Дорогий кліент ви пройшли перевірку, Вам схвалено позика до 10 000 грн. Онлайн кредит без відмови Цілодобово 24/7. На банківську карту України. Позика терміново без перевірок на особистий рахунок швидко і моментально! Позика в 10 000 гривень безкоштовно! Ні відсотків ,ні комісій ТАК! Цілодобово 24/7! Надішліть заявку онлайн прямо зараз 30 сек. безкоштовно!ТАКОЖ ПРОКРУТіТЬ ДО САМОГО НИЗУ САЙТУ ТА В КОМЕНТАРЯХ ВВЕДіТЬ СУМУ (ДО 500 000ГРН.) ТА СПОСІБ ЗВЯЗКУ З ВАМИ

Введіть сумму:

Home / Статті / Боржники по кредиту

Боржники по кредиту

 
 Должники по кредиту

Хто такі боржники по кредиту? Це колишні позичальники, багато з яких, навіть сумлінні колишні позичальники або ті, кого ще недавно банк називав: «Ви наш привілейований позичальник!». При вході в банк, на зустріч виходив керуючий, щоб привітати такого позичальника. Ще б! Вісім кредитів, щомісячні платежі за всіма становили більше 100 тисяч грнлів. Уявляєте, який прибуток з одного клієнта, та ще й справно платив кілька років поспіль. Ну яке ж було здивування цього позичальника, коли він не зміг виплачувати кредити, коли звалилося справа всього його життя і потрібно стало починати все з нуля! «Ну я ж привілейований позичальник», – подумав він і сміливо пішов в банк, з упевненістю, що його зрозуміють і нададуть кредитні канікули.

Але що ж це? На нього тепер дивилися по іншому, розмовляли зовсім не так і керуючому вже не було до нього ніякого діла. Тепер його стали називати боржником за кредитами! І ніяких привілеїв! Так, саме так все і відбувається.

Поки ти платиш, поки годуєш всю банкирскую собратию, тобі лестять, тобі нові кредити пропонують, тобі ліміти збільшують, не звертаючи уваги на те, що всі твої щомісячні платежі давно зашкалили і перевищують у рази твої доходи, але ти тягнеш з останніх сил це ярмо, щоб не підмочити свою репутацію, адже тебе так люблять в банку, підводити не хочеться. І ти йдеш в інший банк, береш новий кредит, щоб гасити старі. Ти не хочеш визнавати, що ти вже боржник за кредитами, що нові борги не врятують, а втоплять. Ні, ти все ще маєш надію, що все виправиться. Не виправиться! Але ти опомнишься лише тоді, коли, звернувшись в черговий банк, за новою дозою, отримаєш відмову, коли тобі буде нічим платити за старими кредитами, не по зовсім старим, не за престарілим навіть. У тебе не буде більше коштів на те, щоб жити взагалі.
І тоді тільки тобі вже байдуже, що тебе називають кредитним боржником, тобі стане не важлива репутація перед банком, ти розумієш тепер, що їм потрібні лише гроші, а не люди, що люди – їх годувальники, їх дійні істоти, які забезпечують їм грошовий потік.

Чим раніше позичальник визнає себе сам кредитним боржником, тим легше їй буде в майбутньому. А поки ми намагаємося показати себе благополучними, намагаємося ховати свої проблеми, ми так і будемо своїми руками копати собі ями, з яких вибиратися потім вдається не всім.

 

Якщо стаття “Боржники по кредиту” здалася Вам цікавою, поділіться з друзями:

 

Автор: Ірина Кудряшова

Оціните статтю:
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще немає оцінок)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Вирішіть приклад: * Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

ПЕРШИЙ позики під 0% Кращі умови кредитування При першому оформленні кредиту - ставка 0%
Viberit sumu
1000 UA GRIVEN
3000 UA GRIVEN
5 000 UA GRIVEN
10 000 UA GRIVEN
30 000 UA GRIVEN
50 000 UA GRIVEN
75 000 UA GRIVEN