Дорогий клиент Ви пройшли перевірку. Вам схвалений кредит до 10000 грн.✅ Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 10000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7!
Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:Home / Поради / Чи можна змусити банк звернутися в суд

Чи можна змусити банк звернутися в суд

 
 Можно ли заставить банк обратиться в суд

Кількість боржників за банківськими кредитами помітно зростає. Ряди тих, кому стають не посильними щомісячні виплати за кредитними зобов’язаннями, з кожним днем поповнюються. І практично кожен боржник бачить для себе єдиний порятунок – суд! В очікуванні суду можна відкладати гроші на те, щоб оплатити призначену судом суму. Якщо раніше боржники боялися того, що банк звернеться до суду, то тепер ситуація дещо змінилася. Боржники самі бажали б, що б суд відбувся скоріше, але, на жаль, банки не поспішають звертатися в суд.
Позиція банків зрозуміла – звернення до суду для кредитора не вигідно, адже будь-який власник банку чудово усвідомлює, що якщо у позичальника немає коштів для виплат за рахунками зараз, то після суду ці кошти навряд чи у нього з’являться, та і якщо боржник дочекався суду і не продав своє майно, значить, після суду, він тим більше не стане продавати своє єдине житло, щоб погасити борги за кредитами. Крім того, банку доведеться понести додаткові витрати на судові витрати, і хоча в наслідок їх все одно присудять боржника, коли банк отримає своє, нікому не відомо. Тому для банків найпростіше передати борг колекторам: “виб’ють” – добре, немає, тоді вони ще подумають, а може бути, навіть і спишуть проблемний борг.

Так можна все-таки змусити банк подати в суд на боржника або будь-яка спроба виявиться марною? Для боржника, природно, звернення банку до суду досить вигідно – по-перше, припиняться нарахування відсотків і штрафів і сума боргу стане фіксованої, по-друге, банк буде зобов’язаний припинити “діставати” боржника своїми дзвінками, повідомленнями і візитами. Ну і в третіх, боржник зможе погасити борг, за рішенням суду, віддаючи всього лише певну частину від свого офіційного доходу. Переваги стягнення боргу через суд для боржника очевидні.
Але, на жаль, немає поки ще такого засобу, яке б змусило банки звертатися в суд. В інтернеті можна зустріти багато порад про те, як змусити банк звернутися до суду про стягнення боргу, але не варто вірити і слідувати таким радам. Найчастіше радять написати в банк заяву з вимогою звернутися в суд, обіцяють такі порадники, ніби після такої заяви банк, якщо і не звернеться до суду, то зобов’язаний припинити з того моменту нарахування відсотків і штрафів. Ну хто ж його до цього зобов’яже? Немає такого закону, панове! Ще радять боржника самому звернутися в суд з позовом про розірвання договору та на підставі 451 ГК України (Зміна та розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин), вимагати розірвати договір, у зв’язку з поточним фінансовим становищем боржника. Повірте, на практиці такі позови приречені на повний провал! Адже оформляючи кредит, позичальник повинен був розраховувати свої фінансові можливості і передбачати будь-які ризики.

 

Якщо стаття “чи Можна змусити банк звернутися в суд” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн