Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Чи Можете ви стати підприємцем?

Чи Можете ви стати підприємцем?

В принципі, підприємцем може стати кожен. Люди, які торгують на лотках або пропонують усім установку пластикових вікон або бронедверей на вулиці теж підприємці — у них у всіх є свідчення, вони здають звіти в податкову і платять податки. Але мало хто пристрасно бажає займатися саме таким підприємництвом і віддають перевагу такій самостійності офісну роботу від гріха подалі. Але є й такі, у яких дуже багато цікавих ідей, але вони бояться провалу, тому нічого не роблять. Вони думають, що підприємництво, вільне плавання не для них. Їх долають сумніви і вони не впевнені в тому, чи володіють необхідними якостями.
Грант Кардоне протягом 25 років вивчав успішних підприємців і вивів 12 ознак, які можуть вказувати на те, що у вас все вийде, навіть якщо ви не впевнені в успішному результаті розпочатої справи.
1. Ви ненавидите Status Quo
Для вас немає сенсу робити що-небудь, тому що просто так треба, без пояснень причини. Ви не любите робити щось просто тому, що всі так роблять.
2 Вам швидко стає нудно
І багато хто бачить в цьому проблеми, бо вам нудно засиджуватися на одному місці, робити одну й ту ж роботу, затримуватись на одному місці. Ви швидко досягнете бажаного результату і вам хочеться рухатися далі, отримуючи нові знання і пробуючи щось нове і цікаве.
Можливо в школі або університеті вам швидко набридало відвідування певних занять. Білл Гейтс бросилколледж для того, щоб створити велику компанію.
3. Вас звільняли з роботи
Для деяких роботодавців ви були занадто творчою особистістю. Ви не в змозі тривалий час виконувати роль безликого гвинтика у колесі компанії та інші сприймають ваші інноваційні ідеї без особливого захоплення.
4. Вас вважають бунтарем
Ви знаєте, що найцікавіше і велике завжди відбувається за межами зони комфорту. І іноді ви вважаєте, що політика компанії і закони придумані для всіх працівників, крім вас. Вас можуть описувати як бунтаря і ви готові кинути виклик навіть гравітації, якщо б це було можливо.
5. Для вас не існує авторитетів
Впродовж все своє життя ви постійно протистояли проти авторитетів — батьків, вчителів у школі, професорів в університеті і начальників на роботі. Ви ігноруєте більшість правил суспільства, в якому живете, і зі скрипом підстроюєтеся, якщо іншого виходу немає.
6. Ви готові вдосконалювати все, за що беретеся
Ви завжди бачите варіанти того, як виконати завдання краще. Ви досить самовпевнені і іноді роздаєте поради про те, як буде краще, навіть якщо вас про це не просять.
7. Ви не любите порожні розмови
Ви не дуже гарні у світських бесідах ні про що. Скажімо так, розмови про погоду — це явно не ваш коник. Скоріше це викликає роздратування і жаль марно витраченого часу, в той час як можна було знайти заняття цікавіше і корисніше.
8. В дитинстві вас сильно критикували
І ви вирішили довести всім, хто сумнівався у ваших здібностях, і світу в цілому, що вони дуже помилялися.
9. Ви буваєте одержимі
Можливо, багато хто вважає вас одержимим до маніакальності, коли ви починаєте щось нове. Ви повністю поринаєте в проект і для вас не існує слова «неможливо». Не дозволяйте оточуючим тикати вас в це носом і не слухайте тих, хто сумнівається. Говард Шульц продовжував займатися StarBucks навіть тоді, коли вся його родина вмовляла кинути цю затію.
10. Вам страшно починати щось самостійно
Підприємець всередині вас з одного боку, боїться виходити в самостійне плавання й одночасно боїться бездіяльності. Цей страх досить поширений в нашому суспільстві, тому що підприємництво вважається більш ризикованим заняттям, ніж тепленьке місце в якоїсь великої компанії з пристойною зп і соцпакетами. Але насправді обидва варіанти не можуть гарантувати 100% надійність.
11. Ви не вмієте розслаблятися
Вам не спиться по ночах, тому що ви не можете відключити свої думки. Ви настільки одержимі ідеєю, що вона вам сниться ночами. І вранці ви опиняєтеся настільки поглинуті нею, що не в змозі зосередитися на основній роботі.
12. Ви не відповідаєте прийнятим у вашому суспільстві ГОСТу
Навіть будучи дитиною ви вже відчували, що відрізняєтеся від оточуючих вас дітей. Ви продовжували прикидатися в школі, в університеті і, можливо, вдавайте досі. І нічим хорошим подібне вбудовування в сіру масу не закінчиться. Дозвольте підприємцю всередині себе подати голос.
Якщо ви впізнали себе хоча б у половині перелічених варіантів і відповіддю на другу половину буде скоріше «Так» ніж «Ні», може бути прийшов час дійсно задуматися про те, чим ви займаєтеся в житті? Може бути, замість того, щоб стрибати з роботи на роботу і не спати ночами, варто спробувати дати своєму внутрішньому підприємцю свободу?

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!