Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чи можна змусити банк звернутися в суд

Чи можна змусити банк звернутися в суд


			
	  	Можно ли заставить банк обратиться в суд

Кількість боржників за банківськими кредитами помітно зростає. Ряди тих, кому стають не посильними щомісячні виплати за кредитними зобов’язаннями, з кожним днем поповнюються. І практично кожен боржник бачить для себе єдиний порятунок – суд! В очікуванні суду можна відкладати гроші на те, щоб оплатити призначену судом суму. Якщо раніше боржники боялися того, що банк звернеться до суду, то тепер ситуація дещо змінилася. Боржники самі бажали б, що б суд відбувся скоріше, але, на жаль, банки не поспішають звертатися в суд.
Позиція банків зрозуміла – звернення до суду для кредитора не вигідно, адже будь-який власник банку чудово усвідомлює, що якщо у позичальника немає коштів для виплат за рахунками зараз, то після суду ці кошти навряд чи у нього з’являться, та і якщо боржник дочекався суду і не продав своє майно, значить, після суду, він тим більше не стане продавати своє єдине житло, щоб погасити борги за кредитами. Крім того, банку доведеться понести додаткові витрати на судові витрати, і хоча в наслідок їх все одно присудять боржника, коли банк отримає своє, нікому не відомо. Тому для банків найпростіше передати борг колекторам: “виб’ють” – добре, немає, тоді вони ще подумають, а може бути, навіть і спишуть проблемний борг.

Так можна все-таки змусити банк подати в суд на боржника або будь-яка спроба виявиться марною? Для боржника, природно, звернення банку до суду досить вигідно – по-перше, припиняться нарахування відсотків і штрафів і сума боргу стане фіксованої, по-друге, банк буде зобов’язаний припинити “діставати” боржника своїми дзвінками, повідомленнями і візитами. Ну і в третіх, боржник зможе погасити борг, за рішенням суду, віддаючи всього лише певну частину від свого офіційного доходу. Переваги стягнення боргу через суд для боржника очевидні.
Але, на жаль, немає поки ще такого засобу, яке б змусило банки звертатися в суд. В інтернеті можна зустріти багато порад про те, як змусити банк звернутися до суду про стягнення боргу, але не варто вірити і слідувати таким радам. Найчастіше радять написати в банк заяву з вимогою звернутися в суд, обіцяють такі порадники, ніби після такої заяви банк, якщо і не звернеться до суду, то зобов’язаний припинити з того моменту нарахування відсотків і штрафів. Ну хто ж його до цього зобов’яже? Немає такого закону, панове! Ще радять боржника самому звернутися в суд з позовом про розірвання договору та на підставі 451 ГК України (Зміна та розірвання договору у зв’язку з істотною зміною обставин), вимагати розірвати договір, у зв’язку з поточним фінансовим становищем боржника. Повірте, на практиці такі позови приречені на повний провал! Адже оформляючи кредит, позичальник повинен був розраховувати свої фінансові можливості і передбачати будь-які ризики.

 

Якщо стаття “чи Можна змусити банк звернутися в суд” допомогла Вам, поділіться з друзями:

 

Спеціально для сайту SpasFinans.ru Copyright ©.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!