Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:


Отримали кредит ставте лайк!
Home / Статті / Чи варто купувати квартиру в кредит?

Чи варто купувати квартиру в кредит?


			
	  	Стоит ли покупать квартиру в кредит?
	  	
	  На сьогоднішній день більша частина населення відчуває грошові труднощі, які не дозволяють на власні кошти придбати житлоплощу. У такому випадку можна запропонувати три виходи – позичити у родичів або друзів, відкладати гроші протягом довгого часу або ж звернутися в банк. Іпотека – це часто єдиний можливий варіант, яким доводиться користуватися для вирішення проблеми з нерухомістю. Ось тільки далеко не всі усвідомлюють, яким важким тягарем може стати кредит такого виду.

Купувати квартиру з обтяженням варто лише в тому випадку, якщо іншого виходу немає. Часто трапляється так, що жити елементарно ніде, а знімати квартиру і відкладати – неможливо. Багато хто керується принципом «краще платити за свою нерухомість банку, ніж за чужі стіни іншій людині», який частково логічний і справедливий. Зрештою, прожити в знімному житло до глибокої старості навряд чи можливо. Крім того, в постійно мінливих ринкових умовах, з урахуванням інфляції, з рішенням придбання житла краще не затягувати, тому що ціна на нього через кілька років значно зросте.Зважившись на одержання позики в банку, варто уважно вивчати умови договору. Не варто підписуватися в угоді, якщо одна третину вашого заробітку менше щомісячних виплат по іпотеці. У майбутньому це може обернутися серйозними фінансовими труднощами в частині повернення позики, а впоратися з ними не завжди просто. Іншими словами, купуючи житло з обтяженням, треба бути впевненим у стабільності власного доходу.

Не рекомендується брати іпотеку в іноземній валюті. Коливання курсів можуть негативно позначитися на фінансовому становищі, тому що у випадку падіння курсу грнля доведеться переплачувати значні суми грошових коштів. Не варто відразу придбавати велике і дороге житло. Куди логічніше і доцільніше купити квартиру поменше, виплатити по ній борг і заробити хорошу кредитну історію. Після цього простіше отримати інші позики.
Якщо є можливість, то рекомендується скоротити суму, взяту в кредит. Іншими словами, рекомендується початковий внесок робити максимально великим. Від розміру кредиту залежить і величина виплат, тому варто по можливості скорочувати такі витрати. Вносити платіж необхідно строго у встановлені терміни, щоб уникнути накладення штрафу. Дострокове погашення позики – також хороший варіант, однак далеко не завжди банки передбачають такий варіант. У будь-якому випадку, якщо ви берете іпотеку, то необхідно робити все, щоб погасити її як можна швидше.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN