Надаемо кредит навіть з поганою кредитною істориею!
Цілодобово 24/7 Вся Україна 100% ,відправте заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!До 25 000грн!

Фамілія*:
Ім'я*:
Побатькові*:
Цель  кредита *:
Трудоустройство*:
Возраст*:
Телефон*: +38
Идентифікаційний код*            :
Місто* :
Сумма кредиту *           :

* обязательные поля
 

Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!!

Home / Бізнес / Кредит на розвиток бізнесу

Кредит на розвиток бізнесу

Найреальнішим, але, як показує практика, найбільш ризикованим способом отримання стартового капіталу для початку власного бізнесу є банківський кредит. Величезним недоліком цього способу втім, як і будь-якого іншого виду позики, є те, що беруться чужі гроші, а віддавати доводиться вже свої кровні, та ще й, як правило, з відчутними відсотками.

Втім, навіть цей спосіб доступний далеко не для всіх. Без сприятливої кредитної історії та відповідної застави ніякої комерційний банк нічого не дасть навіть під дуже високі відсотки. До того ж кредити на початок бізнесу з нуля практично не видаються. І таке положення справ виправдовує те, що імовірність провалу акредитованого нового бізнесу практично прирівнюється до 100 %. Шанси на отримання кредиту мають лише підприємства, які успішно пропрацювали 3-6 місяців на ринку. Як же бути в такій ситуації?

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Наведемо практичний приклад з життя. Якийсь починаючий підприємець прийняв рішення здійснювати оптову торгівлю кожгалантерейными виробами. Але для того, щоб закупити товар, природно, потрібні були кошти, яких він на жаль не мав. Він звернувся в банк і під заставу власної квартири взяв 50 000$, потім 100 000$ і так поступово справа дійшла до 500 000$. Після певного періоду роботи він підрахував свої витрати і доходи, і прийшов до висновку, що існуючий зростання прибутку абсолютно не відповідає всім його планам. Левова частка доходів «спливала» на покриття відсотків за кредитом, а також на зарплату робітникам і на хабарі перевіряючим інстанціях, без чого, як це у нас прийнято, бізнес просто не може існувати. До того ж зовсім не додавала оптимізму загроза втрати житла, внаслідок чого можна було опинитися просто на вулиці. Тому він, продавши фірму і погасивши кредит, відмовився від цієї справи.

Стоит ли брать кредит в банке на развитие бизнеса? | В помощь заемщику

Ось і виникає слушне питання, а чи варто починати власну справу, реально оцінивши свої сили і взявши непомірний кредит в банку?

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.