Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Статті / Чи варто купувати квартиру в кредит?

Чи варто купувати квартиру в кредит?


			
	  	Стоит ли покупать квартиру в кредит?
	  	
	  На сьогоднішній день більша частина населення відчуває грошові труднощі, які не дозволяють на власні кошти придбати житлоплощу. У такому випадку можна запропонувати три виходи – позичити у родичів або друзів, відкладати гроші протягом довгого часу або ж звернутися в банк. Іпотека – це часто єдиний можливий варіант, яким доводиться користуватися для вирішення проблеми з нерухомістю. Ось тільки далеко не всі усвідомлюють, яким важким тягарем може стати кредит такого виду.

Купувати квартиру з обтяженням варто лише в тому випадку, якщо іншого виходу немає. Часто трапляється так, що жити елементарно ніде, а знімати квартиру і відкладати – неможливо. Багато хто керується принципом «краще платити за свою нерухомість банку, ніж за чужі стіни іншій людині», який частково логічний і справедливий. Зрештою, прожити в знімному житло до глибокої старості навряд чи можливо. Крім того, в постійно мінливих ринкових умовах, з урахуванням інфляції, з рішенням придбання житла краще не затягувати, тому що ціна на нього через кілька років значно зросте.Зважившись на одержання позики в банку, варто уважно вивчати умови договору. Не варто підписуватися в угоді, якщо одна третину вашого заробітку менше щомісячних виплат по іпотеці. У майбутньому це може обернутися серйозними фінансовими труднощами в частині повернення позики, а впоратися з ними не завжди просто. Іншими словами, купуючи житло з обтяженням, треба бути впевненим у стабільності власного доходу.

Не рекомендується брати іпотеку в іноземній валюті. Коливання курсів можуть негативно позначитися на фінансовому становищі, тому що у випадку падіння курсу грнля доведеться переплачувати значні суми грошових коштів. Не варто відразу придбавати велике і дороге житло. Куди логічніше і доцільніше купити квартиру поменше, виплатити по ній борг і заробити хорошу кредитну історію. Після цього простіше отримати інші позики.
Якщо є можливість, то рекомендується скоротити суму, взяту в кредит. Іншими словами, рекомендується початковий внесок робити максимально великим. Від розміру кредиту залежить і величина виплат, тому варто по можливості скорочувати такі витрати. Вносити платіж необхідно строго у встановлені терміни, щоб уникнути накладення штрафу. Дострокове погашення позики – також хороший варіант, однак далеко не завжди банки передбачають такий варіант. У будь-якому випадку, якщо ви берете іпотеку, то необхідно робити все, щоб погасити її як можна швидше.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!