Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чи можна не платити кредит, якщо він застрахований

Чи можна не платити кредит, якщо він застрахований


			
	  	Можно ли не платить кредит, если он застрахован

З тим, що виплачувати кредити буває дуже складно, а часом і просто неможливо, знайомий, напевно, кожен. Також усім нам чудово відомо, які суми доводиться платити за страхування, яке в основному, нав’язується банками позичальникам, причому нав’язується самим нахабним чином, при оформленні кредиту. Питання «чи можна не платити кредит, якщо він застрахований», цікавить багатьох позичальників. Але для того, що б відповісти на це питання, давайте почнемо з іншого питання: що саме страхує позичальник при оформленні кредитного договору.

Чи можна не платити кредит, якщо він застрахований.

По-перше, найпоширеніша страхування позичальника – це страхування життя і здоров’я громадянина. Що це означає? А це означає, що людина, отримуючи кредит, підписує договір страхування, який страхує ризики банку у разі смерті або придбання інвалідності позичальником. Самого позичальника-це страхування ніяк не захистить, якщо він буде перебувати в повному здоров’ї і тверезій пам’яті.

Співробітники банків запевняють кожного бажаючого оформити кредит, що страховка стане рятівним колом у разі втрати працездатності позичальника, а в разі його смерті будуть захищені його рідні – їм не доведеться виплачувати його кредит. Але не всі знають, що якщо у позичальника у власності нічого немає, тобто його родичі не отримують від нього спадщини, то і кредити його платити вони не будуть у будь-якому випадку, навіть не маючи страховки. А для того, щоб скористатися страховкою по втраті працездатності, необхідно отримати таку групу інвалідності, при якій людина працювати не здатний взагалі, ніколи. Ну, ясна річ, страхові випадки виникають вкрай і вкрай рідко, а значить страхування позичальників – всього лише ще один спосіб наживи для банків, адже банк або сам є засновником страхової компанії, або має відсоток за залучення клієнтів.

Чи можна не платити кредит, якщо він застрахований.

А як бути, якщо людина тимчасово позбавлений працездатності, наприклад, важко застудився і потрапив у лікарню, або терміново знадобилася операція. Як виручить страховка у цьому випадку, коли у людини офіційний лікарняний лист, скажімо, на три місяці? Рівним рахунком, ніяк, повірте досвіду. Банк буде так ж як будь-якого іншого боржника нараховувати штрафи за кожен пропуск платежу і навіть навряд чи надасть кредитні канікули.

Банк почне панікувати, і може навіть вимагати повної виплати кредиту. Лікарняний лист нагоді позичальнику тільки для суду, щоб захистити свої права та інтереси, а якщо в суд позичальнику звертатися з якоїсь причини не захочеться, то доведеться платити всі зайві нарахування, які банк зажадає.

Чи можна не платити кредит, якщо він застрахований.

Існує ще один вид страхування – страхування тимчасової втрати роботи, але цю страховку банки ніколи не пропонують позичальникам, а якщо позичальник сам попросить оформити такий вид страхування, йому приведуть десяток аргументів, чому цього робити не слід. Так і страховим компаніям такі види страхування дуже не вигідні у наш нестабільний століття, враховуючи ситуацію на фінансовому ринку і на ринку праці. Так що, дорогі читачі, краще всього відразу відмовитися від страховки при оформленні кредиту, ніж викидати гроші на вітер. Я розумію, що не завжди легко відмовитися від страхування, адже нас завжди переконують менеджери, що без страховки кредит не видадуть, а ми боїмося адже відмови й підписуємо договори, навіть не читаючи.

А потім дивуємося: чому я не можу не платити кредит, адже він застрахований? Тому що банк застрахований, і він отримує все, що йому потрібно, плюс переплати, штрафи, і відсотки, нараховані на суму страховки. Банк завжди у виграші, а ось позичальник – у програші.
Щоб не платити кредит, краще його взагалі не оформляти, а коли вже кредит вже є, а платити нічим, читайте поради боржникам на сайті SpasFinans.ru і готуйтеся до наслідків, діючи за законом.

 

 

Якщо стаття “чи Можна не платити кредит, якщо він застрахований.” Вам допомогла, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!