Вам попередньо схвалений кредит до 5000 грн
Заповніть будь ласка анкету прямо зараз за 30 секунд безкоштовно! цілодобово 24/7

Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.
Введить Ім'я*            :
Фамілія*     :
по Батькові*     :
Введить моб.*:

* обов'язкове поле

Швидкий кредит на Карту будь-якого банку або Готівкою ☆ Потрібен тільки паспорт і код ☆ Без довідок про доходи ☆ 84% кредитів схвалюється ☆ 10 хвилин час розгляду.
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Кредит / Цільовий кредит на нерухомість

Цільовий кредит на нерухомість

Отримати цільовий кредит у банку буває набагато простіше, ніж оформити споживчий кредит або кредит готівкою. Видаючи цільовий кредит, банк отримує звіт від клієнта про витрачених засобах і більш того, при оформленні цільового кредиту найчастіше придбане на кредитні засіб майно оформляється в заставу. Саме тому банки охоче видають кредит на цільові потрібні. Одним з найпоширеніших цільових кредитів є в даний час кредити на нерухомість, які оформляються, як правило, по іпотечній формі застави, автокредити та кредити на придбання дорогої техніки або обладнання.
Цільовий кредит на нерухомість можна отримати на придбання квартир в новобудовах, квартир на вторинному ринку, а також на купівлю будинків і котеджів. Проте, для отримання такого кредиту, необхідно знати деякі нюанси. Адже крім вимог до позичальника, у банків є ще деякі вимоги до самого об’єкта нерухомості. Наприклад, цільовий кредит на будинок можна отримати тільки в тому випадку, якщо в будинку проведено центральне опалення. На купівлю будинків з пічним опаленням банки кредити не видають. Для квартир, придбаних у кредит, теж існують певні стандарти банку.

Отже, якщо ви вирішили оформити цільовий кредит на покупку житлової нерухомості, то обов’язково поцікавтеся в банку, які саме вимоги до об’єктів нерухомості необхідно врахувати. І не забувайте, що при покупці будинку або квартири в кредит, нерухомість буде знаходиться в заставі в банку до моменту повного виконання зобов’язань за кредитним договором позичальником, а якщо раптом можливості платити по кредиту не буде, то на заставну нерухомість може бути звернено стягнення.
Якщо ж у вас не вистачає лише деякої суми на придбання житла і потрібно оформити невеликий кредит, то краще буде оформити кредит готівкою, а не цільовий кредит на нерухомість. Відсотки за таким кредитом будуть трохи вище, але зате у разі тимчасових фінансових труднощів, якщо раптом буде неможливо вносити щомісячні платежі, житла вас ніхто не зможе позбавити. Це слід врахувати і не сподіватися на те, що фінансових проблем у вас точно ніколи не виникне. Краще підстрахуватися відразу, ніж шкодувати потім.

 

Якщо стаття “Цільовий кредит на нерухомість” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.