Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чи може боржник виїхати з України?

Чи може боржник виїхати з України?


			
	  	Может ли должник выехать из России?

Багатьох боржників, які опинилися у кредитної залежності турбує питання про те, як виїхати за межі України, маючи заборгованість по кредиту. Більшість боржників чомусь вважають, що якщо позичальник затримав виплати по кредиту, то його вже тут не випустять з України, напевно це безоглядна віра в ті байки, що плетуть співробітники банків, з метою вичавити з боржника черговий платіж.

Отже, заборона для боржників на виїзд з країни чітко врегульовано законом і з моменту Вашого першого пропуску за кредитом до винесення законного обмеження на виїзд, повинно пройти чимало часу, повинен пройти судовий процес або винесено судовий наказ, а також повинно бути порушено провадження по справі судовим приставом-виконавцем і у Вас на руках вже повинен бути виконавчий лист, умови якого Ви порушуєте. Тільки в цьому випадку судовий пристав зможе винести постанову про заборону на виїзд.

Для того, щоб чогось побоюватися, чи навпаки, бути спокійним в якійсь ситуації, необхідно мати хоч якесь уявлення про те ,що передбачено з цього питання законом, а не просто вірити чуткам або того, чим намагаються залякати співробітники банків і колекторських агентств. Вони і користуються юридичною неграмотністю боржників у своїх цілях. І питання на виїзд боржника з країни – одне із знарядь психологічного впливу, коли з банків приходять листи про те, що якщо Ви не погасите терміново заборгованість, то не зможете виїхати за кордон України. Не вірте пустим словам. Краще ознайомтеся з Федеральним законом “Про виконавче провадження” Глава 7. Стаття 67. Тимчасові обмеження на виїзд боржника з Російської Федерації.
Цей закон регулює питання таким чином: якщо у Вас є заборгованість понад 10 тисяч грнлів і вже був винесений судовий наказ (або як його інакше називають, судовий акт) про стягнення заборгованості, тобто якщо банк звертався за таким наказом в суд, то судовий пристав насамперед запропонує Вам вирішити ситуацію в добровільному порядку і призначить певний термін, протягом якого Вам буде необхідно погасити борг або внести якусь частину платежу (це буде зазначено у виконавчому листі), і якщо Ви без поважної причини, зауважте, не виконаєте вимоги пристава, то тільки в цьому випадку він прийме рішення тимчасово заборонити Вам виїзд за межі України. Але знову ж таки, в цьому ж законі сказано, що за заявою стягувача пристав може накласти обмеження на виїзд з країни відразу, при порушенні виконавчого виробництва. Практика показує, що найчастіше постанову про заборону на виїзд виноситься приставами саме на вимогу стягувача, яким в нашому випадку буде банк, так як процедура оформлення документів про заборону на виїзд боржника з країни вимагає певної роботи і часу, пристави вкрай рідко роблять це з власної ініціативи.

Ну і крім того, судові пристави теж люди, з якими завжди можна домовитися. Наприклад, Вам необхідно виїхати за кордон у відрядження, тільки після чого у Вас з’явиться можливість погасити утворену заборгованість. Поясніть ситуацію судового пристава, напишіть заяву і впевнена, він піде Вам на поступки.
Ну а що ж робити, якщо заборона на виїзд вже вступив в силу, а Вам просто необхідно перетнути кордон України, і тут багато боржників знаходять вихід. Найпростіше це зробити, якщо потрібно поїхати в країни СНД. Тут деякі надходять так: виходять з поїзда за одну станцію до кордону, перетинають кордон на попутках, а там спокійно йдуть далі на поїзді.

Вихід можна знайти з будь-якої ситуації, але краще, звичайно, не ризикувати.
Безпечно виїхати з України можна не чекаючи постанови про обмеження на виїзд або протягом кількох днів після того, як пристав виніс відповідну постанову про заборону. Поки документ пройде всі відповідні інстанції і вступить в силу, Ви виграєте приблизно 1-2 тижні і можете за цей час виїхати з України в будь-яку точку світу, якщо звичайно ж, закордонний паспорт у Вас вже є, тому що отримати його за такий короткий термін Вам навряд чи вдасться. Ну а для виїзду в більшість країн СНД досить і Російського паспорта. Ну а якщо Вам вдалося виїхати, то і повернутися на Батьківщину зможете також просто, адже тимчасова заборона накладається на виїзд з країни, а на в’їзд назад ніяких обмежень не існує.

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!