Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Кредит / Цільовий кредит на нерухомість

Цільовий кредит на нерухомість

Отримати цільовий кредит у банку буває набагато простіше, ніж оформити споживчий кредит або кредит готівкою. Видаючи цільовий кредит, банк отримує звіт від клієнта про витрачених засобах і більш того, при оформленні цільового кредиту найчастіше придбане на кредитні засіб майно оформляється в заставу. Саме тому банки охоче видають кредит на цільові потрібні. Одним з найпоширеніших цільових кредитів є в даний час кредити на нерухомість, які оформляються, як правило, по іпотечній формі застави, автокредити та кредити на придбання дорогої техніки або обладнання.
Цільовий кредит на нерухомість можна отримати на придбання квартир в новобудовах, квартир на вторинному ринку, а також на купівлю будинків і котеджів. Проте, для отримання такого кредиту, необхідно знати деякі нюанси. Адже крім вимог до позичальника, у банків є ще деякі вимоги до самого об’єкта нерухомості. Наприклад, цільовий кредит на будинок можна отримати тільки в тому випадку, якщо в будинку проведено центральне опалення. На купівлю будинків з пічним опаленням банки кредити не видають. Для квартир, придбаних у кредит, теж існують певні стандарти банку.

Отже, якщо ви вирішили оформити цільовий кредит на покупку житлової нерухомості, то обов’язково поцікавтеся в банку, які саме вимоги до об’єктів нерухомості необхідно врахувати. І не забувайте, що при покупці будинку або квартири в кредит, нерухомість буде знаходиться в заставі в банку до моменту повного виконання зобов’язань за кредитним договором позичальником, а якщо раптом можливості платити по кредиту не буде, то на заставну нерухомість може бути звернено стягнення.
Якщо ж у вас не вистачає лише деякої суми на придбання житла і потрібно оформити невеликий кредит, то краще буде оформити кредит готівкою, а не цільовий кредит на нерухомість. Відсотки за таким кредитом будуть трохи вище, але зате у разі тимчасових фінансових труднощів, якщо раптом буде неможливо вносити щомісячні платежі, житла вас ніхто не зможе позбавити. Це слід врахувати і не сподіватися на те, що фінансових проблем у вас точно ніколи не виникне. Краще підстрахуватися відразу, ніж шкодувати потім.

 

Якщо стаття “Цільовий кредит на нерухомість” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!