Вам схвалений кредит до 5000 грн.✅ Онлайн кредит на карту без відмови Цілодобово 27 / 7.На банківську карту України. Позику терміново без перевірок особистий рахунок швидко і моментально! Так! Ні відсотків, ні комісій! Позика в 5000 гривень - безкоштовно! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!

Введіть сумму:
...
Отримали кредит - ЛАЙКНіТЬ!

Home / Поради / Чи буде перерахунок відсотків при достроковому погашенні кредиту?

Чи буде перерахунок відсотків при достроковому погашенні кредиту?

Будет ли перерасчет процентов при досрочном погашении кредита?

Чи буде перерахунок відсотків при достроковому погашенні кредиту?

Ще навіть не оформивши кредит, багато потенційні позичальники вже починають планувати його дострокове закриття. І все б добре, тільки от ті міфи і домисли, що блукають по інтернету і майже завжди збивають людей з пантелику, натякають про неможливість перерахунку нарахованих відсотків при передчасному погашення. Чи можна їм вірити?

Давайте не будемо тягнути за хвіст кота і відразу ж звернемося до Цивільного кодексу, де відшукаємо статтю під номером 809. Йдеться в ній приблизно наступне: при достроковому поверненні позики в повному або частковому об’ємі кредитор має право нараховувати відсотки аж до того дня, поки видана ним сума не буде повернута назад. Іншими словами, у банку немає жодних законних підстав для того, щоб брати з позичальника відсотки «майбутні». Сподіватися він може тільки на отримання прибутку, розрахованого з урахуванням реального часу знаходження коштів у руках клієнта.

Дотримується це правило? Так, але не завжди і не всіма банками. Деякі особливо шахраюваті кредитори, незважаючи на законні заборони, продовжують нараховувати відсотки на весь термін фінансування і при достроковому закритті договору, природно, їх не повертають. Занадто недосвідчені й просто безтолкові позичальники ніякого підступу в діях організації зазвичай не бачать, а тому відразу після передчасного погашення прописаної в платіжному графіку заборгованості вони зі спокійною душею залишають двері закладу. І даремно.

З такими банками потрібно боротися. Спочатку виходити з ними на діалог, а в разі його марності починати готуватися до судових розглядів. Нічого страшного в цьому немає, бо закон у такому випадку беззастережно на боці позичальника.

Але не будемо наганяти жах. Хороших банків у нашій країні значно більше. Причому багато хто з них не тільки виробляють перерахунок відсотків на підставі відповідного прохання позичальника, але і самостійно нагадують забудькуватим клієнтам про наявність такої можливості.

Хоча краще, звичайно, нічого не забувати. Навпаки, потрібно діяти на випередження. Переважно ще перед достроковим погашенням прийти в банк і через звичайне заяву повідомити кредиторів про свій намір. Якщо погашення буде повним, банкіри відразу перерахують відсотки і назвуть дату і розмір останнього платежу. Надстрокові відсотки в ньому, природно, враховані не будуть.

А ось якщо «досрочка» буде частковою, тоді банку доведеться міняти весь календар виплат. Швидше за все, новий графік буде виготовлено вже на наступний день після звернення позичальника. При цьому на вибір останньому кредитори запропонують відразу два варіанти перерахунку. Перший досить пристойно скоротить розмір щомісячних платежів, але залишить незмінною загальну тривалість кредитування. При другому варіанті (куди більш вигідному) все відбудеться з точністю до навпаки: термін дії договору зменшиться, а кредитні виплати збережуться на тому ж рівні.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

Привіт шановні користувачі! Перш за все хочу подякувати за те що відвідали сайт!
Тут ви можете як отримати кредит онлайн без відмови цілодобово так і взяти гроші в борг безкоштовно без передоплат від приватних кредиторів, кредитних компаній і брокерів .Але будьте обережні часто під оголошення криються шахраї які вимагають передоплату і не видають в результаті кредит або обіцяних грошей. Також Вам пощастить і ви знайдете кредитора приватника це може бути теж небезпечно, брати кредит так як в результаті можете втратити більше ніж розраховували іноді навіть можна втратити квартиру або машину! Але вихід є! Рекомендуємо в першу чергу відправити одну заявку в кілька банків, це прорив !, це безпечно 100% і вигідно плюс дуже зручно без паперової тяганини достатньо заповнити та надіслати онлайн заявку це замет не більше 7 хвилин, в результаті ви отримаєте кредит іноді з доставкою додому , в середньому протягом 2-х днів! Навіть якщо Вам відмовляли в будь-якому ІНШОМУ банку, ймовірність отримання в Банку куди відправляємо заявку 97% МИ ЗНАЄМО ХТО ЗАРАЗ активно кредитують І ЗАЦІКАВЛЕНИЙ ВИДАТИ ВАМ КРЕДИТ
Заявка відправляється в Мікрофінансову організації. Ви можете отримати гроші двома способами на вибір: 1-Кредит на Вашу карту не виходячи з дому (скан-копії паспорта та підтвердження карти НЕ потрібно) або 2-кредит готівкою в найближчому відділенні.