Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Статті / Чим споживчий кредит краще автокредиту?

Чим споживчий кредит краще автокредиту?


			
	  	Чем потребительский кредит лучше автокредита?
	  	
	  Споживчий кредит є найбільш поширеним видом кредитування в України. Як правило, він видається для придбання недорогих речей. Купівля автомобіля ж є дорогим придбанням. Тому банки часто відмовляють клієнтам у видачі такого кредиту для подібних цілей. Для того, щоб збільшити шанси на його придбання, необхідно закласти власне майно. Причому усі витрати на оформлення відповідних документів позичальник повинен буде взяти на себе.
Очевидною перевагою споживчого кредиту порівняно з автокредитом є те, що при його простроченні автомобіль не доведеться повертати в автосалон. Автомобіль є власністю позичальника, яку він може продати чи обміняти. Таким чином, у позичальника є можливість продати автомобіль для погашення споживчого кредиту. Якщо ж частина суми по кредиту вже була виплачена, то позичальник може використовувати що залишилися від продажу автомобіля гроші для придбання більш дешевої транспортного засобу.
Однак, слід зазначити, що процентна ставка споживчого кредиту значно вище відсоткової ставки автокредиту. До того ж позичальник не буде застрахований від нещасних випадків на дорозі. Страховку йому доведеться оформляти за додаткові гроші.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.