Кредит до 50 000 грн без відмов Цілодобово 24/7 Вся Україна 100%Надішліть заявку онлайн прямо зараз за 30 секунд безкоштовно!

 

Введіть суму*       :

 


Отримали займ -ставте лайк!

 

Home / Кредит / Брати кредит або відкладати гроші?

Брати кредит або відкладати гроші?

Взяти позику на придбання потрібної речі або відкрити депозит і відкладати гроші на довгоочікувану покупку? Обидва варіанти мають супротивників і прихильників.

Споживче кредитування стало доступним навіть студентам і пенсіонерам, через що більшість людей перестало відкладати бажану покупку на невизначений час.

Форми споживчого кредитування

Існує кілька способів отримати споживчий кредит. У більшості великих торгових точок сьогодні працюють кредитні агенти банків, які оформляють кредит на обрану річ прямо в торговому залі. Найчастіше від кредитоотримувача вимагають мінімальний пакет документів: паспорт, водійське посвідчення та / або страхове свідоцтво.

Для отримання споживчих кредитів на товар не потрібні поручителі і довідка про зарплату. Кредитний агент на місці перевіряє надані відомості та кредитну історію. Всього за півгодини людина стає щасливим власником бажаної речі. Якщо потрібен кредит готівкою, то доведеться відвідати банк. Пакет документів тут також, як і в інших видах кредитування, залежить від умов позики.

Як підібрати вигідний кредит?

В інтернеті сьогодні представлено безліч сервісів, що допомагають підібрати найвигідніший кредит спб і мінімізувати переплати за відсотками та комісіями. В онлайн центрах можна одночасно подати заявку в кредитні відділи декількох банків. Скориставшись кредитним калькулятором і провівши необхідний моніторинг простіше уникнути підводних каменів кредитування.

Ще одна поширена проблема для бажаючих взяти кредит – розбіжність місця реєстрації та постійного проживання. Багато хто, їдучи працювати у великі міста і промислові центри, мають тільки тимчасову реєстрацію. Деякі банки не звертають на це уваги і надають кредити, навіть якщо позичальник офіційно зареєстрований в іншому місті. Головним критерієм у видачі грошей або відмову є наявність позитивної або негативної кредитної історії. Дізнатися про умови видачі грошей конкретного банку також можна на сайтах кредитних онлайн центрів.

Приймати рішення про оформлення боргових зобов’язань слід тільки після ретельного підрахунку своїх реальних доходів. Часто люди не беруть до уваги багатьох обставин, які в майбутньому призводять до важкого боргового тягаря. Щоб цього уникнути, гроші потрібно ретельно рахувати, благо кредитні сервіси допомагають це зробити максимально точно. Більшість людей, наступних цими правилами, постійно беруть кредити на різні потреби, не переплачуючи за відсотки і комісії.

Оціните статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.