Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Бізнес / Чи готові ви відкрити свою справу?

Чи готові ви відкрити свою справу?

10 перевірочних запитань від бізнесменів
Зовнішні атрибути підприємницької життя приваблюють багатьох: ти сам собі начальник, керуєш своїм часом, живеш насиченим життям, спілкуєшся з різними людьми, маєш високий дохід. Саме тому багато хто вибирає шлях підприємництва. Але не всі можуть його подолати. Як зрозуміти, чи готові ви відкрити свою справу?
Ми попросили кількох підприємців з різних сфер записати питання, які вони б поставили собі перед стартом бізнесу, і відібрали 10 найпопулярніших.
№1. Що тобі потрібно від життя?
«Питання «Що ти хочеш від цього життя, від свого бізнесу і, звичайно ж, від себе?» – перший і найголовніший», — упевнений засновник проекту The Orator Club. Саме це і є установка на життя, яка визначає все інше.
№2. Що ти хочеш створити або змінити?
Будь-який підприємець «перегрівається», у нього бувають депресії і стану, коли здається, що вже нічого не потрібно. У кого-то це трапляється раніше, у когось пізніше, але через це проходять майже всі. В такі моменти мати відповідь на це питання особливо важливо. Це саме та мета, мотивація, яка надає сили, не дає зупинятися, навіть коли дуже складно, майже безпросвітно.
№3. Твої сильні і слабкі сторони?
«Тут дуже важливо не брехати собі. Слід спиратись не на емоції і відчуття, а на конкретні приклади з свого життя, — вважає Віра Александрова з компанії CASE. Краще виписати свої сильні та слабкі риси та проаналізувати, які можливості дають перші, які ризики можуть виникнуть з-за друге. Так можна буде побачити всю картину».
№ 4. Наскільки ти фізично підготовлений? Як ти переносиш фізичний біль? Чи пробував ти працювати по 12-14 годин на добу? Наскільки тебе вистачило?
«Якщо всього на пару тижнів, то навряд чи ти встигнеш вижити в бізнесі, — говорить Арсеній Духинов, засновник компанії Lifegen, яка займається генетичними тестами. – Це обумовлено в тому числі і природою, і генетикою, хоча багато чого залежить від волі. Спробуй перевірити себе на витривалість в спорті перед тим, як стартувати Еверест бізнесу».
№5. Наскільки ти дисциплінований? Чи можеш ти дисциплінувати себе сам?
Утверительные відповіді на ці питання припускають, що ти вмієш планувати і ставити собі завдання. Крім того, це зачит, що тобі не потрібна зовнішня мотивація, адже ніхто не буде змушувати діяти, щоб бути ефективним. Слід бути готовим зберігати енергію та цілеспрямованість, навіть якщо результат може бути негативним.
№6. У тебе є підтримка? Готова твоя родина до фінансових труднощів?
«Мати надійний тил в особі близьких і рідних необхідно», — вважає Рустам Хафізів, засновник компанії «Санвиз». У якийсь момент навіть батьки можуть почати сумніватися в ідеї і в тому, що ти робиш, але поруч має бути людина, а краще — група моральної підтримки, яка буде вірити в тебе. При цьому вони повинні бути готові до тимчасових фінансових труднощів і твоєї захопленості роботою.
№7. Що для тебе важливіше і що хвилює більше — етика або ефективність?
Якщо важливіше етика, то конкуренти, клієнти, співробітники і кожен твій контрагент пройдуться по твоїй голові і втоплять cash flow в твоїй же моралі і відповідальності. «Мені довелося звільнити свого виконавчого директора, який був гарним професіоналом просто тому, що він був моралистом і не міг звільнити неефективного співробітника з етичних сооображениям, — розповідає Арсеній Духинов. – У малому бізнесі це неприпустимо».
№8. Вирішував чи ти коли-небудь проблеми «чужими руками» або ти перфекціоніст до мозку кісток і вважаєш, що «хочеш, щоб було зроблено добре — зроби це сам»?
Ще Стів Джобс говорив, що потрібно наймати тих, хто розумніший за тебе. Але часто его підприємця не дає йому зважитися на співпрацю з тими, хто розумніший або швидше, адже це потенційний конкурент. Але цей шлях куди складніше і не дуже ефективний: якщо ти прагнеш все зробити сам і по-своєму, захлебнешься один в потоці різноманітних завдань, потонеш.
№9. Чи є в тебе надійні компаньйони? Витримує критику твій бізнес-план, твоя модель розвитку бізнесу?
«Ці питання життєво важливо задати собі на самому початковому етапі, якщо ти будуєш бізнес з нуля», — вважає Андрій Костюхін, генеральний директор мережі магазинів «Наш фермер», експерт Союзу органічного землеробства. Один в полі не воїн, але до вибору партнерів потрібно підходити відповідально, адже це як друга сім’я: з цими людьми доведеться проводити більше всього часу, працюючи пліч-о-пліч.
№10. Як ти сприймаєш перешкоди і труднощі?
Якщо твоя установка «я повинен завжди перемагати», то доведеться нелегко. Коли людина сильно вкладається в те, що робить, і вболіваєте за свою справу, складно не сприймати кожен відмова особисто. Тим не менш підприємцям доводиться отримувати багато поганих новин. Якщо ти концентруєшся на відмову або сильно переживаєш, ти не тільки витрачаєш свій час, але і нічому не вчишся з досвіду.
Ви природжений підприємець, якщо володієте наступними навичками:
— автономність
— уважність
— стратегічне логічне мислення
— здатність до самодисципліни та самоконтролю
— уміння доводити почате до кінця
— розуміння завдання і залежність між ними
— стресостійкість
— вміння швидко переключатися
— розуміння ризиків кожного з дій, які вживаються
— вміння виконувати декілька завдань одночасно
— вміння працювати багато, довго і якісно
— зріла особистість
Не підходьте по якомусь із критеріїв? Річард Бренсон теж був гультяєм, коли заснував Virgin. Дивіться питання №1. Решта — справа наживна.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.