Home / Кредит / Де взяти гроші? Як заробити гроші?

Де взяти гроші? Як заробити гроші?

Програми сучасних банків все частіше націлені на можливості і потреби середньостатистичних громадян, що, звичайно ж, серйозно розширює поле дії позичальників. Тепер, щоб поїхати у відпустку в екзотичну країну, придбати сучасний автомобіль, відремонтувати квартиру або купити новий домашній кінотеатр, потрібно все менше ламати голову над тим, де взяти гроші.

Гроші та кредит

Сьогодні ми можемо спостерігати справжній кредитний «бум»: кількість банків, що пропонують самі різні споживчі кредити, тільки зростає. З’являється все більше гнучких схем виплат, що дають середньостатистичному громадянину можливість повертати взяті кошти оптимальним для нього способом і без порушення термінів.

Але навіть таке велике розмаїття пропозицій не означає, що вам варто звертатися в перший же банк — кредитора і програму все одно потрібно вибирати грунтовно. Дуже важливо дивитися на період кредитування, умови його дострокового погашення, на ануїтет, на механізми роботи філіальних мереж — словом, на багато моментів. Так, якщо приділяти ретельну увагу всім цим питань, піде чимало часу, але зате ви підберете дійсно оптимальний банк, де взяти гроші можна буде на найвигідніших для себе умовах.

Як можна заробити гроші

Найпоширеніше сьогоднішня пропозиція банків — це кредит на невідкладні потреби. Даний вид кредитування відрізняється оперативністю оформлення документів, що дуже зручно для будь-якої приватної особи. Але, зверніть увагу, це не експрес-кредит, видатний за 2-3 години. Рішення з приводу кредиту на невідкладні потреби приймається протягом 2-3 днів. Зате і максимальна сума видачі є в рази більшою, ніж у випадку з експрес-кредитом.

При цьому важливо відповідати вимогам банків, тобто бути громадянином України у віці від 21 до 60 років, причому, саме до запланованого моменту повного погашення кредиту.

Важливу роль відіграє і те, де зареєстрований позичальник: він повинен проживати в тому регіоні, в якому є підрозділ того банку, в який він звернувся. Крім того, при оформленні заявки потрібно подбати про отримання довідки з роботи, в якій буде вказаний трудовий стаж (не менше 12 місяців взагалі не менш 6 — на останньому місці служби). Також потрібен буде паспорт та додатково документ, що підтверджує особу (водійські права, пенсійне свідоцтво, військовий квиток), копія трудової книжки, довідка про доходи.

Кредитування в україні

Потрібно відзначити, що Центральний Банк України зобов’язує кожну кредитну надавати клієнтам повну інформацію про всі платежі і комісіях, припущених конкретно обраної програми кредитування. Тому фізичні та юридичні особи можуть розраховувати на прозорі схеми співпраці. Для позичальників це дуже зручно — вони обов’язково дізнаються всі нюанси кредитування будь-якого банку.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.