Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Поради / Чи існують обмеження на дзвінки з банку.

Чи існують обмеження на дзвінки з банку.


			
	  	Существуют ли ограничения на звонки из банка.

Багато кредитні позичальники вже при першій затримці чергового платежу за кредитом починають відчувати на собі, що таке «вибивання боргів», коли на їх телефон телефонують незнайомі номери по кілька разів в день. Розмови зі співробітниками банків або колекторських агентств не завжди відносяться до ряду приємних. І тому перше питання, яке виникає у кожного кредитного боржника – чи існують обмеження на дзвінки з банків і колекторських агентств. Сьогодні я постараюся допомогти розібратися в цьому питанні.
Права та обов’язки сторін кредитного договору прописані у федеральному законі про споживчому кредитуванні. І в цьому законі чітко сказано, що співробітники банків і колекторських агентств мають право нагадувати боржника про заборгованості, що утворилася шляхом телефонних переговорів або особистих зустрічей. Але робити це вони можуть тільки з 6-00 до 22-00 годин вечора. У нічний час з 22-00 до 6-00 дзвонити і відвідувати боржників забороняється.
Ніяких інших обмежень не передбачено. Але восени готується до розгляду законопроект про те, щоб обмежити кількість телефонних дзвінків на день, а також заборонити співробітникам банків та колекторів чинити тиск на боржника та його родичів, планується повністю прописати всі дії, які будуть під забороною, включаючи підвищення голосу.

Однак, зверніть увагу, вже зараз, законом дозволяється лише нагадувати про прострочення боржника, не більше. Але так як чітко не прописано, як саме можна нагадувати, співробітники банків і колекторських агентств використовують можливість телефонних переговорів не просто для нагадувань позичальнику про борг, але і для погроз і морального тиску на боржника. Це вже порушення законодавства і можна сміливо вимагати від банку припинення дзвінків. Крім того, боржник має повне право на звернення до відповідних органів про захист своїх прав та інтересів, а також повне право з’являється у боржника не відповідати на дзвінки з банків і колекторських агентств вже після першої розмови, в якому вони порушили закон. Тобто, якщо працівники банку або колекторського агентства зателефонували боржника і почали погрожувати, він може сміливо вимкнути телефон і більше не відповідати на дзвінки.

Що буде якщо не відповідати на дзвінки з банку

Це питання також хвилює багатьох боржників і тому вони просто не боятися відповідати на дзвінки з банків і змушені вислуховувати їх маревні загрози, терпіти образи в свою адресу і приниження. Не слід цього робити. По-перше, якщо Вам вже одного разу наггрніянили, то це і є привід для відмови н адальнейшее спілкування по телефону. Для підтвердження своєї правоти слід написати заяву в банк про те, що Ви відмовляєтеся спілкуватися з працівниками банку по телефону, так як Вам не просто нагадують про борги, як сказано в законі про споживчому кредитуванні, а погрожують і ображають, розмовляють на підвищених тонах, що Ви вважаєте неприпустимим. У заяві вкажіть точну дату і час дзвінка, а також номер телефону, з якого надійшов дзвінок і повідомте, що подальше спілкування у співробітників банку з Вами можливо тільки шляхом поштового або електронного листування. Надішліть заяву в банк листом з повідомленням, а копію заяви збережіть у себе. І живіть спокійно.

А що ж буде, якщо боржник вчасно не зробив цього, або жодного разу не відповідав на дзвінки, або просто поміняв номер. Повірте, нічого за це боржника не загрожує. Звичайно, краще підстрахуватися і відправити до банку лист про те, що у Вас, наприклад, зламався телефон, а купити новий просо немає можливості, тому зв’язок з Вами можлива тільки поштою, але що Ви від оплати боргу не відмовляєтеся оплатіть всі відразу ж, як тільки з’явиться можливість.

Отже, якщо не відповідати на дзвінки з банків, то банк може використовувати це дія боржника, як приховування від боргів (хоча це питання оспоримый) і на підставі цього звернутися до суду за стягненням боргу в судовому порядку, але от саме за неответы на дзвінки ніякого покарання і навіть штрафу не передбачено.

 

 

Автор: Ірина Кудряшова, спеціально для сайту spasfinans.ru. При копіюванні активне посилання на дану сторінку обов’язкова.

 

Якщо ця стаття Вам допомогла, будь ласка, поділіться посиланням в соц.мережах, щоб більше людей змогли прийти на наш сайт і дізнатися про законні права боржників за кредитом.

 

 

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!