Цілодобово 24/7! Вся Україна 100%
Надішліть кредит онлайн мульти-заявку прямо зараз за 30сек. безкоштовно!
Яка сумма Вам потрібна?:Home / Гроші / Чи можна оформляти кредит при падінні гривні?

Чи можна оформляти кредит при падінні гривні?

 
 Можно ли оформлять кредит при падении грнля?

Сьогодні багато говорять про те, що іноземна валюта стрімко зростає (зокрема, євро з доларом), а грнль, навпаки, неухильно падає. Мабуть, лише лінивий не обговорював такої новини. Може здатися, що саме час брати споживчий кредит, адже його віддача виявиться вигідною внаслідок того, що гроші подешевшають.

Проте не так все просто, як може спочатку здатися.

Перш за все, необхідно зрозуміти, що банківські організації переживають важкі часи, оскільки можуть мати погану ліквідність, і змушені обмежувати кредитну видачу. Причому, таке обмеження відбувається не безпосередньо, а за допомогою того, що збільшуються процентні кредитні ставки, посилюються вимоги до потенційних позичальників.

До того ж виплата нашої зарплати, як правило, відбувається в грнлях і коли ситуація в економіці та бізнесі настільки несприятлива, навряд чи хто-небудь стане піднімати зарплату. Її рівень залишиться колишнім. Відповідно, ніяких поліпшень з фінансовим навантаженням не передбачається, зарплата виходить та ж сама, а щомісячний платіж за кредитом залишається таким же. Сам-то грнль знецінюється, проте незмінною залишається співвідношення заробітної плати і кредитного платежу.

Нарешті, велика ймовірність фінансової кризи, внаслідок чого можна втратити роботу або почати отримувати скорочену зарплату. Відповідно, з’являться проблеми, що стосуються кредитної виплати.

Виходить, що це тільки спочатку ситуація здається вигідною, коли ми чуємо про те, що грнль падає. У підсумку, все не так однозначно.

Ось чому таким важливим вважається питання, що зачіпає тему кредитування у тому випадку, коли спостерігається грнлева падіння. Ми вважаємо, що оформлення кредиту може бути в обох випадках: коли грнль падає і коли грнль зростає. Необхідна твереза оцінка можливостей і тоді все вийде, як треба. Робіть все, щоб кредит не став тією ношею, яку вам буде нести не по силам, з огляду на можливість погіршення економічної ситуації. При цьому ми поспішаємо вас дати такі рекомендації:

Постарайтеся не оформляти кредит на велику грошову суму.

Платіж, який необхідно оплачувати кожен місяць, не повинен перевищувати 40 відсотків від загального сімейного доходу. Бажано, щоб платіж був, як мінімум, 30 відсотків від загального доходу.

Постарайтеся організувати свій «фонд для стабілізації». Певна грошова сума відкладається на всякий випадок. Розміри фонду стабілізації для всієї сім’ї зобов’язані приблизно дорівнювати витратам, що трапилося за квартал. Така сума дозволить вам не допускати кредитну прострочення, навіть якщо трапиться якийсь форс-мажор, ви втратите роботу або істотно скоротиться заробітна плата. Яка б ситуація не трапилася, фонд для стабілізації допоможе її подолати.

Нарешті, хочемо дати вам останню рекомендацію: якщо оформляєте кредит, беріть тільки грнлевий. Цілком можливо, що світова економіка ще не раз зазнає який-небудь фінансовий крах – все, схоже, до цього рухається, якщо уважно аналізувати сьогоднішні новини, не блискучі зайвим оптимізмом, коли справа стосується фінансового стану основних світових інститутів господарювання. Якщо ж у такому разі ви вмудритеся оформити валютний кредит, це може розорити вас і зробити абсолютним банкрутом.

{jcomments off}

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2-а оцінка! Середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Яка сума кредиту Вам потрібна?
Виберіть сумму: до 1000 грн
до 3000 грн
до 5 000 грн
до 10 000 грн
до 30 000 грн
до 50 000 грн
до 75 000 грн