Home / Кредит / Де взяти кредит готівкою

Де взяти кредит готівкою

Споживчі кредити готівкою – це самий затребуваний банківський продукт. На сьогоднішній день всі провідні кредитні організації пропонують широкий спектр даних послуг. У пакети пропозицій входять як швидкі кредити готівкою без довідок про доходи та поручителів, так і більш серйозні в процесі оформленні договору. Від кількості наданих документів залежить багато чого:

  • процентна річна ставка обслуговування рахунку;
  • загальна сума субсидування;
  • термін повернення отриманих грошових коштів;
  • наявність додаткових комісій і страхових зборів.

Чим швидше ви хочете отримати готівку в кредит і чим менше документів ви збираєтеся надати, тим більше невигідними для вас будуть умови, прописані в договорі. Банк страхується від можливих збитків у разі невиплати основної частини боргу і у зв’язку з цим максимальної збільшує процентну ставку.

Хто видає кредит без довідок і поручителів готівкою?

Надати кредит без довідок і поручителів може будь фінансова установа, в асортиментній лінійці якого присутній дану пропозицію. Також мікрокредитуванням з мінімальними вимогами і максимальними відсотками займаються різні юридичні особи з позабанківської формою діяльності. Це можуть бути різні споживчі кооперативи, товариства, інвестиційні фонди з невеликим статутним капіталом. Ми настійно не рекомендуємо вам звертатися в дані організації, оскільки їх діяльність не регламентується українським законодавством. Ви не можете бути захищені від шахрайських операцій з їхнього боку.

Якщо вам необхідно отримати кредит готівкою без довідок про доходи та поручителів, ознайомтеся з основними пропозиціями від провідних банків, які представлені на нашому сайті. Більшість з них надає максимально вигідні умови та прозорі умови договору.

Як оформляється кредит готівкою за паспортом?

Для того щоб оформити кредит готівкою за паспортом вам необхідно подати попередню заявку. Найвигідніше це зробити сидячи у себе вдома, через інтернет.

  1. У цьому випадку вам не доведеться їздити по різних банках.
  2. Ви зможете подати одночасно декілька заявок.
  3. У вас зростуть шанси на позитивну відповідь хоча б з одного з них.

Після попереднього схвалення вашої заявки фахівець банку справить для вас приблизний розрахунок графіка погашення заборгованості і пояснить порядок ваших подальших дій. Найчастіше, схвалення відбувається протягом 1 – 3:00. Після цього вам подзвонять на контактний телефон і запросять з паспортом відвідати найближчий офіс або відділення кредитної установи.

Варто мати на увазі, що більш серйозні суми грошових коштів, які перевищують 150 000 грнлів, вимагають більшого часу для перевірки даних і прийняття рішення щодо видачі їх вам. Також у цьому випадку вам буде потрібно крім паспорта надати ряд інших документів.

Онлайн заявка на кредит готівкою

Онлайн заявка на кредит готівкою грошовими коштами – це зручний і безпечний інструмент, який максимально спрощує схему вашого спілкування зі співробітниками банків. Всі заявки, що оформляються на нашому сайті, швидко опрацьовуються фахівцями фінансових організацій.

Вам гарантується повна конфіденційність даних, які ви будете використовувати в ході заповнення форми. Ніякі відомості, що становлять особисті дані, не потраплять в загальний доступ.

Бажаємо вам удачі в оформленні кредиту готівкою!

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.