👉💵Кредит по Вайбер 💵👈
Кредит готівкою на вашу карту онлайн до 10000грн.! Цілодобово24/7 Вся Україна 100%.Відправте заявку прямо зараз за 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:

Заплатимо 50грн. якщо вашу заявку не зхвалять!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Кредит на розвиток бізнесу

Кредит на розвиток бізнесу

Найреальнішим, але, як показує практика, найбільш ризикованим способом отримання стартового капіталу для початку власного бізнесу є банківський кредит. Величезним недоліком цього способу втім, як і будь-якого іншого виду позики, є те, що беруться чужі гроші, а віддавати доводиться вже свої кровні, та ще й, як правило, з відчутними відсотками.

Втім, навіть цей спосіб доступний далеко не для всіх. Без сприятливої кредитної історії та відповідної застави ніякої комерційний банк нічого не дасть навіть під дуже високі відсотки. До того ж кредити на початок бізнесу з нуля практично не видаються. І таке положення справ виправдовує те, що імовірність провалу акредитованого нового бізнесу практично прирівнюється до 100 %. Шанси на отримання кредиту мають лише підприємства, які успішно пропрацювали 3-6 місяців на ринку. Як же бути в такій ситуації?

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Наведемо практичний приклад з життя. Якийсь починаючий підприємець прийняв рішення здійснювати оптову торгівлю кожгалантерейными виробами. Але для того, щоб закупити товар, природно, потрібні були кошти, яких він на жаль не мав. Він звернувся в банк і під заставу власної квартири взяв 50 000$, потім 100 000$ і так поступово справа дійшла до 500 000$. Після певного періоду роботи він підрахував свої витрати і доходи, і прийшов до висновку, що існуючий зростання прибутку абсолютно не відповідає всім його планам. Левова частка доходів «спливала» на покриття відсотків за кредитом, а також на зарплату робітникам і на хабарі перевіряючим інстанціях, без чого, як це у нас прийнято, бізнес просто не може існувати. До того ж зовсім не додавала оптимізму загроза втрати житла, внаслідок чого можна було опинитися просто на вулиці. Тому він, продавши фірму і погасивши кредит, відмовився від цієї справи.

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Ось і виникає слушне питання, а чи варто починати власну справу, реально оцінивши свої сили і взявши непомірний кредит в банку?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Далі >