Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Чим споживчий кредит краще автокредиту?

Чим споживчий кредит краще автокредиту?


			
	  	Чем потребительский кредит лучше автокредита?
	  	
	  Споживчий кредит є найбільш поширеним видом кредитування в України. Як правило, він видається для придбання недорогих речей. Купівля автомобіля ж є дорогим придбанням. Тому банки часто відмовляють клієнтам у видачі такого кредиту для подібних цілей. Для того, щоб збільшити шанси на його придбання, необхідно закласти власне майно. Причому усі витрати на оформлення відповідних документів позичальник повинен буде взяти на себе.
Очевидною перевагою споживчого кредиту порівняно з автокредитом є те, що при його простроченні автомобіль не доведеться повертати в автосалон. Автомобіль є власністю позичальника, яку він може продати чи обміняти. Таким чином, у позичальника є можливість продати автомобіль для погашення споживчого кредиту. Якщо ж частина суми по кредиту вже була виплачена, то позичальник може використовувати що залишилися від продажу автомобіля гроші для придбання більш дешевої транспортного засобу.
Однак, слід зазначити, що процентна ставка споживчого кредиту значно вище відсоткової ставки автокредиту. До того ж позичальник не буде застрахований від нещасних випадків на дорозі. Страховку йому доведеться оформляти за додаткові гроші.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.