Увага! Для отримання кредиту натисніть "отр имати кредит" та запоніть заявку на отримання грошей!

 

Home / Бізнес / Чому ми так боїмося успіху

Чому ми так боїмося успіху

Найефективніші способи подолати свій страх успіху і нарешті здійснити мрію
1. Зрозумійте, де ви відступилися від успіху
Візьміть аркуш паперу і запишіть самий ранній вік, коли ви, ймовірно, почали боятися успіху. Якщо точно не пам’ятаєте, напишіть «5 років». Нижче — «10 років» і продовжуйте так, з кроком в п’ять років, до вашого нинішнього віку.
Поруч з кожним віком запишіть, що ви робили, уникаючи отримання дійсно бажаного. Якщо ви не пам’ятаєте, як саботували, запишіть будь-які прийшли в голову примітні моменти, пов’язані з цим роком. Можливо, вас чекають певні сюрпризи.
Уважно подивіться на свої записи. Чи траплялося, що ви створювали собі проблему саме там, де все могло скластися дуже добре? Деколи для уникнення успіху досить просто відмовлятися проявляти активність заради себе.
2. Дайте голосу насолоди успіхом зазвучати на повну силу
Одна частина вашої особистості дійсно насолоджується успіхом — і у неї є голос. Він каже: «Я так люблю отримувати те, що хочу!». І цей голос жадає зазвучати.
Уявіть, що ви знайшли все, про що мріяли. Виберіть життя, максимально відображає ваше уявлення про успіх.
Закрийте очі і уявіть все це. Як це виглядає? Що ви відчуваєте, отримавши бажане?
3. Випустіть голос, що противиться успіху
Тепер ви знаєте, чому вам неприємна ідея стати успішним, — заявіть про це голосно і чітко. Промовте вголос всі негативні думки, які приходять вам в голову.
4. Перепишіть своє життя
Пошукайте в пам’яті важливий момент, коли ви зійшли з дороги, підвели себе, упустили шанс — або навіть не спробували. Перегляньте події минулого, поки не знайдете те, коли хотіли додати до чого-то більше зусиль, але відступилися.
А тепер уявіть, що все пішло по-іншому. Уявіть, що ви не відступилися, вхопилися за прекрасну можливість і використовували її. Де б ви були зараз?
Що ви відкрили, коли переписали минуле? Не стала біль від «неслучившегося» майже нестерпним? Або, випустивши почуття на волю, ви подумали: «Я був таким ідіотом! Сам у всьому винен!».
5. Перестаньте звинувачувати себе
Якщо ви звинувачуєте себе, постарайтеся відразу зупинитися. Це непродуктивно. Але головна проблема навіть не в непродуктивності. Вона в тому, що самозвинувачення засновані на ілюзії провини, яку ви створили, щоб відчути себе більш значними, ніж насправді.
Коли у людини є сили робити те, що йому потрібно, він це робить! Але якщо його обтяжує занадто багато внутрішніх конфліктів, він на це не здатний.
І найголовніше.
Ви думали, що боїтеся майбутнього, але насправді боялися минулого. Неприємні почуття, які ви відчуваєте, думаючи про майбутньому успіху, в дійсності були пов’язані з поверненням болю і гніву з минулого.
Коли настануть добрі часи, ваш розум зіграє з вами ще одну жарт — виникне страх втратити те, чого ви в результаті домоглися: «А якщо трапиться щось жахливе і я втрачу? Цього я не перенесу».
І знову ви можете подумати, що боїтеся майбутньої втрати. Але втрата вже сталася. Ми ніколи повністю не усвідомлюємо, як погані були наші справи, поки життя не почне поліпшуватися. І дивуватися, наскільки сильною була біль минулого, лише відчувши явний контраст між болючим минулим і щасливим сьогоденням.
Пам’ятайте, — талант зобов’язує. Тобто ваша обов’язок по відношенню до світу — з усіх сил намагатися робити роботу, яку ви любите. Ви теж природний ресурс. Те, що любите саме ви, — це ваш скарб. Це дар природи вам. Звільнившись від прихованих перешкод, ви не тільки забезпечите собі щастя, але і просто вчините правильно.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Отримати кредит >