Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Чим займалися успішні люди у свої 25 років

Чим займалися успішні люди у свої 25 років

Шлях до успіху в кожного свій.
Для деяких він прямий і послідовний. А для інших — сповнений неочікуваних поворотів, перипетій, злетів і падінь. Наприклад, мільярдер Марк Кьюбан спочатку зіткнувся з великою кількістю труднощів. У своїй книзі «Як перемогти в спорті під назвою Бізнес» («How to Win at the Sport of Business») Кьюбан написав, що, коли він приїхав в Даллас, обставини змусили його «спати на підлозі з шістьма хлопцями в квартирі, де було тільки три спальні». Зворотний приклад — генеральний директор Starbucks Говард Шульц, колишній дуже успішним менеджером з продажу в Xerox і просто мріяв про чашці хорошої кави.
У світі не існує двох однакових шляхів до успіху — що ви і можете побачити на прикладі розповіді про те, чим займалися Кьюбан, Бренсон і ще вісім успішних людей, коли їм було по 25 років.
Марк Кьюбан працював барменом в Далласі
У свої 25 Марк Кьюбан закінчив Університет Індіани і переїхав в Даллас. Його кар’єра почалася з посади бармена, а потім Кьюбан працював роздрібним менеджером з продажу програмного забезпечення. Незабаром Марка звільнили, так як він зволів закрити угоду, замість того щоб вранці відкрити магазин. Це надихнуло юнака на відкриття першого бізнесу під назвою MicroSolutions.
У своїй книзі «Як перемогти в спорті під назвою Бізнес» Кьюбан пише:
«Переїхавши в Даллас, я боровся з усіх сил. Я змушений був спати на підлозі з шістьма іншими хлопцями, в квартирі з трьома спальнями. Я катався і дивився на великі будинки, уявляючи при цьому, як добре було б жити в одному з таких. Це було моєю мотивацією».
Аріанна Хаффінгтон подорожувала по всьому світу зі своїм хлопцем, відвідуючи музичні фестивалі в якості журналістки BBC
Перед тим як взяти прізвище Хаффінгтон, вона була Арианной Стассинопулос. У 21 рік вона зустріла відомого британського журналіста Генрі Бернарда Левіна. У них зав’язалися стосунки, і він став наставником в написанні її першої книги під назвою «Жіночна дівчина» («The Female Woman»). У цій книзі 23-річна Хаффінгтон піддала критиці рух фемінізму.
У наступні кілька років Хаффінгтон разом з Левіним, який писав для BBC, подорожували по всьому світу, відвідуючи різні музичні фестивалі. У кінцевому підсумку їх відносини закінчилися, тому що Левін не хотів на ній одружуватися і заводити дітей. Хаффінгтон переїхала в Нью-Йорк у віці 30 років. У тому ж році була опублікована її біографія Марії Каллас, яку вона присвятила Левіну.
Хаффінгтон пояснила у своєму інтерв’ю Вільяму Скидельскому (британське видання Observer):
«Левін був моїм наставником. Наше перше побачення було на виступі гурту „Mastersingers“ в Ковент-Гарден. А наша перша поїздка за кордон була в Байрот, щоб подивитися „Кільце Нібелунга“».
Ллойд Бланкфейн був нещасним адвокатом
Ллойд Бланкфейн виконав нетиповий шлях у світ фінансів, почавши з кар’єри адвоката. Адвокатську ступінь він отримав в 24 роки, закінчивши Гарвард і влаштувавшись на роботу в адвокатську контору Donovan Leisure.
В інтерв’ю Вільяму Коену з Fortune Magazine Бланкфейн сказав:
«Я був настільки провінційним, наскільки це було можливо, перебуваючи в Брукліні, при цьому будучи родом з його провінції».
У той час Бланкфейн був завзятим курцем і періодично грав в азартні ігри. Незважаючи на те, що він був партнером у своїй фірмі, він вирішив змінити сферу діяльності на інвестиційний банкінг, приєднавшись до підрозділу Goldman Sachs J. Aron у віці 27 років.
Джоан Роулінг було 25 років, коли їй прийшла в голову ідея написання книг про Гаррі Поттера, під час чотиригодинної затримки поїзда в 1990 році
Тим же ввечері вона почала роботу над першою книгою, але, щоб завершити її, знадобилися роки. Роулінг була звільнена з посади секретаря в лондонському офісі Amnesty International за те, що щоденні мрії про Гаррі Поттера відволікали її від роботи, і це допомогло їй зосередитися на написанні книги протягом наступних кількох років.
Перш ніж остаточно закінчити роботу над книгою в 1995 році, Джоан Роулінг також встигла вийти заміж, народити дочку, розлучитися і отримати діагноз клінічної депресії. Книга була видана в 1997.
Ральф Лорен був помічником менеджера з продажу в Brooks Brothers
Ральф Лорен народився в Бронксі, Нью-Йорк, під ім’ям Ральфа Ліфшиця, який змінив у віці 15 років. Ральф почав вчитися бізнесу в Коледжі Барух, служив в армії до 24, а потім пішов працювати в Brooks Brothers.
У 26 Лорен вирішив розробити широкий галстук в європейському стилі, що в кінцевому підсумку привело його в компанію Neiman Marcus. У наступному році він заснував марку «Polo».
Марісса Майєр тільки починала працювати на Google і була її двадцятим співробітником
У 24 роки стала двадцятою співробітницею Google і першим інженером жіночої статі. Вона залишалася в рядах компанії 13 років, поки не перейшла на свою поточну посаду президента Yahoo!.
Тоді у Google ще не було таких шикарних приміщень, як зараз, каже Майєр у своєму інтерв’ю VMakers.
«Компанія складалася з семи осіб. Моє співбесіду в квітні 1999 року проходила за столом для пінг-понгу, який також служив столом для нарад. І звичайно, вони тоді полювали за венчурними інвестиціями, тому після мого співбесіди Ларрі і Сергій залишилися і зібрали весь свій персонал».
Так як цей офіс був єдиним, Майєр прийшла на наступний день для ще одного співбесіди.
Уоррен Баффет працював менеджером з продажу інвестиційних продуктів в Омасі
Перед тим як переїхати в Нью-Йорк і отримати посаду аналітика цінних паперів у віці 26 років, у свої 20 Баффет продавав інвестиційні продукти в Buffet-Falk & Co. в Омасі. У той же рік він заснував Buffet Partnership LTD — компанію для інвестиційного партнерства в Омасі.
Нью-Йорк був не його містом, говорить Баффет у своєму інтерв’ю для NBC:
«В деяких містах дуже легко втратити себе. Але я переконаний, що в таких місцях як Омаха дуже легко зберегти свої плани на майбутнє».
Марк Цукерберг вперше вийшов в плюс, коли його сайт подолав планку в 300 мільйонів користувачів
На момент свого 25-річчя Цукерберг старанно трудився над Facebook вже протягом п’яти років. У 2009 році його компанія вперше стала прибутковою і взяла планку в 300 мільйонів користувачів. Він був приємно схвильований цією подією, але розумів, що це тільки початок, написавши в Facebook:
«Ми вважаємо, що це тільки початок руху на шляху до нашої мети підключити до мережі кожного».
В наступному році журнал Time назвав його людиною року.
Виконавчий директор Starbucks Говард Шульц працював менеджером з продажу в Xerox
Після закінчення Північного Мічиганського Університету Говард Шульц працював продавцем в Xerox. Успіхи Шульца привернули увагу шведської компанії Hammerplast, що виробляла кавоварки, яка переманила його до себе, коли йому було 26 років.
Працюючи в компанії, він вперше відвідав перші в Сіетлі магазини мережі Starbucks. У 29 років Він влаштувався працювати в мережу.
Працюючи в Xerox, Шульц пише книгу «Влийте в неї своє серце»:
«Тут я почерпнув куди більше знань про роботі та бізнесі, ніж у коледжі. Мене вчили продажу, маркетингу і презентацій. Я покинув Xerox зі здоровим почуттям самоповаги. Це була компаниия з родоводом блакитних кровей. Люди відразу починали мене поважати, коли дізнавалися на кого я працював…Але у мене ніколи не було пристрасті до принтерів».
Річард Бренсон вже зареєструвала марку Virgin Records
У 20 років Річард Бренсон відкрив свій перший магазин аудіозаписів, а в 22 — студію звукозапису. 23 він зареєстрував свою марку. До 30 років компанія стала міжнародною.
Ті ранні часи були жорсткими, Бренсон говорить в інтерв’ю Entrepreneur:
«У мене збереглися живі спогади про них. Дрібному бізнесменові набагато важче запустити бізнес, ніж нашому підприємству, на яке працюють тисячі людей і 400 компаній. Побудова бізнесу з нуля — це напружений процес, що займає 24 години сім днів на тиждень. Важко приділяти час сім’ї; це важка робота, де тільки одне слово має значення — виживання».

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!