Home / Статті / Чому кредити без застави видаються з високим ризиком?

Чому кредити без застави видаються з високим ризиком?

Почему кредиты без залога выдаются с высоким риском?

Кредити готівкою без застави це фінансові інструменти, які пропонуються кредиторами, які готові надавати кредити для людей з поганим кредитним рейтингом. Оскільки кредитор приймає на себе великий ризик у видачі позик такого роду, що не є звичайним для забезпечених позик, незабезпечені кредити мають більш високі відсотки. У той час як беззаставні кредити з високим ризиком доступні для багатьох людей з поганою кредитною історією, існують ще основні критерії, які повинні бути виконані для того, щоб претендувати на цей вид фінансової допомоги.

оформить кредит наличными

Як і з будь-яким типом кредиту, кредитор буде встановити вимоги для отримання запозичення. Часто, одними з основних вимог є офіційне працевлаштування, стабільний дохід. Якщо заявник може надати докази того, що він або вона працює повний робочий день і пропрацював на тому ж місці роботи протягом певного періоду часу, у нього є гарний шанс отримати кредит.

Поряд з постійним доходом зазвичай потрібно, щоб позичальник щомісяця згуртовував платежі за кредитом. Якщо заявник не відповідає цим основним критеріям, існує велика ймовірність того, що заявка буде відхилена. Клієнту часто рекомендують подати заявку через кілька місяців, якщо є перспективи збільшення щомісячного доходу.

Річна відсоткова ставка на кредити з високим ризиком, як правило, вище, ніж на інші види кредитів. Точний розмір процентної ставки буде змінюватися в залежності від кредитного рейтингу позичальника в момент видачі кредиту. Тим не менше, бувають і виключення, якщо брати гроші в борг у банків, які спеціалізуються на видачі кредитів готівкою без застави.

восстановления кредитной репутации

Люди іноді використовують кредити без застави в якості засобу для відновлення кредитної репутації. Це часто буває після особистого періоду фінансової кризи. Коли це є основною причиною для отримання кредиту, необхідно вибирати банк, який регулярно відправляє звіти в бюро кредитних історій. Якщо припустити, що виплати будуть здійснюватися в термін, кредитна активність матиме позитивний вплив на кредитний рейтинг і допоможе компенсувати деякі негативні елементи, які також присутні.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн


Отримати гроші безкоштовно