Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Поради / Через кредитних боргів українці не можуть виїхати за кордон

Через кредитних боргів українці не можуть виїхати за кордон


			
	  	Из-за кредитных долгов россияне не могут выехать за грнеж

З’явилися не самі утішні інформаційні дані про те, що тільки в першому кварталі цього року 190000 росіянам відмовили в можливості виїхати за кордон і у 70 відсотків «відмовних» причиною відмови став борг по кредиту.

Разом з тим зазначена цифра продовжує збільшуватися і незабаром досягне 530000 осіб (1,2 відсотка від загальної чисельності наших співгромадян, які займають гроші в банківських компаніях).

Що ж являє собою вищевказане обмеження і як його подолати?

Найбільше боржників серед тих, хто брав споживчі позики – до 33 відсотків. На наступному місці йдуть автомобільні кредити – до 25 відсотків, і, нарешті, POS-кредитування (коли кредит береться в торговій точці) – до 19,3 відсотків. Відсоток людей, які мають іпотечні борги, дорівнює 0,2. Приблизно 5,3 відсотка – це власники кредитних карток із заборгованостями.

До речі, очікується зростання останнього показника, оскільки карток видають все більше і, відповідно, збільшується відсоток прострочень.

Звичайно, щоб суд видав обмеження, пов’язане з виїздом за кордон, ще необхідно «постаратися» не платити. Однак коли такі каральні заходи по відношенню до вас вже проведені, досить складно їх буде анулювати.

Як свідчить вітчизняне законодавство, людина, ухиляється від того, щоб платити аліменти, і людина, не виплачує кредити, є однаковими порушниками закону. Відповідно, санкції (включаючи обмеження, пов’язане з виїздом) можуть бути застосовані до них обох.

Оформлення санкцій

Описувані санкції зазвичай оформляють, коли заборгованість перевищує 10000 грнлів або ж не має майновий тип. Вітчизняні банки не особливо люблять суди, намагаючись компенсувати прострочення високими ставками, але час від часу вони все-таки звертаються до суду і тоді доводиться чекати обмеження.

Якщо розглядати процес накладання санкцій, він досить складний. Спочатку слід звернення позивача, в якому просить стягнути заборгованість з боржника. Потім починається судове провадження, після чого суд повинен прийняти рішення, чи буде стягнення. Потім кредитор отримує виконавчий лист, а судове рішення направляється до судовим приставам.

Якщо рішення суду вже відбулося, то можна протягом п’яти днів погасити заборгованість, поки рішення не виявилося у виконавчій службі. Коли цього не трапляється (при цьому відсутні поважні причини) приставом накладається тимчасове обмеження, пов’язане з виїздом боржника за кордон.

Якщо бажаєте дізнатися, чи є такі обмеження по відношенню до вас або будь-яким іншим вітчизняним боржникам, подивіться інформацію на сайті ФССП (там є сервіс, дозволяють продивитися виконавчі провадження).

Можлива відміна обмежень?

При введенні обмежень, пов’язаних з виїздом за кордон, ці санкції можуть бути скасовані лише при повному погашенні боргових зобов’язань. Утім, це теж досить комплексна і багаторівнева юридична процедура.

Приставом підтверджується те, що заборгованість була погашена, після чого виконавче провадження офіційно закінчується, а виконавчий лист закривається. Про це рішення повідомляється російська прикордонна служба, після чого всякі обмеження анулюються.

Без рішення суду обмежень бути не може

Необхідно пам’ятати, що ніхто не може обмежувати вам виїзд, якщо не було відповідного судового рішення, і не був відкритий виконавчий лист.

 

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.