Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Де взяти ідею бізнесу? Поради Джеффрі Фокса

Де взяти ідею бізнесу? Поради Джеффрі Фокса

Невеликий уривок з книги Джеффрі Фокса з приводу того, як збільшити дохід від малого бізнесу. Називається вона «Як робити великі гроші в малому бізнесі». На жаль, знайти її в продажу вже не можна. Але ось вам цікавий уривок про те, де брати ідеї для бізнесу.
Можливостей для малого бізнесу дуже багато. Шляхи пошуку ідей перераховані нижче.
1. Посмотритесь в дзеркало. Що ви вмієте? Ваш дар може покласти початок бізнесу і принести вам багато грошей.
2. Що робиться у вашій родині? Чи є якийсь сімейний бізнес, який міг би стати вашим? Може бути, варто попрацювати на сімейному підприємстві, вивчити справу досконально і заснувати власний бізнес?
3. Придивіться до компанії, в якій ви працюєте. Може бути, варто зайнятися тим, що не робить ваша компанія? Немає ринку, який ваша компанія могла б обслуговувати, але який залишається неохваченным?
4. Вивчайте ідеї, які були відкинуті або не реалізовані вашою компанією. Часто вони дуже перспективні для малого бізнесу.
5. Читайте журнали по франчайзингу. Купіть або створіть компанію в стрімко розвивається галузі, наприклад, відкрийте тренажерний зал для жінок за тридцять. Можливостей для франчайзингу дуже багато.
6. Поставляйте товари і послуги для певної етнічної групи. Виявити групу, яка швидко зростає, і продавайте те, що потрібно цим людям, і так, як вони хочуть. З’ясуйте, наприклад, що споживають вихідці з Домініканської Республіки і які з цих товарів не можна дістати в США. Вивчіть іспанська і працюйте з клієнтами, які говорять по-іспанськи.
7. У міру того як люди старіють, їм потрібно все більше різноманітних послуг у сфері охорони здоров’я.
8. Дивіться телепередачі, де розповідають про різноманітні навички та вміння, — про ремонт, садівництві, обробці інтер’єрів. Це дозволить нам бути в курсі сучасних тенденцій та популярних ідей. Існує компанія, яка забезпечує споживачів гаражами? Є компанія, яка постачає плани посадок садових квітів і чагарників через Інтернет? Є компанія, яка управляє особистими справами зайнятих людей, якщо обоє з подружжя працюють, постійно перебувають у роз’їздах, мають кілька будинків або ведуть інший спосіб життя, який вимагає планування і організації?
9. Купіть компанію, на яку ви працюєте. Це може бути викуп з використанням позикових коштів або викуп менеджментом компанії.
10. На компанії, виставлені па продаж, вас можуть вивести аудитори, адвокати, кредитні менеджери, професійні брокери та оголошення. Купите таку компанію.
11. Оцініть цей бізнес з такої точки зору: чи можете ви організувати подібну справу трохи краще? Згадайте, що привернуло вашу увагу під час однієї з недавніх поїздок: чи існує подібний бізнес там, де ви живете, і чи є в ньому потреба?
12. Спробуйте реалізувати одну зі своїх давніх задумів, ту, про яку ви розповідали людям роками. Здійсніть ваш шкільний проект, де пропонувалася ідея нового бізнесу.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!