Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чим допоможе боржника закон про банкрутство?

Чим допоможе боржника закон про банкрутство?


			
	  	Чем поможет должнику закон о банкротстве?

Вже давно влади обіцяли нас ввести закон про банкрутство фізичних осіб. І напевно, більшість боржників плекали надію на те, що цей закон стане порятунком потопаючому в море кредитного боргу. Закон повинен був вступити в силу в листопаді 2013 року, але поки що так і не було остаточного прийняття цього самого закону.
Після першого читання закону справи зупинилися і поки ще не відомо, коли відбудеться друге читання і коли закон почне працювати вже. Каменем спотикання для представників влади стала грошова планка, так сказати мінімальний поріг заборгованості для визнання громадянина банкрутом.
Спочатку обговорювалася сума 50.000 грнлів, але на думку експертів, заборгованість росіян така, що при такій низькій планці нижнього порогу заборгованості практично кожен позичальник стане претендентом на банкрута. Щоб залишатися в курсі фінансових подій. Росіяни буквально тонуть у боргах, причому заборгованість в 50 і навіть 100 тисяч грнлів більшість громадян проблемними не вважають.

За даними ЦБ і Національного бюро кредитних історій на 1 листопада 2013 року, обсяг кредитних коштів по України виріс до 9,59 трильйонів грнлів, це на 1,8 трильйона грнлів, тобто на 24, 3 % вище порівняно з попереднім роком. Прострочення по кредитах склала 434,6 мільярдів грнлів за даними на 1 листопада 2013 р. тобто, прострочення по кредитах росіян збільшилася за 2013 рік на 40%; по кожному 20-му кредитного позикою термін прострочення більше 3-х місяців; кожен 6-ий позичальник має від 2 до 5-ти діючих кредитів. Якщо поділити загальну суму заборгованості всіх російських громадян на всіх росіян, включаючи старих і дітей, то вийде, що кожен українцін має борг перед банками 43500 грнлів. Ось така невесела статистика!
Саме тому тепер пропонується до розгляду сума в 300 000 грнлів, причому поширюватися вона зможе як на споживчі кредити, так і на заборгованості по авто кредитах і по іпотеці.

Тепер давайте подивимося, чи варто боржникам чекати настільки гучного закону про банкрутство і кому він вигідний? Вже найближчим часом обіцяють розглянути поправки до даного законопроекту. Але вже зараз відомо про те, які покарання чекають банкрутів. Так, покарання! А як ви думали? Оголосили банкрутом і живи спокійно? Ні, не тут-то було. Отже, в першу чергу, шлях за межі країни банкрута буде закритий. Частина майна банкрута буде вилучена в рахунок погашення боргів. Ви все ще бажаєте визнати себе банкрутом? Крім покарань, напевно буде відбуватися не проста процедура оголошення громадянина банкрутом. Але ось одне я можу сказати точно: простий боржник від нового закону нічим не виграє, можливо, навіть, навпаки, тільки створяться нові проблеми. Так що, чекати закону про банкрутство, або краще вирішувати проблему кредитного боргу в судовому порядку, вирішувати тільки вам самим. У будь-якому випадку платити доведеться однозначно, це факт!

 

Якщо стаття “Чим допоможе боржника закон про банкрутство?” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!