Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!

Дякуемо що завітали на наш сайт. Це кредитна дошка оголошень від частних кредиторів та кредитних брокерів по Україні онлайн. Для отримання займу або грошей в борг залишайте заявки на кредит під оголошеннями авторів та отримайте кошти без залогу та поручителів протягом 1 години готівкою або на Вашу карту онлайн любого банка.
Home / Бізнес / Чи готові ви відкрити свою справу?

Чи готові ви відкрити свою справу?

10 перевірочних запитань від бізнесменів
Зовнішні атрибути підприємницької життя приваблюють багатьох: ти сам собі начальник, керуєш своїм часом, живеш насиченим життям, спілкуєшся з різними людьми, маєш високий дохід. Саме тому багато хто вибирає шлях підприємництва. Але не всі можуть його подолати. Як зрозуміти, чи готові ви відкрити свою справу?
Ми попросили кількох підприємців з різних сфер записати питання, які вони б поставили собі перед стартом бізнесу, і відібрали 10 найпопулярніших.
№1. Що тобі потрібно від життя?
«Питання «Що ти хочеш від цього життя, від свого бізнесу і, звичайно ж, від себе?» – перший і найголовніший», — упевнений засновник проекту The Orator Club. Саме це і є установка на життя, яка визначає все інше.
№2. Що ти хочеш створити або змінити?
Будь-який підприємець «перегрівається», у нього бувають депресії і стану, коли здається, що вже нічого не потрібно. У кого-то це трапляється раніше, у когось пізніше, але через це проходять майже всі. В такі моменти мати відповідь на це питання особливо важливо. Це саме та мета, мотивація, яка надає сили, не дає зупинятися, навіть коли дуже складно, майже безпросвітно.
№3. Твої сильні і слабкі сторони?
«Тут дуже важливо не брехати собі. Слід спиратись не на емоції і відчуття, а на конкретні приклади з свого життя, — вважає Віра Александрова з компанії CASE. Краще виписати свої сильні та слабкі риси та проаналізувати, які можливості дають перші, які ризики можуть виникнуть з-за друге. Так можна буде побачити всю картину».
№ 4. Наскільки ти фізично підготовлений? Як ти переносиш фізичний біль? Чи пробував ти працювати по 12-14 годин на добу? Наскільки тебе вистачило?
«Якщо всього на пару тижнів, то навряд чи ти встигнеш вижити в бізнесі, — говорить Арсеній Духинов, засновник компанії Lifegen, яка займається генетичними тестами. – Це обумовлено в тому числі і природою, і генетикою, хоча багато чого залежить від волі. Спробуй перевірити себе на витривалість в спорті перед тим, як стартувати Еверест бізнесу».
№5. Наскільки ти дисциплінований? Чи можеш ти дисциплінувати себе сам?
Утверительные відповіді на ці питання припускають, що ти вмієш планувати і ставити собі завдання. Крім того, це зачит, що тобі не потрібна зовнішня мотивація, адже ніхто не буде змушувати діяти, щоб бути ефективним. Слід бути готовим зберігати енергію та цілеспрямованість, навіть якщо результат може бути негативним.
№6. У тебе є підтримка? Готова твоя родина до фінансових труднощів?
«Мати надійний тил в особі близьких і рідних необхідно», — вважає Рустам Хафізів, засновник компанії «Санвиз». У якийсь момент навіть батьки можуть почати сумніватися в ідеї і в тому, що ти робиш, але поруч має бути людина, а краще — група моральної підтримки, яка буде вірити в тебе. При цьому вони повинні бути готові до тимчасових фінансових труднощів і твоєї захопленості роботою.
№7. Що для тебе важливіше і що хвилює більше — етика або ефективність?
Якщо важливіше етика, то конкуренти, клієнти, співробітники і кожен твій контрагент пройдуться по твоїй голові і втоплять cash flow в твоїй же моралі і відповідальності. «Мені довелося звільнити свого виконавчого директора, який був гарним професіоналом просто тому, що він був моралистом і не міг звільнити неефективного співробітника з етичних сооображениям, — розповідає Арсеній Духинов. – У малому бізнесі це неприпустимо».
№8. Вирішував чи ти коли-небудь проблеми «чужими руками» або ти перфекціоніст до мозку кісток і вважаєш, що «хочеш, щоб було зроблено добре — зроби це сам»?
Ще Стів Джобс говорив, що потрібно наймати тих, хто розумніший за тебе. Але часто его підприємця не дає йому зважитися на співпрацю з тими, хто розумніший або швидше, адже це потенційний конкурент. Але цей шлях куди складніше і не дуже ефективний: якщо ти прагнеш все зробити сам і по-своєму, захлебнешься один в потоці різноманітних завдань, потонеш.
№9. Чи є в тебе надійні компаньйони? Витримує критику твій бізнес-план, твоя модель розвитку бізнесу?
«Ці питання життєво важливо задати собі на самому початковому етапі, якщо ти будуєш бізнес з нуля», — вважає Андрій Костюхін, генеральний директор мережі магазинів «Наш фермер», експерт Союзу органічного землеробства. Один в полі не воїн, але до вибору партнерів потрібно підходити відповідально, адже це як друга сім’я: з цими людьми доведеться проводити більше всього часу, працюючи пліч-о-пліч.
№10. Як ти сприймаєш перешкоди і труднощі?
Якщо твоя установка «я повинен завжди перемагати», то доведеться нелегко. Коли людина сильно вкладається в те, що робить, і вболіваєте за свою справу, складно не сприймати кожен відмова особисто. Тим не менш підприємцям доводиться отримувати багато поганих новин. Якщо ти концентруєшся на відмову або сильно переживаєш, ти не тільки витрачаєш свій час, але і нічому не вчишся з досвіду.
Ви природжений підприємець, якщо володієте наступними навичками:
— автономність
— уважність
— стратегічне логічне мислення
— здатність до самодисципліни та самоконтролю
— уміння доводити почате до кінця
— розуміння завдання і залежність між ними
— стресостійкість
— вміння швидко переключатися
— розуміння ризиків кожного з дій, які вживаються
— вміння виконувати декілька завдань одночасно
— вміння працювати багато, довго і якісно
— зріла особистість
Не підходьте по якомусь із критеріїв? Річард Бренсон теж був гультяєм, коли заснував Virgin. Дивіться питання №1. Решта — справа наживна.

Оціните статтю:

ЗАЯВКІ НА КРЕДИТ ЗАЛИШАЙТЕ В КОМЕНТАРЯХ: ВВЕДІТЬ СУММУ И СПОСІБ ЗВ'ЯЗКУ👇

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Введіть сумму:


Подайте заявку прямо зараз та отримайте гроші за 4 хв.до кінця акції залишилося:1день
Отримали кредит, ставте лайк!
Далі >
Займ онлайн
4 9 #рейтинг 4 основан на 9 оценках
грн. 80000 Кредит на карту безкоштовно
Производитель: Кредит онлайн
Модель: 5
Заголовок отзыва от ,
#Минимальная оценка 4/ #Оценка пользователя 5звезд. /#Максимальная оценка
Кредит одобрен!