Home / Статті / Бюджетування для початківців

Бюджетування для початківців

Бюджетирование для начинающих

Ключ до досягнення ваших фінансових цілей полягає в тому, щоб почати використовувати бюджетування і дотримуватися його концепції. Це простіше, ніж ви думаєте, спланувати бюджет і зберегти контроль над своїми грошима.

Будь ваша мета просто мати гроші, що залишилися на кінець місяця чи щось більш амбітна, як мати дачу за містом, раціональне використання грошей має вирішальне значення.

Бюджет покаже, витрачаєте ви більше, ніж заробляєте – так що ви зможете взяти під контроль борги і позбутися від шкідливих звичок витрачати гроші. Якщо ви шукаєте шляхи регулярної економії або створення інвестиційних заощаджень для конкретної мети, бюджетування покаже вам, скільки ви можете собі дозволити збирати засобів.

как спланировать бюджет

Як спланувати бюджет

Для цього необхідно виконати наступні дії:

Крок 1

Запишіть всі ваші доходи – додайте до вашої зарплати після сплати податків, будь-які пенсії, допомоги або податкові пільги які ви отримуєте, а також будь-які інші доходи, як відсотки за депозитами або дохід від оренди.

Крок 2

Запишіть все, що ви витрачаєте – ви повинні включити все, починаючи від оплати комунальних послуг, іпотечні та страхові витрати, дозвілля і навіть те, що ви витрачаєте на частування та подарунки. Не забудьте речі, як виплати по кредитних картах і речі, які ви можете платити тільки один раз в рік.

Будьте чесними – ви будете здивовані, наскільки багато витрат в цілому. Спробуйте розписати всі на тиждень – каву по дорозі на роботу, напої з друзями, журнали і ви скоро почнете бачити, куди йдуть ваші гроші.

Крок 3

Розробіть реалістичний бюджет – для початку переконайтеся, що ви не витрачаєте більше, ніж заробляєте. Подивися на свої витрати, щоб побачити, де ваші гроші йдуть, і визначити кілька областей, які можна урізати. Будьте готові змінити свої звички, так ці невеликі зміни шлях до прийнятного бюджету.

Крок 4

Викладіть свої цілі і пріоритети – подумайте, що ви хочете досягти з вашими грошима. Це може варіюватися від погашення боргів за кредитами до економії на весілля або свято життя. Або це може бути просто той факт, що у вас є деякі заощадження в якості надзвичайного фонду – так що б ви могли впоратися з непередбаченими витратами.

Крок 5

Прийняти кардинальні заходи – подивіться, як ви можете скорегувати ваш бюджет, щоб активніше рухатися до своєї мети. Збільшіть ваші щомісячні платежі по кредитних картах, щоб знизити борг, перегляньте свої рахунки і побачите, де ви можете отримати більш вигідну економію.

Кращі поради бюджетування

бюджет

Отримаєте точні відомості, скільки ви витрачаєте за один цілий місяць, включаючи всі дрібні розтрати. Тільки тоді ви будете мати уявлення, скільки обходиться вам кожен день життя.

Не поспішайте купувати що-то тільки тому, що ви хочете його сьогодні. Порівняйте ціни в інших місцях, і найкращим способом оплатіть покупку. Ви повинні бути особливо обережні з великогабаритними товарами, як автомобілі та меблі.

Якщо вам потрібні додаткові гроші, щоб впоратися з додатковими витратами у конкретний момент часу, то кредит готівкою може бути хорошим варіантом. Має сенс придивитися до вибору кредиту у відповідності з вашими потребами – шукати конкурентоспроможну процентну ставку, але і детально ознайомитися з усіма умовами.

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.