Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Чим споживчий кредит краще автокредиту?

Чим споживчий кредит краще автокредиту?


			
	  	Чем потребительский кредит лучше автокредита?
	  	
	  Споживчий кредит є найбільш поширеним видом кредитування в України. Як правило, він видається для придбання недорогих речей. Купівля автомобіля ж є дорогим придбанням. Тому банки часто відмовляють клієнтам у видачі такого кредиту для подібних цілей. Для того, щоб збільшити шанси на його придбання, необхідно закласти власне майно. Причому усі витрати на оформлення відповідних документів позичальник повинен буде взяти на себе.
Очевидною перевагою споживчого кредиту порівняно з автокредитом є те, що при його простроченні автомобіль не доведеться повертати в автосалон. Автомобіль є власністю позичальника, яку він може продати чи обміняти. Таким чином, у позичальника є можливість продати автомобіль для погашення споживчого кредиту. Якщо ж частина суми по кредиту вже була виплачена, то позичальник може використовувати що залишилися від продажу автомобіля гроші для придбання більш дешевої транспортного засобу.
Однак, слід зазначити, що процентна ставка споживчого кредиту значно вище відсоткової ставки автокредиту. До того ж позичальник не буде застрахований від нещасних випадків на дорозі. Страховку йому доведеться оформляти за додаткові гроші.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!