Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чи може банк пробачити кредитний борг

Чи може банк пробачити кредитний борг


			
	  	Может ли банк простить кредитный долг

Прощають банки борги за кредитами? Як не платити банку борг? Ці питання найчастіше задають люди, що потрапили в боргову яму і не мають можливості платити борги по кредиту, або, не бажають сплачувати за кредитними зобов’язаннями, буває і таке. Перш ніж відповісти на питання: чи може банк пробачити борг по кредиту, давайте відповімо на питання: а чи часто ми прощаємо тих, хто має нам? Якщо хтось зайняв у вас кілька тисяч грнлів, а через деякий час повідомить, що не здатен повернути вам борг і просить борг цей пробачити. Думаю, що дуже небагато зможуть зробити такий акт прощення. Більшість, звичайно, почнуть вимагати повернення, не бажаючи розлучатися зі своїми кровно заробленими коштами. Читайте про те, що буде, якщо не платити кредит.
Напевно, схожа ситуація і з кредитним боргом. Банк позичає гроші, розраховуючи отримувати з позичальника щомісячні платежі, які необхідні банку на оплату поточних витрат, заробітної плати працівникам, оренди офісів і т. п., в тому числі, банк розраховує і на отримання прибутку з виданих кредитів. Але якщо відразу безліч позичальників перестануть повертати кредитні позики, банк понесе значні збитки, що може призвести в деяких випадках до банкрутства.

Цілком очевидно, що навряд чи якийсь банк почне виявляти щедрість або добросердечність, прощаючи борги своїм позичальникам. Швидше, навіть, навпаки, якщо людині стало нічим платити борги, то банк докладе всі свої зусилля, щоб повернути не тільки видану суму, але ще й взяти з боржника як можна більше штрафів за завдані незручності.

Як поступить банк, якщо не платити кредит

В першу чергу, банк почне нараховувати штрафи за прострочену заборгованість, відповідно до умов кредитного договору. У деяких банках штрафи починають нараховувати вже за перший пропуск платежу, і лише в не багатьох банках штрафи нараховуються, починаючи з другого пропущеного платежу за кредитом.
Далі, співробітники банку телефонують боржнику, щоб дізнатися про причину не виплати чергового платежу за кредитом. І якщо вчасно повідомити банку про що виникли фінансові труднощі, то банк, або може запропонувати реструктуризацію боргу (укладення нового кредитного договору), або стане чинити потужний моральний тиск з метою одержання необхідної суми заборгованості. Поведінка банків стосовно боржників залежить від внутрішньої політики банку. Але не відомо випадків, щоб хоча б у якомусь одному банку боржника надали кредитні канікули або відстрочку платежу у зв’язку з фінансовими труднощами.

Якщо боржник на контакт з банком не виходить, що в більшості випадків банк передає борг колекторському агентству, співробітники якого почнуть «вибивати» борг своїми методами, найчастіше, протизаконними. Для такого випадку прочитайте статтю як себе вести, якщо дзвонять колектори.

В яких випадках борг за кредитом банк списує?

Питання списання боргу швидше за все міф, а не реальність, хоча бувають виняткові випадки, коли банк списує борг і припиняє переслідувати боржника. Зазвичай це відбувається, якщо борг вкрай мізерний, а знайти боржника не представляється можливим (наприклад, змінив ПМП) або взагалі вибув з країни.
Смерть боржника тягне за собою закриття кредиту, якщо було страхування життя боржника. Якщо ж страховки не було, то банк може звернутися за стягненням кредитного боргу до спадкоємців боржника, ну а у випадках, якщо у померлого боржника ніякого майна у власності не було, то банк, природно, буде змушений такий кредит списати.
У разі пропуску строку позовної давності всі претензії банку до боржника стають не актуальними, а кредит повинен бути списаний, але і це на практиці не завжди відбувається саме так, часом банки і після закінчення строку позовної давності намагаються залякати боржника і взяти з нього хоч якусь суму.
Отже, як ми переконалися, чекати від банків милості не варто, краще подумати про те, як швидше виплатити кредит і назавжди позбутися від виниклої проблеми. Постарайтеся знайти кошти для погашення боргу і домовитися з банком про списання нарахованих штрафів і пені, щоб виплатити борг було простіше. На такі умови банки часто погоджуються.

Будьте з нами, читайте поради боржникам на нашому сайті SpasFinans.ru і пам’ятайте, ніж вирішувати проблему кредитного боргу, краще взагалі ніколи кредит не брати. Заробити вигідніше, чим зайняти! Удачі всім і благополучного виходу з боргової залежності!

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт.

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!