👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / 👉👦 Чому стягуються гроші після сплати кредиту на Moneyveo?

👉👦 Чому стягуються гроші після сплати кредиту на Moneyveo?


👉👦 Чому стягуються гроші після сплати кредиту на Moneyveo? 

Основна причина того, чому стягуються гроші після сплати кредиту на Moneyveo, полягає в тому, що іноді клієнти компанії виплачують лише саме тіло отриманих грошей, забуваючи про нараховані відсотки за час їх користування.

Для того щоб уникнути стягнення грошей після сплати кредиту на Манінвео, необхідно не допускати прострочення виплат, а також звертати увагу на суму нарахованих відсотків. Сума на кредит безпосередньо залежить від того, скільки днів користується клієнт компанії наданими в його користування фінансовими коштами.

Почему взимаются деньги после уплаты кредита на moneyveo ?
Чому стягуються гроші після сплати кредиту на moneyveo?

👉👦 Пролонгація кредиту

Якщо Ви розумієте, що не зможете виплатити кредит вчасно, необхідно знати, як зробити прологацію в Манівео, щоб не виплачувати компанії великі відсотки. Це можна зробити трьома способами:

  1. За допомогою мережі Інтернет. В такому випадку необхідно зайти в Особистий кабінет на офіційному сайті компанії, вказати бажаний термін прологанціі і виплатити відсотковий борг, нарахований за період користування коштами
  2. За допомогою терміналів самообслуговування. Якщо в такій ситуації виплатити точну суму відсотків, нарахованих за період користування кредитом, прологанція здійсниться автоматично.
  3. У телефонному режимі. В такому випадку необхідно звернутися в службу підтримки компанії.

Після прологанціі кредитна ставка користування засобами буде стандартною – 1,7% на добу.

 👉👦Оплата через Приват24 з телефону

Перед тим, як оплатити Манівео через Приват24 з телефону, необхідно розібратися в алгоритмі дій, які при цьому треба здійснити:

  1. Спочатку слід авторизуватися в сервісі Приват24 на своєму смартфоні.
  2. Перейшовши в розділ Платежі, необхідно вибрати категорію Створити новий платіж.
  3. У пошуковому рядку потрібно вказати назву компанії, якій будуть перераховані гроші: Манінвео, Манівео або Moneyveo (можна написати будь-який з е тих варіантів).
  4. Після слід натиснути на кнопку МАНІВЕО Погашення кредитів.
  5. В кінці необхідно вказати суму перераховується платежу і зробити його оплату.
Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >