Кредит до 100 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Статті / Бум споживчих кредитів і ломбардів у світовий фінансовий криза

Бум споживчих кредитів і ломбардів у світовий фінансовий криза

Бум потребительских кредитов и ломбардов в мировой финансовый кризис

В останні кілька років світова фінансова криза зіграв злий жарт з багатьма галузями промисловості. Одна галузь, однак, процвітає у важкі економічні часи. Заставна.

Раніше цей бізнес був дещо в тіні, тільки для нижчих верств суспільства, в останні роки ситуація змінилася. Середній та вищий клас побачили переваги цієї бізнес-моделі, і заставна індустрія пережила відродження і стала більш респектабельною.

Ломбарди – законно ліцензовані підприємства, які надають кредитні кошти натомість особистої власності (застава). Власники ломбарду є професійними і знаючими людьми з великим досвідом в оцінці різних предметів.

деньги под залог

Найбільш часто закладають золото і інші дорогоцінні метали, ювелірні прикраси, годинники, автомобілі, човни і водні мотоцикли. Побутова техніка і різне обладнання також користується попитом. Будь-який предмет, який коштує грошей, ломбард допоможе перетворити в готівкові гроші.

ломбард Украина

Процес дуже простий. Ви приносите свою власність в ломбард і працівник, оглянувши уважно, визначає суму, яку можна дати в кредит під заставу товару. Безумовно, це буде дещо менше, ніж вартість нового товару. Як тільки ціна буде узгоджена, кредит оформляється юридично і підписується обома сторонами. Зазвичай термін становить три місяці, але часто, якщо ви не в змозі викупити предмет в кінці цього періоду, кредит може бути продовжений. Однак це потягне за собою додаткові витрати.

ломбардный кредит

Застава в ломбарді, поки клієнт не погасить кредит, після чого замовник отримує назад своє майно. Якщо клієнт не погашає кредит у узгоджені строки, ломбард забирає товар і може перепродати його, щоб отримати прибуток.

Власники ломбардів зобов’язані документувати всі кредити, і, в разі необхідності, надати інформацію правоохоронним органам та іншим державним установам. Дана галузь регулюється законом та має професійними кадрами, отже, має велику популярність серед населення.

Глобальна фінансова криза вдарила по всіх верств суспільства, і люди розуміють, що замість того, щоб продавати свою побутову техніку або ювелірні прикраси, вони можуть закласти свій товар і взяти кредит під заставу його. Вони отримують готівку швидко, часто стільки, скільки могли б отримати, продаючи товар по оголошенню, і вони все ще мають можливість отримати назад своє майно. Запорука вашого товару є відмінним способом, щоб отримати швидкий, короткостроковий кредит.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.