протягом 1-4 тижнів.

І навіть у таких умовах, м’яко кажучи, незручних для середньостатистичного громадянина, попит на кредити не падає.

Порада: перш ніж остаточно вирішити, де взяти кредит, реально оцініть свої можливості і чітко визначте, чи ви готові оплатити великий початковий внесок (15, 25, 30 чи навіть 50% від загальної суми). Крім того, знайдіть поручателей і постарайтеся домогтися плаваючих ставок на кредит — брати кредит на таких умовах вигідніше.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.