Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чому банкрутство вигідно банківським боржникам

Чому банкрутство вигідно банківським боржникам

Почему банкротство выгодно банковским должникам

Чому банкрутство вигідно банківським боржникам

Якщо позичальник відчуває проблеми з погашенням свого кредиту і більше не в змозі оплачувати обов’язкові платежі, то його доля фактично вирішена: спочатку банк буде надсилати йому претензії про негайне погашення наявної заборгованості, а потім подасть на нього в суд і доб’ється примусового стягнення коштів. І все б нічого, якби не сумний підсумок цієї історії: спочатку пристави опишуть все майно боржника, потім продадуть його на публічних торгах, а якщо виручених коштів не вистачить для покриття накопиченого боргу, то щомісяця частина зарплати буде списуватися на рахунок банку, причому так може тривати практично до нескінченності!

Щоб зберегти хоч частину свого майна, позичальникам доводиться пускатися у всі тяжкі: вони звільняються з офіційної роботи і знаходять нелегальну підробіток, переписують житлову і нежитлову нерухомість на своїх родичів і навіть виписуються з квартир, щоб не допустити опису майна, що доставляє масу незручностей і загрожує невиправданими витратами. Тому, враховуючи той факт, що неплатежі за банківськими кредитами придбали воістину широкомасштабний характер, депутати прийняли законопроект, який може багато в чому полегшити життя тим, хто не може вибратися з кредитної кабали – закон про банкрутство фізосіб.

Спочатку передбачалося, що він вступить в дію з 2016 року, але, щоб послабити соціальну напруженість, викликану високою закредитованностью громадян, депутати прийняли нові поправки в законопроект, яким наблизили дату, з якої позичальники зможуть визнавати себе банкрутами – з 1 липня 2015 року.

Втім, одного визнання себе банкрутом зовсім недостатньо для отримання такого статусу. Цьому передує складна процедура, яка включає в себе судовий розгляд і засідання ради кредиторів, на якому і буде прийматися рішення про подальшу долю позичальника. Але якщо такий статус все-таки буде закріплений за тим, хто не може вчасно погашати свій кредит (початкові вимоги – це сукупна заборгованість на суму не менше 500 тис. грн. і 3 місяці прострочення за зобов’язаннями), то він зможе отримати цілий ряд переваг, які не доступні при примусовому стягненні коштів з залученням судових виконавців.

По-перше, з моменту визнання позичальника банкрутом припиняється нарахування штрафних відсотків, пені неустойок та інших, що дозволяє зафіксувати суму заборгованості і не допустити її зростання. Для порівняння, коли мова йде про кредитному договорі, термін якого ще не завершено, то після першого рішення суду банк може знову подати позов про стягнення коштів, нарахувавши штрафні відсотки та комісії. Причому суд у будь-якому випадку буде на стороні кредитора і позичальника все-таки доведеться розплатитися за всіма рахунками.

По-друге, банкрутство дозволяє зберегти частину власного майна позичальника і в першу чергу це стосується його житла, якщо у нього немає іншої житлової нерухомості (при стандартній процедурі стягнення пристави можуть продати будь-яке майно боржника, навіть якщо після цього йому доведеться жити буквально на вулиці).

І, по-третє, при банкрутстві можна розплатитися за боргами активами і зняти всі претензії кредиторів, навіть якщо виручених від продажу майна коштів не вистачить для покриття всієї суми заборгованості. А це означає, що боржнику не доведеться багато років віддавати частину своїх доходів кредитора і можна сміливо планувати майбутнє життя.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!